Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Epstein files

Featured Replies

13 minutes ago, vememah said:

Gde su vesti o verovatnoj povezanosti sa Mosadom na osnovu FBI-jevih dokumenata koje smo kačili na ovoj temi u američkim medijima?

Ima kod Rogana, gde se objašnjava da FBI laže.... fantom

Jbt, juče sam odslušao to, i razmišljam kako mašina radi kao podmazana... I kad se pojavi pukotina, odmah se krpi gde i kako može... Fantastično...

Edited by radisa

  • Replies 639
  • Views 48.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Činjenice: 6. jula 2019. uhapšen je Jeffrey Epstein po federalnoj optužnici za seksualnu trgovinu maloletnicima na Floridi i u Njujorku. 10. avgusta 2019. godine Epstin se navodno ubio (obesio) u zat

  • vememah
    vememah

    https://x.com/PaperWhispers/status/2018005103425278283

  • Melanija malo troluje 🫠

Posted Images

9 minutes ago, Seabass said:

Ne mogu da wrap around this one. Sto ne bismo saznali?

Saznali smo da je Mandelson preko Epstina porucio glavnom baji u JP Morgan da zaprijeti tadasnjem Chanceloru da ne dira u bankare i njihove bonuse nakon kraha 2008, sto je bilo tih dana na tapetu i popularno u narodu. Nakon valjda 'blagih' prijetnji, nista se bitno nije desilo, niko nije odgovarao za tu krizu. Pojeo vuk magare, narod platio poreznim parama sto su ovi pokrali. Posljedicno tome imamo i Brexti i Tramparu i sve sto uz njih ide.

Necemo saznati osim ako CIA, Mossad ili FSB priznaju da je njihov spijun. Slozicemo da se to nikad nece desiti.

13 minutes ago, vememah said:

Što se gledanja u pupak tiče:

Bio je i onaj ćelavi kongresmen, šta li je, što je na zasedanje u Kapitol Hilu obukao IDF uniformu, sve je dakle kul.

56 minutes ago, Seabass said:

To je firma sa hiljadugodisnjom tradicijom.

Nego, ako ista, nesto se desava. Maknuli su ga, oduzeli titule, vuce se po blatu. I onaj drugi, Mandelson je u all sort of problems, mozda padne i Prime Minister... Malo li je?

U good ole USA, nikom ni dlaka s glave.

Zato što vi imate normalne političare koji se ponašaju shodno tome, i koji će da se bave politikom i nakon Epstina. Ovde nisu normalni političari, niti opšte političari nego kriminalci. Nema izvinjavajja, nema priznavanja grešaka čak ni posredno i nema puštanja niz vodu lojalista. Sve poznato i već viđeno.

Čekamo midterms da vidimo hoće li Demokrate uspeti da iskoriste sve zicere koje će imati. Pod uslovom da narandžasti mafijaš ne pokrade izbore.

11 minutes ago, mandingo said:

Necemo saznati osim ako CIA, Mossad ili FSB priznaju da je njihov spijun. Slozicemo da se to nikad nece desiti.

Ne moraju da priznaju, FBI praktično tvrdi da jeste radio za makar jednu od službi:

rweye.JPG

https://www.justice.gov/epstein/files/DataSet%209/EFTA00090314.pdf

Inače u pravu je @mandingo Špijunska pozadina očigledno da postoji. Ali to je trenutno još jedna distrakciju sa suštine, a suština je dugogodišnja veza, poslovna i privatna narandžastog mafijaša sa Epstinom.

1 minute ago, bios said:

Inače u pravu je @mandingo Špijunska pozadina očigledno da postoji. Ali to je trenutno još jedna distrakciju sa suštine, a suština je dugogodišnja veza, poslovna i privatna narandžastog mafijaša sa Epstinom.

Kako ja vidim stvari, suština je dugogodišnja veza, poslovna i privatna dobrog dela američke, evropske i ko zna čije još elite sa Epstinom, ne samo Trampova. Sve to treba na dugogodišnju robiju.

3 minutes ago, mandingo said:

Necemo saznati osim ako CIA, Mossad ili FSB priznaju da je njihov spijun. Slozicemo da se to nikad nece desiti.

Hm, pa ne moraju oni da priznaju nista ako postoje materijalni dokazi i svjedoci. Mislim, ko da im vjeruje u bilo kom slucaju?

Ono sto treba je da se istrazi je s kim je pedofil dijelio informacije od drzavnog znacaja koje je dobijao od raznih Mandelsona. Mi treba da saznamo onoliko koliko je dovoljno da znamo da se smire teoreticari zavjera, mada ce to biti sizifov posao nakon ovoga.

17 minutes ago, bios said:

Zato što vi imate normalne političare koji se ponašaju shodno tome, i koji će da se bave politikom i nakon Epstina. Ovde nisu normalni političari, niti opšte političari nego kriminalci. Nema izvinjavajja, nema priznavanja grešaka čak ni posredno i nema puštanja niz vodu lojalista. Sve poznato i već viđeno.

Čekamo midterms da vidimo hoće li Demokrate uspeti da iskoriste sve zicere koje će imati. Pod uslovom da narandžasti mafijaš ne pokrade izbore.

Trenutno imamo, ali necemo jos dugo ako se kod vas nesto drasticno ne promijeni.

36 minutes ago, Caligula said:

To sam i rekao bukvalno - ako se MOSAD okoristio o Epstajna nista cudno. Samo ne verujem da mu je to bio neki motor koji ga je terao na ovo.

Bukvalno mu je najbliži saradnik bila ćerka jedne od najvećih špijunčina, pre svega za Izrael.

39 minutes ago, Caligula said:

Moze biti da je bio spijun, samo kazem nije morao i sam da jebava decu, mogao je samo da podvodi. Dakle spojio je ruzno i korisno - a da je sve ovo radio zbog ideologije i MOSADA ne verujem.

Svakako su njegovi klijenti u velikoj meri bili, u najmanju ruku, veoma bliski tom Mosadu. Mislim, bukvalno je bivši premijer Izraela jedan od njih.

37 minutes ago, Rudolf Pingvinoglu said:

Kako ja vidim stvari, suština je dugogodišnja veza, poslovna i privatna dobrog dela američke, evropske i ko zna čije još elite sa Epstinom, ne samo Trampova. Sve to treba na dugogodišnju robiju.

U pravu si, naravno.

Samo treba imati u vidu da Trampara nije neki čoban budala klijent čije je ime isplivalo, nego neko ko je godinama aktivno učestvovao. I oko koga se čitava priča sada odmotava sad kad je njegov pedo buddy pokojni.

Nemam sad vremena da širim priču, ali evo jedna crtica. Njih dvojica su 90-tih bili jako bliski, imali su svaki po model agenciju. A Trampova zona delovanja je bio uvoz barbi-like devojaka iz Istočne Evrope, što je manje ili više poznata stvar.

Tipicna skorpija, podznak vaga.

34 minutes ago, Seabass said:

Tipicna skorpija, podznak vaga.

To je brt Aca Lukas

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.