Sunday at 20:371 day 2 minutes ago, Frank Pembleton said:Al dobro je odglumio Iranac ovo, povlačenje je bilo tu nema zboraBaš i ja gledam, pao je na prvi cim, verovatno je procenio da bi ga ovaj stigao ako bi nastavio ka golu
Sunday at 20:381 day stigo bi ga i ovaj pored što je bio. izvaćaren crveni ali dobro, dešava se Edited Sunday at 20:391 day by levi
Sunday at 20:391 day 27 minutes ago, porucnik vasic said:Иран игра да не изгуби. Шта је ту спорно?To sto ne igra da pobedi.
Sunday at 20:431 day 4 minutes ago, levi said:stigo bi ga i ovaj pored što je bio. izvaćaren crveni ali dobro, dešava seA jbg, nije trebao da ga dira uopšte odbrambeni. Stižeš Taremija jebenog lagano
Create an account or sign in to comment