July 29, 20232 yr 1 hour ago, Sandradjer said: @Milosh76 Jesi li isao slucajno u PortAventura? Idem na more tek 1.8. a u Barsu cu ici na jedan ceo dan, tako da verovatno necu ici tamo. A plan mi je duzi boravak u Barseloni u januaru 24 za rodjendan. O tom po tom.
July 29, 20232 yr 2 hours ago, Milosh76 said: Idem na more tek 1.8. a u Barsu cu ici na jedan ceo dan, tako da verovatno necu ici tamo. A plan mi je duzi boravak u Barseloni u januaru 24 za rodjendan. O tom po tom. PortAventura je blizu Salou-a zato sam te pitala. A za Barselonu taman ces zakaciti rasprodaje ako je u planu soping
August 4, 20232 yr On 29. 7. 2023. at 13:16, Sandradjer said: PortAventura je blizu Salou-a zato sam te pitala. A za Barselonu taman ces zakaciti rasprodaje ako je u planu soping PortAventura je 55e ulaz, a ja bas nisam fan te vrste adrenalina. Za one koji to vole, kazu da je jedan od najboljih u Evropi. Glupi lokalni autobus Plana iz Saloua vozi do Barse 2:50h, celih 100km, tako da jos nismo odlucili da li cemo uopste ici u Barsu. Preko agencije je 45e po coveku, uz par sati slobodnog vremena i pricu koju vec znam napamet.
August 4, 20232 yr Voz je iz Taragone, stanicu u Salou su ukinuli zbog cestih nesreca. Lep provod u Barsi.
August 4, 20232 yr 1 hour ago, Lezilebovich said: Valensija je jedan predivan grad !!! Da, fenomenalan grad. Jedina razlika mana Spanije je sto je cimanje da se ide kolima iz Srbije. Prelepa zemlja!
August 4, 20232 yr 2 hours ago, Milosh76 said: Da, fenomenalan grad. Jedina razlika mana Spanije je sto je cimanje da se ide kolima iz Srbije. Prelepa zemlja! Za Spaniju je potreban ceo zivot da se obidje. Lepa i raznolika
August 4, 20232 yr 5 hours ago, Lezilebovich said: Valensija je jedan predivan grad !!! Planirajte klopu u Perceros baru i probajte "bandeja paisa" (kolumbijska hrana, gledajte da ne dodjete mnogo posle 15h ali i ne pre 14h je je malo mesto a guzva, lokalci) i Goiku (ima na dva mesta, Kevin Bacon i ostali burgeri, naj onion rings koje sam jela, odlicne salate kao obroci) https://www.google.com/maps/place/Parceros+Bar/@39.4590437,-0.360665,15z/data=!4m6!3m5!1s0xd6048c409f9d397:0x34f91fe58cc3a5ac!8m2!3d39.4590437!4d-0.360665!16s%2Fg%2F11f_bxx1d7?entry=ttu https://www.google.com/maps/place/Goiko/@39.4735361,-0.3762122,17z/data=!3m1!4b1!4m6!3m5!1s0xd6048b2e7ff5c53:0xe704a87635186e35!8m2!3d39.4735361!4d-0.3736373!16s%2Fg%2F11g6p7x8kv?entry=ttu
August 9, 20232 yr PortAventura je prosle godine imala 5M turista, a cela Srbija 3.8M 😃 A u godini korone 2020 svega 700.000 turista 😃 Inace, taksi do zeleznicke stanice PortAventura oko 9e, voz putuje oko 1:40h do Barse oko 8e povratna. 😃
August 9, 20232 yr https://www.tarragonaturisme.cat/en/tarragona-city-human-towers Tarragona known as the capital of the casteller world. @Sandradjer jel si videla ovo? Svake srede u Taragoni, svaki put druga ekipa. Ovi su bili fenomenalni.
August 9, 20232 yr 25 minutes ago, Milosh76 said: https://www.tarragonaturisme.cat/en/tarragona-city-human-towers Tarragona known as the capital of the casteller world. @Sandradjer jel si videla ovo? Svake srede u Taragoni, svaki put druga ekipa. Ovi su bili fenomenalni. Hvala Imacu ovo u vidu, jos se nisam isplanirala Taragonu
August 9, 20232 yr Imas voz iz Barse za Taragonu (pravac ka PortAventura-Salou stanici). Ako nisi bila ranije, obavezno svrati, lep grad za posetiti. Edited August 9, 20232 yr by Milosh76
August 10, 20232 yr 10 hours ago, Milosh76 said: Imas voz iz Barse za Taragonu (pravac ka PortAventura-Salou stanici). Ako nisi bila ranije, obavezno svrati, lep grad za posetiti. Nasla sam neki brzi Ave za 9evra smer, 30minuta. Ima ukrcavanje pa je potrebno doci ranije. Probaci, a vraticu se obicnim. Razmisljala sam da l taragona ili saragosa. Mnogo je vruce ovih dana. Taragona je pravi izbor. Bas su jeftine karte za voz, katalonci se sponzorisu maksimalno pa me mami da iskoristim Edited August 10, 20232 yr by Sandradjer
August 10, 20232 yr Pogledaj raspored ovih "ljudskih kula", sledece srede im je praznik, pa nece biti toga.
Create an account or sign in to comment