January 24Jan 24 1 minute ago, Serena said:Sinerove bele zgoljave nogice su na momente toliko bile ukocene da su licile na stule.Kakva proza
January 24Jan 24 1 minute ago, Engineer said:Loše izgledaIzgleda je samo zulj ali obzirom na njegove prefine senzore ne bi me cudilo da taj debeli flaster poremeti ravnotezu neke cakre.
January 24Jan 24 Botic je zaigrao bolje nakon masaze ramena seedinom drugog seta, do tad je Nole plesao po terenu. mozda je ocekivao i da ovaj preda pa je podsvesno malo pustio pedalu, ali jok. imao je i jedan projektil koji je zamalo promasio skupljaca loptica. aprijatna situacija
January 24Jan 24 1 minute ago, TS-CS said:Botic je zaigrao bolje nakon masaze ramena seedinom drugog seta, do tad je Nole plesao po terenu. mozda je ocekivao i da ovaj preda pa je podsvesno malo pustio pedalu, ali jok. imao je i jedan projektil koji je zamalo promasio skupljaca loptica. aprijatna situacijaNe bi bilo DQ jer je bila loptica u igri, tj. nakon Botićevog auta, ju je odalamio. Ali opet, to je Novak i pravila za njega su drugacija. Da nije toga, sad bi verovatno jurio 109., a ne 102. pobedu na AO.
January 24Jan 24 Dobro, 3 seta. Da je ovo otislo u cetvrti, ko zna sta bi bilo. Botik je bivao sve bolji kako je mec odmicao.
Create an account or sign in to comment