Friday at 09:224 days belgosi ovde ne bi trebalo da imaju problema protivu iranaca, mada kako su kljakavi, a možda i proradi persijski inat…
Sunday at 19:041 day 5 minutes ago, Zaboravan said:Dresovi kao da igra Rumunija protiv Bugarske. Kao da je to nesto lose.Bar se razlikuju bez problema.
Sunday at 19:061 day Just now, Filozof manijak said:Zašto svi Iranci imaju velike noseve?imaju nos za biznis
Create an account or sign in to comment