Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ostatak Spanije

Featured Replies

Hvala ti.

 

Imas li predlog za neki izlet van grada?

  • Replies 109
  • Views 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Vapad
    Vapad

    Izvinjavam se zato što stalno imam ove duple postove, ima neka kombinacija dugmića koja ne pomera sliku ili red nego postuje a ja prebrzo to radim... Elem. Pre malo jače od godinu, padne nama na pa

Posted Images

16 minutes ago, Milosh76 said:

Hvala ti.

 

Imas li predlog za neki izlet van grada?

 

I mene zanima ovo, mi smo u Valensiji od 9.11. :)

 

Našla sam nekoliko vodica ~"Valensija da decom" tako da cemo mi da kombinujemo to i igralista u onom dugačkom parku (gde je isuseno korito reke).

 

Moram da izbunarim da li ima nekih peruanskih restorana zbog čiča morade.

 

Sijesta je na snazi cak i tokom zimskih meseci?

Edited by I*m with the pilots

31 minutes ago, I*m with the pilots said:

I mene zanima ovo, mi smo u Valensiji od 9.11.

letis iz Budimpeste?

52 minutes ago, Milosh76 said:

Hvala ti.

 

Imas li predlog za neki izlet van grada?

Nisam bio nigde van grada sem do Tomatine ali to je prošlo. Ako ste sa decom možete da svratite i u Bioparc, zabavni je i ima šta da se vidi.

 

Koliko znam siesta je stalno. Baš je teško naći lokale koji u to vreme služe hranu.

Edited by *edited by mod

Sta je preporuka za prevoz? Valencia Card ili kupovina karata pojedinacno?

1 hour ago, *edited by mod said:

Ja u Valensiji volim da pijem aqua di Valencia, to će biti na sve strane i nema neke mudrosti gde je bolja a gde lošija.

 

Meni jedna od omiljenih scena iz ovog serijala :lolol:

 

https://www.facebook.com/watch/?v=309189117271288

 

3 hours ago, Milosh76 said:

Sta je preporuka za prevoz? Valencia Card ili kupovina karata pojedinacno?

Ne znam koliko vas ide ali možete da uzmete kartu od 10 vožnji koja se dopunjuje. Ne mora svako da ima svoju kartu, može da se deli, samo treba da se za svakog otkuca pri ulasku i izlasku. Metro ima neke dodatne linije koje su zapravo kao tramvaj, tu kartu otkucavas na stanici a ne u prevozu.

 

I još jedna bitna stvar, na aerodromu kupite samo po jednu kartu za do grada. U Valensiji ima 3 zone (A,B,C) a sem aerodroma koji je u C zoni, sve ostalo što može da zanima turiste je u zoni A. Na samom aerodromu ako uzmeš taj set od 10 karata, mašina će ti prodati 10 ABC vožnji, a tebi realno to ne treba. Zato sa aerodroma samo uzmite po jednu, pa posle u gradu na kojoj god stanici kupite vožnje samo za zonu A. Naravno važe za svaki vid prevoza.

4 hours ago, Milosh76 said:

letis iz Budimpeste?

Ne, iz Frankfurta ;)

 

Bioparc smo svakako planirali, kao i akvarijum i Centar nauka

1 hour ago, I*m with the pilots said:

Ne, iz Frankfurta ;)

 

Bioparc smo svakako planirali, kao i akvarijum i Centar nauka

U akvarijumu ima dosta zanimljivih programa za decu i odrasle, doduše treba proveriti koji su na španskom a koji na engleskom.

7 hours ago, *edited by mod said:

Ne znam koliko vas ide

Zena i ja... prikolice nemamo, tako da je jednostavno sve organizovati :D 

 

Hvala za info, pomogao si nam.

Stigoh u Valensiju, prijatnih 22 stepena u 10 prepodne, kazu nece preko 25 danas.

U metrou obavezne maske, cenim da bi nas izbacili da je radni dan.

Dobio na poklon 72h karticu koja istice u 18h od neke devojke na aerodromu :D

Koji sajt/app koristite za vremensku prognozu u Valensiji/Španiji?

 

//Ja gledala kako ce biti od srede na weather2umbrella, izgleda da donosimo kisu i pad temperature sa nama :angry:

Edited by I*m with the pilots

2 hours ago, I*m with the pilots said:

Koji sajt/app koristite za vremensku prognozu u Valensiji/Španiji?

 

//Ja gledala kako ce biti od srede na weather2umbrella

 

Ja koristim Dark Sky (dok jos radi).

 

Mali OT za bold: ovu kompaniju  registrovanu u Londonu drze 'nasi' (UK/SRB/CA)



Za hranu idi obavezno u Clann na tapase, bolje nisam našao.
 



Odlican Clann, tri tapasa smo probali, odlicni. Deluju da je malo, a u realnosti vise nego dovoljno.

Curose cemo drugi put, veceras je fokus na Agua di Valencia :D
1 minute ago, Milosh76 said:


 

 


Odlican Clann, tri tapasa smo probali, odlicni. Deluju da je malo, a u realnosti vise nego dovoljno.

Curose cemo drugi put, veceras je fokus na Agua di Valencia :D

 

Uživajte, iskreno vam zavidim 😃 nadam se da su lignje bile u ta tri

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.