Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Belgija - Iran 21. jun 21:00 Inglewood

kutak za prognozu 7 members have voted

  1. 1. kutak za prognozu

    • 🇧🇪
      85%
    • 🇮🇷
      0%
      0
    • 🫱🏻‍🫲🏼
      14%

This poll is closed to new votes

Poll closed on 06/21/26 at 19:00

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

15 hours ago, Nikodije said:

Kaže Rado nije rasista ali crnci nemaju koncentraciju za više od 60 minuta

I završi Rade kao jedna od glavnih vesti u L'Équipe.

Edited by Milošica

  • Replies 129
  • Views 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

1 minute ago, Milošica said:

I završi Rade kao jedna od glavnih vesti u L'Équipe.

I saće zbog tog mentola svi da misle da su Srbi rasisti jer čim nešto ide na nacionalnoj tv to mora da je rasprostranjen stav, a to nema veze sa životom. Ali raspali rts ne može da nađe nekog normalnog stručnog konentatora.

Edited by Nikodije

Ali na kom smo mi nivou tada bili, uzmes prvo 7 bodova u grupi na SP sa 32 ekipe... Imas 2:0 protiv Nemacke pa se nosis egal sa Holandijom koja ide do samog kraja posle.

Falio je Murinjo u studiju sinoc, ostavio toliki trag u Belgiji a nije prokomentarisao utakmicu iz strucnog ugla.

Edited by W.F.C.

3 minutes ago, W.F.C. said:

Ali na kom smo mi nivou tada bili, uzmes prvo 7 bodova u grupi na SP sa 32 ekipe... Imas 2:0 protiv Nemacke pa se nosis egal sa Holandijom koja ide do samog kraja posle.

Falio je Murinjo u studiju sinoc, ostavio toliki trag u Belgiji a nije prokomentarisao utakmicu iz strucnog ugla.

A čak i nismo bili na nekom nivou na tom SP 98. Odigrali smo vrhunskih 70 minuta protiv Nemaca, protiv Irana i SAD slabo, sa Holandijom samo početak 2/2, ostalo kilavo.

Dejo je bio povređen, Mijat totalno van forme nakon što Realu doneo LŠ, Piksi u godinama, Kovačević se nešto brzo povredio. Velika je šteta zbog ničim izazvanih sankcija 92, 94 i 96, na ta tri velika takmičenja imali bismo bar jedno polufinale, evropske ekipe u to vreme nisu bile neki bauk, moglo je da se igra.

37 minutes ago, Nikodije said:

A čak i nismo bili na nekom nivou na tom SP 98. Odigrali smo vrhunskih 70 minuta protiv Nemaca, protiv Irana i SAD slabo, sa Holandijom samo početak 2/2, ostalo kilavo.

Dejo je bio povređen, Mijat totalno van forme nakon što Realu doneo LŠ, Piksi u godinama, Kovačević se nešto brzo povredio. Velika je šteta zbog ničim izazvanih sankcija 92, 94 i 96, na ta tri velika takmičenja imali bismo bar jedno polufinale, evropske ekipe u to vreme nisu bile neki bauk, moglo je da se igra.

Sa ove tacke gledista to je bio nivo vrhunski, nedostizan.

Secam se Mijatovica na SP 98. Jedini je u timu nosio bele kopacke (svi ostali crne) i napadno se krstio kad god smo kretali sa centra.

2 hours ago, Nikodije said:

I saće zbog tog mentola svi da misle da su Srbi rasisti jer čim nešto ide na nacionalnoj tv to mora da je rasprostranjen stav, a to nema veze sa životom. Ali raspali rts ne može da nađe nekog normalnog stručnog konentatora.

I raspali RTS će opet da ga zove u goste i posle tog članka. Da ne pričam da sami nisu trebali više da ga zovu nakon takvih komentara koji su redovni

3 minutes ago, arheolog1981 said:

I raspali RTS će opet da ga zove u goste i posle tog članka. Da ne pričam da sami nisu trebali više da ga zovu nakon takvih komentara koji su redovni

Govnjiva motka i javno izvinjenje televizije i ograđivanje od takvih izjava.

Ali Rade podilazi najgorem sloju društva, mediokritetima bez pokrića sa 1 Stavom.

Neće valjda tamo neki Lekip da se meša u uređivačku politiku javnog nezavisnog servisa.

26 minutes ago, arheolog1981 said:

I raspali RTS će opet da ga zove u goste i posle tog članka. Da ne pričam da sami nisu trebali više da ga zovu nakon takvih komentara koji su redovni

Pa oni ga zovu bas zbog toga, ako ga i ne instruisu dodatno da se tako ponasa. “To own the libs” domaca varijanta.

Podilazenje dziberluku i nerviranje pristojnog sveta. To isto rade za Trampa.

Edited by Moonwalker

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.