June 5Jun 5 Popular Post Za nama je još jedna nesledeća sezona u kojoj je bilo svega, i suza i smeha, strašnih pobeda i brain fart poraza. Na kraju, sa samo jednim trofejem nakon 2 (3) trenera, another one (kouč) bites the dust, a mi jezdimo dalje, sa novim trenerom, novim ambicijama, nešto novog ljudstva u timu ali i - najvažnije od svega - novim sportskim direktorom!Teokratija se ukazao u Zvezdi u odelu, da proba da svoj košarkaški mastermajnd ostvari u drugačijoj ulozi. Nadajmo se da će magiju preneti na pravi način.Kažu da je Baskijac Ibon Navaro, novi trener, čovek sklon pravljenju sistema. Da li talenat kojim nesporno raspolažemo može naći mesta u tom sistemu?Sličica za moj lični hajp, kome se ne sviđa neka ne gleda: Edited June 5Jun 5 by Valk
June 5Jun 5 Author Eto, nismo ni krenuli s novim topikom a već neko gleda preko plota Da se spomene dok ne prenesu postove kolege:idu abrovi da je Brankou Badiou dogovoren i da će se ozvaničiti nakon finala plej ofa u Španiji.
June 5Jun 5 Bojažljivo sam otišao da proverim odakle je pa mi laknulo kad sam video Senegal. Fala kurcu nije Nigerija
June 6Jun 6 Gledam malo Badija, em mu je ime doggy, em mu je sirotom nadimak Papi. Isheklaće mu Valk neko odelce za kad udari mraz.
June 6Jun 6 1 hour ago, Nikodije said:Bojažljivo sam otišao da proverim odakle je pa mi laknulo kad sam video Senegal. Fala kurcu nije NigerijaOvako Šešelj počinje romane.
June 6Jun 6 4 hours ago, Valk said:Eto, nismo ni krenuli s novim topikom a već neko gleda preko plota
June 6Jun 6 Koga zanima zašto je puklo prošle sezone, ima bivšeg nam kapitena ljudine kod Luke i Kuzme.... Nisam izdržao do kraja, ali je očito da žali za Nebojšom....
June 6Jun 6 7 minutes ago, assignment said:Koga zanima zašto je puklo prošle sezone, ima bivšeg nam kapitena ljudine kod Luke i Kuzme.... Nisam izdržao do kraja, ali je očito da žali za Nebojšom....Lol naravno da žali, treba da ga proglasi za sveca i da mu kućna slava bude sveti Nebojša udbaški. Samo zahvaljujući Nebojši je ostao tako dugo u Zvezdi i zaradio milione, striktno košarkaški bio je zreo za rastanak neke 2017. Da je Nebojša ostao verovatno bi zabo još jedan mastan trogodišnji ugovor. Edited June 6Jun 6 by Nikodije
June 6Jun 6 16 minutes ago, assignment said:Koga zanima zašto je puklo prošle sezone, ima bivšeg nam kapitena ljudine kod Luke i Kuzme.... Nisam izdržao do kraja, ali je očito da žali za Nebojšom....Mene zanima, al’ mi tesko padnu njih dvojica, pa ako moze rec-dve?! Fala vi!
June 6Jun 6 citam kako su oterali lazica iz zvezde.zvalavi i njegove sluge nemaju stida.sve cr ogaditi. mozda je to i dobro da se krene od nule
June 6Jun 6 Sve je cudno oko bivseg kapitena. Veoma redak slucaj u modernoj kosarci da prakticno citavu karijeru provedes u jednom klubu, da bi na kraju svega, kao kapiten, nakon toliko tekmi, trofeja, izasao na tako mala vrata…Bez ikakve reakcije kluba, javnosti, navijaca, ljubitelja kosarke, niti se on oglasavao... Aj’ sto smo kao klub vezani za rezim, al’ da ga retko ko spomene i na tribinama, ne kapiram jbg…
June 6Jun 6 izašao je na mala vrata jer je išao na proteste i delio svoja mišljenja na temu na tviteru, ako se dobro sećam
June 6Jun 6 Ma da, zbog toga i kazem da mi je jasno kad je klub u pitanju, al’ ga retko spomenu i navijaci, “podkasti”, “nezavisni” mediji itd…
Create an account or sign in to comment