May 31May 31 Lep mec, mozda i najbolji na turniru, Rud odlican, ali ipak i dalje fali malo kvaliteta za bas najvise rezultate.Fonseka ce biti sjajan. Edited May 31May 31 by Jeremija
June 2Jun 2 On 31. 5. 2026. at 22:30, Fakundo Sava said:Dobar meč igraju Ruud i FonsecaZestoko ostecen Kasper, skroz drugaciji momentum bi bio da je bilo 1-1 u setovima kao sto je trebalo
June 2Jun 2 Ali wikipedia gde stoji da u polufinalu igra Italijan Mateo mi je ulepšala dan Edited June 2Jun 2 by Engineer
June 2Jun 2 Sjajan Mensik veceras, Fonseka je bio standardno uporan kao bubasvaba, ali je na kraju ipak zasluzeno izgubio.
Create an account or sign in to comment