Yesterday at 13:011 day 15 hours ago, Nikodije said:Kaže Rado nije rasista ali crnci nemaju koncentraciju za više od 60 minutaI završi Rade kao jedna od glavnih vesti u L'Équipe. Edited yesterday at 13:011 day by Milošica
Yesterday at 13:031 day 1 minute ago, Milošica said:I završi Rade kao jedna od glavnih vesti u L'Équipe.I saće zbog tog mentola svi da misle da su Srbi rasisti jer čim nešto ide na nacionalnoj tv to mora da je rasprostranjen stav, a to nema veze sa životom. Ali raspali rts ne može da nađe nekog normalnog stručnog konentatora. Edited yesterday at 13:051 day by Nikodije
Yesterday at 13:291 day Ali na kom smo mi nivou tada bili, uzmes prvo 7 bodova u grupi na SP sa 32 ekipe... Imas 2:0 protiv Nemacke pa se nosis egal sa Holandijom koja ide do samog kraja posle.Falio je Murinjo u studiju sinoc, ostavio toliki trag u Belgiji a nije prokomentarisao utakmicu iz strucnog ugla. Edited yesterday at 13:311 day by W.F.C.
Yesterday at 13:371 day 3 minutes ago, W.F.C. said:Ali na kom smo mi nivou tada bili, uzmes prvo 7 bodova u grupi na SP sa 32 ekipe... Imas 2:0 protiv Nemacke pa se nosis egal sa Holandijom koja ide do samog kraja posle.Falio je Murinjo u studiju sinoc, ostavio toliki trag u Belgiji a nije prokomentarisao utakmicu iz strucnog ugla.A čak i nismo bili na nekom nivou na tom SP 98. Odigrali smo vrhunskih 70 minuta protiv Nemaca, protiv Irana i SAD slabo, sa Holandijom samo početak 2/2, ostalo kilavo.Dejo je bio povređen, Mijat totalno van forme nakon što Realu doneo LŠ, Piksi u godinama, Kovačević se nešto brzo povredio. Velika je šteta zbog ničim izazvanih sankcija 92, 94 i 96, na ta tri velika takmičenja imali bismo bar jedno polufinale, evropske ekipe u to vreme nisu bile neki bauk, moglo je da se igra.
23 hours ago23 hr 37 minutes ago, Nikodije said:A čak i nismo bili na nekom nivou na tom SP 98. Odigrali smo vrhunskih 70 minuta protiv Nemaca, protiv Irana i SAD slabo, sa Holandijom samo početak 2/2, ostalo kilavo.Dejo je bio povređen, Mijat totalno van forme nakon što Realu doneo LŠ, Piksi u godinama, Kovačević se nešto brzo povredio. Velika je šteta zbog ničim izazvanih sankcija 92, 94 i 96, na ta tri velika takmičenja imali bismo bar jedno polufinale, evropske ekipe u to vreme nisu bile neki bauk, moglo je da se igra.Sa ove tacke gledista to je bio nivo vrhunski, nedostizan.
23 hours ago23 hr Secam se Mijatovica na SP 98. Jedini je u timu nosio bele kopacke (svi ostali crne) i napadno se krstio kad god smo kretali sa centra.
22 hours ago22 hr 2 hours ago, Nikodije said:I saće zbog tog mentola svi da misle da su Srbi rasisti jer čim nešto ide na nacionalnoj tv to mora da je rasprostranjen stav, a to nema veze sa životom. Ali raspali rts ne može da nađe nekog normalnog stručnog konentatora.I raspali RTS će opet da ga zove u goste i posle tog članka. Da ne pričam da sami nisu trebali više da ga zovu nakon takvih komentara koji su redovni
22 hours ago22 hr 3 minutes ago, arheolog1981 said:I raspali RTS će opet da ga zove u goste i posle tog članka. Da ne pričam da sami nisu trebali više da ga zovu nakon takvih komentara koji su redovniGovnjiva motka i javno izvinjenje televizije i ograđivanje od takvih izjava.Ali Rade podilazi najgorem sloju društva, mediokritetima bez pokrića sa 1 Stavom.
22 hours ago22 hr Neće valjda tamo neki Lekip da se meša u uređivačku politiku javnog nezavisnog servisa.
21 hours ago21 hr 26 minutes ago, arheolog1981 said:I raspali RTS će opet da ga zove u goste i posle tog članka. Da ne pričam da sami nisu trebali više da ga zovu nakon takvih komentara koji su redovniPa oni ga zovu bas zbog toga, ako ga i ne instruisu dodatno da se tako ponasa. “To own the libs” domaca varijanta.Podilazenje dziberluku i nerviranje pristojnog sveta. To isto rade za Trampa. Edited 21 hours ago21 hr by Moonwalker
Create an account or sign in to comment