Yesterday at 10:401 day 3 minutes ago, Fanta said:EL je postala veteranska liga ili postaje...Jesi primetio da se vecina istih vrti medju istim klubovima?Svakako bih ja birao mladjeg i zeljnog dokazivanja Pajolu pre Satoranskog iako Pajola izlazi iz povrede jbg.Сада када се и на колеџима у САД може узети новац, биће још горе.
Yesterday at 10:511 day 14 minutes ago, Fanta said:EL je postala veteranska liga ili postaje...Jesi primetio da se vecina istih vrti medju istim klubovima?Svakako bih ja birao mladjeg i zeljnog dokazivanja Pajolu pre Satoranskog iako Pajola izlazi iz povrede jbg.sve jasno, samo sam napisao da bih između njih dvojice, biraopajolu, ne samo zbog godina
Yesterday at 14:261 day Dakle, ono sto sad imamo:1) Jones, -2/1) (Carter), Miljenovic2) Butler3/2) Nwora, Dobric, Djurisic3/4) Kalinic, Davidovac4) Moneke, Ojeleye5) -, Izundu, (Motiejunas)Imamo 13 igraca, 11 ako se ne nastavi sa Carterom i Donatasom. Mislim da je Carter siguran, poznaje ga trener i tek treba da pokaze sta zna a u Spaniji je itekako pokazao. Za Donatasa nisam siguran sta da mislim.Jel neko spomenuo Duopa Reatha?Dakle jos jedan plej i dva centra i to je to. Po bek i centar dodatno ako ovi u zagradi odu. Mi nemamo veliki manevarski prostor a sezonu bukvalno mozemo ovako i poceti (dont kill the messenger). Tako da treba pazljivo birati. Dovesti Reatha na ovu dvojicu centara je po meni odlican potez. Ali i on je stretch petica, prema cetvorci. A Donatas je pitanje koliko moze da izdrzi.Ne gine nam 15 do 17 igraca u rosteru. Plus juniori.
Yesterday at 14:321 day Monti neće biti u rosteru, Karter nikad nije bio upitan.U planu su plej i dva visoka, 4/5 i 5 ... to je to.
Yesterday at 14:361 day E to...hvala. Tako i treba. Jednostavno roster je ionako popunjen fino, treba samo glazura stobsereklo.Treba pogoditi sa ta dva visoka. Ako je 4/5 Reath, svaka cast na izboru, decko je procvetao u NBA. I onda ostaje ta klasicna petica, tu mi nije najjasnije kakav tip igraca se ocekuje. Neki defanzivac.Znam da si rekao da na skupstini nije bilo pominjanja imena, ali ima li nekih hintova za pleja?
Yesterday at 14:501 day 5 minutes ago, JPM said:Znam da si rekao da na skupstini nije bilo pominjanja imena, ali ima li nekih hintova za pleja?Ništa ne curi, Teo zavrnuo slavine do kraja. Čak i neki sponzori koji su ranije imali dobre informacije, samo odmahuju glavom ... Kažu da se neće dugo čekati sa novim potpisima, možda 10-ak dana.
Yesterday at 15:251 day Zato je i doveden Alek Kulundzic da to resi. Ne smatraju ga za dzabe finansijskim Winston Wolfom..
Yesterday at 15:291 day Znaci sirotinjska sezona? Nista onda daj Jaku Blazica i Danila Nikolica pa da se posibamo sa svima
Yesterday at 15:321 day Joj ako je udarila kriza nećemo moći više da imamo 30 igrača na masnim ugovorima kao prošle godine
Yesterday at 15:371 day 10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:Zato je i doveden Alek Kulundzic da to resi. Ne smatraju ga za dzabe finansijskim Winston Wolfom..Lets not start sucking each others dick just yet.
Yesterday at 15:561 day Znaci tolika sirotinja udarila da nismo uspeli da zadrzimo Kenana, koji ipak napusta klub
Yesterday at 17:021 day 1 hour ago, Nikodije said:Joj ako je udarila kriza nećemo moći više da imamo 30 igrača na masnim ugovorima kao prošle godineNe može i 30 igrača i 6 direktora!
Create an account or sign in to comment