November 8, 2025Nov 8 Drugari, letimo zena i ja u sledecu nedelju do Bergama, pa onda od Bergama treba da stignemo do Bolonje, tamo smo tri dana.Gde (onlajn) je najsigurnije i najbolje da se informisemo o polascima vozova ili buseva? Kakva su iskustva sa italijanskom zeleznicom i bus prevozom i sta biste pre preporucili, voz ili bus? Edited November 8, 2025Nov 8 by Sludge Factory
November 8, 2025Nov 8 Kad izadjes sa Bergamo aerodromske zgrade udaris u autobusku stanicu.Za Bolonju ne znam za direktan bus, ali sigurno mozes do Milana, pa voz do Bolonje.Bolonja je 😍😍😍😍, italijanska zeleznica je super.A informacije google pa neki od sajtova koje predlozi isti.Obavezno okaci neku sliku i napisi ako su vas cimali za EES Edited November 8, 2025Nov 8 by Milosh76
November 8, 2025Nov 8 Bitno... Prebaci pare na karticu, bice ti korisnija od kesa.Od banalnih stvari kao sto je wc na stanici u Milanu do placanja po gradu. Edited November 8, 2025Nov 8 by Milosh76
November 8, 2025Nov 8 Hvala Miloše! Znači ovo što google izbacuje je pouzdano. Kakva je situacija sa sim karticama za telefone? Ima li smisla kupiti neku italijansku sim karticu da bih imao bar net?
November 8, 2025Nov 8 Ja imam u paketu roming,a ranje sam uzimao sim karticu Iliad sa internetom i pravio hotspot u nekom starom telefonu.. Svejedno koju karticu uzmes, samo da znas, moraces pasos da ostavis i da registrujes broj na sebe/zenu.Sto se tice prevoza, zena i ja smo bili krajem avgusta, kupili smo karte na automatu na stanici. Mi smo isli Wizzom sleteli oko 1 nocu.Isto i na zeleznickoj u Milanu mozes i kod coveka i na automatu da kupis karte. Edited November 8, 2025Nov 8 by Milosh76
November 8, 2025Nov 8 Preporuka za restoran u Bolonji, zove se Ristorante al montegrappa da nello.Gelato jedi obavezno, nemoj da te lazu da je hladno 😁Mozes i mortadelu da probas kazu da nije losa 😂
November 8, 2025Nov 8 Nama je let u 6 ujutru odavde, tamo je oko 8 ako sve bude na vreme. Wizzom idemo. Tako da racunam da ce prevoza ujutru biti dosta.
November 8, 2025Nov 8 Imaces prevoza koliko hoces, taman u Milano na kafu i corneto, pa voz do Bolonje lagano.
November 16, 2025Nov 16 On 8. 11. 2025. at 16:12, Sludge Factory said:Drugari, letimo zena i ja u sledecu nedelju do Bergama, pa onda od Bergama treba da stignemo do Bolonje, tamo smo tri dana.Kako je prosao put? Kaci slike obavezno Edited November 16, 2025Nov 16 by Milosh76
November 20, 2025Nov 20 Meni je iz nekog razloga Torino naijinteresantniji od gradova koje sam posetio u Italiji.
November 20, 2025Nov 20 On 16. 11. 2025. at 11:10, Sludge Factory said:Let je prosao savrseno, da kucnem u drvo. Evo pijemo kafu u Bergamu jer se ispostavilo da zeleznica bas danas strajkuje, pa cekamo bus za Bolonju. Kisa lije kao iz kabla. Ali ne zalimo se. Spasilo nas dvoje klinaca nasih koje smo sreli ovde slucajno (deca isto idu na Radiohead), rekli nam za ovaj bus. Trebalo bi da smo u Bolonji oko 4.Jebote! Cekaj bre, pa ti si onaj tip iz hotela Camplus?! Ako se ne varam bas to od reci do reci isto sam cuo od jednog tipa iz KG kad smo se sreli u busu u povratku sa koncerta. Ja sam onaj sto je bio sa cerkom. Hehehe.. Dakle, ovaj PPP.
November 21, 2025Nov 21 11 hours ago, bloodymir said:Jebote! Cekaj bre, pa ti si onaj tip iz hotela Camplus?! Ako se ne varam bas to od reci do reci isto sam cuo od jednog tipa iz KG kad smo se sreli u busu u povratku sa koncerta. Ja sam onaj sto je bio sa c9erkom. Hehehe.. Dakle, ovaj PPP.Da, to sam ja! Da znas da mi je palo na pamet da nisi mozda sa PPP. PPP osvaja svet. Edited November 21, 2025Nov 21 by Sludge Factory
Create an account or sign in to comment