Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Epstein files

Featured Replies

1 minute ago, Milošica said:

To je brt Aca Lukas

Aci Lukasu je mjesec u jarcu. Ovome je u vodoliji.

  • Replies 639
  • Views 48.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Činjenice: 6. jula 2019. uhapšen je Jeffrey Epstein po federalnoj optužnici za seksualnu trgovinu maloletnicima na Floridi i u Njujorku. 10. avgusta 2019. godine Epstin se navodno ubio (obesio) u zat

  • vememah
    vememah

    https://x.com/PaperWhispers/status/2018005103425278283

  • Melanija malo troluje 🫠

Posted Images

Ako je Epstin radio za neku službu, to je mogla da bude samo američka služba. Ne postoji šansa da je decenijama bio u kontaktu sa tolikim brojem poznatih, političara, milijardera, naučnika, selebritija, da je raspolagao milijardama dolara, a da se za to vreme nije upalila neka lampica i da neko kaže dobro ko je ovaj lik i odakle mu ovolike pare. Aj da je to trajalo par meseci, godinu, dve, pa da kažeš promakao im ruski ili mosad špijun. Ne, ovo se dešavalo 30 godina, u Americi.

Definitivno je iza njega stajala neka organizacija sa američkog tla, da li služba ili nešto drugo, ali sigurno nije mogao bez ozbiljne logistike sve to da sprovede.

Takođe, navodi da je sve radio kako bi držao moćnike u šaci ne stoje, jer je nemoguće da za sve te godine ne postoji nijedan moćnik koji ga je prijavio za iznudu. Bar jedan bi prijavio ili bi ga neko smaknuo mnogo ranije.

Edited by bejzbolka

2009 osudjen na 18 meseci sluzio tako sto je dobio radnu dozvolu da bude na poslu 12 h dnevno 6 dana u Nedelji i naravno u lux krilu zatvora.Za delo gde je minimalna kazna 15 godina a nadali se 45 da ga napakuju.Nema sanse da nije bio deo sluzbi USA i Izraelaca

On 3. 2. 2026. at 14:16, Roger Sanchez said:

Zasad je od guštera, izuzev Ghislaine koja je zaglavila ćorku i Jeffonje koji se preselio na ahiret, najžešće najebala Njegova Ekscelencija Lord Mandelson.

Me like.

Mislis Keir "ha, kako sam to dobro smislio da se dodvorim Trampu, poslacu Mendelsona I am intensely relaxed with filthy rich za ambasadora u SAD" Starmer.

18 hours ago, radisa said:

Slažem se, ali, jbt, sva upućuje na Izrael, jebeni mailovi upućju na izreal, ljudi sa kojima se sastajao a koji su bili na merama FBI su bili iz izraela i sad se odjednom pojavljuju Rusi...

Kako su ono rekli Staljinu kad je aplicirao u NATO? Ne možeš u NATO, nama treba babaroga, a ti si taj, sad, imaš dobre brkove... I Rusi su uvek neka babaroga, uvek su Rusi, i kad jesu i kad nisu... Svemoćni Rusi, koji nisu sposbni ništa pametno da urade decenijama, ne mogu d areše krizu u komšiluku, pa gine desetine i stotine hiljada ljudi, ali su radili sa Epstajnom... Da su Rusi, sad bi se vijorila ruska zastava u Kijevu... ALi pošto se vijori Izraelska u Gazi, što Trump bobarduje Teheran na mig iz Izraela, nekako mi to sa Rusima ne pije vodu, nikako...

Jebali ih Rusi više i taj narativ, da bi zaštitili ono što je očigledno i što niko ne sme da kaže...

KGB mozda ne zna da vodi ratove ili da vlada normalno zemljom, ali, oni jesu mnogo ozbiljnija sluzba od velike vecine zapadnih, ukljucujuci i americke u pojedinim domenima. Oni su usavrsili sistem aktivnih mera, gde koriste i amplificiraju nedostatke protivnika i tu im niko nije ravan: https://en.wikipedia.org/wiki/Active_measures

Epstin jeste Mosad sa velikom verovatnocom, ali, veze sa KGB-om i oligarsima su gotovo sigurne. Ni on ni Tramp nisu klasicni spijuni nego nesto mnogo efektnije.

I samo da dodam, ne bih koristio isti termin za KGB i "Ruse" - to je zapravo teska uvreda za milionske ruske zrtve KGB-a od 20-tih proslog veka pa naovamo.

3 minutes ago, Budja said:

Mislis Keir "ha, kako sam to dobro smislio da se dodvorim Trampu, poslacu Mendelsona I am intensely relaxed with filthy rich za ambasadora u SAD" Starmer.

Risky gamble koji je backfired ali realno Mandelson je bio idealna osoba da se uslihta Trampari.

Starmer da baci McSweenija pod autobus sad, mozda bi se i mogao izvuci ali posto ima full confidence, gotov je i on, samo je pitanje vremena. Vec su otvoreni solidni odds na kladionici.

6 hours ago, Seabass said:

Nicim niste poduprli da Epstein nije radio sa Rusima. Kao da pricamo o nekome ko je bio olicenje lojalnosti i visokih principa. Ima jos jedan isti takav, samo narandzast i trenutno obnasa funkciju POTUS-a. Njih dva jarana najbolja 15 godina. Ko se moze zakleti da narandzasti nije nikad imao veze sa Rusima? Pricajte sta hocete ja nakon svega sto je izaslo ovih dana vjerujem u sve teorije zavjere. Nisam vise 100% ni da nisu gusteri.


Takodje, nicim nije podupreto da nije bio spijun Borisa Tadica. Ha!

16 minutes ago, Seabass said:

Risky gamble koji je backfired ali realno Mandelson je bio idealna osoba da se uslihta Trampari.

Starmer da baci McSweenija pod autobus sad, mozda bi se i mogao izvuci ali posto ima full confidence, gotov je i on, samo je pitanje vremena. Vec su otvoreni solidni odds na kladionici.

Realno, problem je kada britanski premijer razmislja kako da se uslihta Trampari.

6 minutes ago, Budja said:


Takodje, nicim nije podupreto da nije bio spijun Borisa Tadica. Ha!

Pa dobro sad, Boki Taki je sitna buranija, ovo su ipak ozbiljniji igraci. Petljas babe i zabe.

Ako je Epstin bio kgb špijun, to ne bi bio dokaz sposobnosti kgb, nego dokaz apsolutne nesposobnosti američkih službi i SAD kao države generalno, u šta mi je teško da poverujem.

Da je ne znam kako obučavan od strane mosad-a i kgb-a, on je opet to radio u američkom sistemu. Američki organi su imali uvid u njegove enormne troškove, kupovine nepokretnosti, registraciju privatnog aviona, transfere sa računa, ekstravagantan život itd. Koliko sam razumeo preko njegovih privatnih računa je prošlo preko milijardu dolara za 15 godina. Nemoguće je da takva individua prođe neopaženo kroz sistem, to ne bi moglo ni u Bocvani. Neko je morao da se zapita čime se on bavi kad tako živi, bar neka poreska uprava, ko god.

Za koga god da je radio, imao je u najmanju ruku prećutnu saglasnost američke države za to.

1 minute ago, Budja said:

Realno, problem je kada britanski premijer razmislja kako da se uslihta Trampari.

Vazda su se britanski premijeri slihtali amerikancima, nije ovo od juce. Doduse za Tramparu je bas bio potreban neko bez kicme i skrupula, pa je morao Mandy.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.