Sunday at 19:591 day Belgijanci igraju frustrirano. Lepo se probiju po bokovima i onda obavezno sledi los centarsut. Iran igra odvratno.
Sunday at 20:001 day Chris Wood > Romelo Lukakumada su iranci protiv kivija igrali spustenog garda, dok je strategija za danas klasicna bunkerica
Sunday at 20:111 day 12 minutes ago, Dimitrije said:Belgijanci igraju frustrirano. Lepo se probiju po bokovima i onda obavezno sledi los centarsut. Iran igra odvratno.Иран игра да не изгуби. Шта је ту спорно?
Sunday at 20:121 day U Iranu igraju samo igrači iz njiihove lige?BTW debil Strajnić 4 puta rekao "fudbaleri Egipta"
Sunday at 20:191 day Ovi Strajini "Egipćani" će još i da zabiju! Tek tada će da bude valjanja i bacanja. Ko da im je Dzeki Čen bio koordinator...
Sunday at 20:201 day Ovi da su u malo jačoj grupi ispali bi ko ništa, i ovako je pitanje da li će proći
Sunday at 20:251 day 1 minute ago, Rudolf Pingvinoglu said:Iranski golman vrhunska faca, velkom tu maj bazar, frendOvo sad što su izvukli, retko se viđa...
Sunday at 20:261 day 2 minutes ago, Rudolf Pingvinoglu said:Iranski golman vrhunska faca, velkom tu maj bazar, frendTo je zato što ima veliki nos
Create an account or sign in to comment