Sunday at 20:561 day Komentator nijednom nije rekao Irán, hiljadu puta vec República Islámica de Irán. Eeeek.
Sunday at 20:581 day 1 minute ago, Lancia said:Komentator nijednom nije rekao Irán, hiljadu puta vec República Islámica de Irán. Eeeek.Pedrova Arena
Sunday at 20:581 day 1 minute ago, Lancia said:Komentator nijednom nije rekao Irán, hiljadu puta vec República Islámica de Irán. Eeeek.Jel gledaš na dazn ili la 1
Sunday at 21:011 day Pa svi znamo, da Iran teško može da pobedi, ali da izgubi još teže...Op, ovo je fudbal, ne politika...
Sunday at 21:031 day Iran je kao lik koji preko zajednickih prijatelja bane na kucnu zurku kod domacina sa kojim je u svadji. Ponasa se kulturno, sa svima odmereno prica, a vlasnik gajbe sve nervozniji jer vidi da ovaj nece otici u prvoj turi odlazaka gostiju kuci.
Create an account or sign in to comment