Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24... hvala milom Bogu, jednom - Roland Garros 2026

Featured Replies

@Zli Gli je verovao u Zvereva rolleyes

  • Replies 323
  • Views 14.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Zizou
    Zizou

    Noksa rešio grešnika. 😂

  • johan nagel
    johan nagel

    Јбг сад ил никад дословно, овакву прилику више неће имати рекло би се. Нек извуче све из себе и може и да батали ако освоји.

  • Meda ko slika sa služenja vojnog roka u Jenea 1983. u Bosanskom Grahovu

Posted Images

4 minutes ago, Midžeta said:

Did we make it?

Yes we did

vise nije Sashica, sad je Sashonja lolol

Becker bio emotivniji u prenosu, nego kad je on pobedjivao WB. cry

IMG_20260607_195027.jpg

Jedan od najtuznijih i najruznijih dana u istoriji tenisa, da ovaj dilkan uzme GS titulu, pa jebote. U rangu titule Nagetsa u NBA, toliko je gadno

Vrati se Alkaraze, vratite se svi ostali

Edited by Zli Gli

30 godina nakon poslednjeg Bekerovog GS.

Sasica kecman

Covece sad vidim on vec ima 29 godina...

Edited by W.F.C.

Zasluzeno, i to bas RG, zbog onog polufinala protiv Nadala 2022. i povrede

Sada mu se znatno povecavaju sanse za US open

...

Edited by Engineer

vala ga je zasluzio da 'ebe oca ;/

ako ista, kao jedan od trojice ljudi koji su tukli nadala na RG

a i da se vise ne razvlaci ona glupost kako je u pitanju najbolji igrac ikad bez slema

mada sad ko zna..

vavrinka i jos neki su tek proigrali u tim godinama, tako da ...

1 hour ago, gone fishing said:

da li je bio ptsd ili je podsvesno želela odmor od tenisa, a znamo svi kako je to kada moraš da odradiš nešto što ti se ne radi, obično takav posao traje duže i bude odrađen ofrlje, ta povreda od koje se oporavila za mesec dana i mogla da se vrati na teren već za američku turneju, da je imala motiv da trenira i igra, na kraju kada se konačno vratila je posle 2 meseca igranja tenisa došla do finala uso i kada je par meseci kasnije uzela kengur open izgubila je inat da se dalje dokazuje

  • da se vratila u leto 93 štefi bi imala 13 titula a ona 8 pred uso, na kraju 95 bi mala mo mogla imati 16 titula a švabica 13, posle kengur opena 96 bi to bilo 17:13, ako bi tu završila sa osvajanjem titula na kraju bi mogle biti izjednačene sa po 17 titula....

Ti to pričaš kao da je povredila nokat na treningu, a njoj je manijak zabo nož u vrat i još šetao posle okolo i nije bio u zatvoru.

Ok sve, ali cemu preterivanje, @Hele?

Noz u vrat? Jok, noz u slepoocnicu je bio, cisto da napravimo jos holivudskije. covid19

Dobila je noz u predelu lopatice. Rez nije bio veliki, ali je neko lepo rekao: PTSP je usledio.

Screenshot_20260607_222107_com.huawei.browser_edit_110668164886238.jpg

Edited by G. L.

Dobro, ti kao da sam namerno. Nisam svedok tog vremena, kasnije sam se informisao o tome, ostala mi u sećanju slika da se drži za vrat.

12 hours ago, banecare1 said:

niko ne bi dominirao kod zdrave-prave seles, kakva crna hingis.

Ovo.

A uzela bi i Wimbledon, makar kao Zverev RG.

ja sam pratio tenis jos kao klinac. do novakonog returna protiv fedje na 40-15 i kasnije vel'kog tie breaka sa spasavanjem mec lopti za pobede na us openu i wimbldonu, najveci utisak mi je bila pobeda nad graf na roland garrosu, kada se monika vratila sa 1-6 u tie-breaku da uzme prvi set finala, koje je kasnije uzela. ima statistika, a ima i ta ludacki mentalitet da pobede kada su svi vec digli ruke od njih evilsmile. devojcica sa 16 godina protiv nemani koja je do tada tamanila sve pred sobom.

ot

jedva sam izdrzao do 2am, ali morao sam da ispostujem sasu i odgledam sve do kraja live. nekako je i meni laknulo lolol

bese ovaj lik davio bivsu puke

13 hours ago, Zli Gli said:

Jedan od najtuznijih i najruznijih dana u istoriji tenisa, da ovaj dilkan uzme GS titulu, pa jebote. U rangu titule Nagetsa u NBA, toliko je gadno

Vrati se Alkaraze, vratite se svi ostali

ja reko spomenuces optuzbe za davljenje

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.