Jump to content
IGNORED

Pronađi me/Amber Alert


Zaboravan

Recommended Posts

Meni ovog trena stigla poruka.

 

Uzas, uzas ...

Malo je dete, mrvica, suma blizu, zelena jakna, ako je upala u neku rupu, tesko je uociti.

Nadam se da ce je naci ubrzo, kakva god da je trauma zaboravice, samo da je ziva

  • +1 5
Link to comment

Otmica baš dok majka ne gleda dete? 

 

Ne znam... daj bože samo da je živa i zdrava, pa kako god. Ali ovo vuče ili na nešto što se uradilo uz znanje porodice ili na neki nesrećan slučaj.

 

To je dete od dve godine. Ne može da odluta dalje od 500 metara. Još ako je ušlo u šumu, verovatno bi se vrtelo u krug, selo negde, leglo. Ako pada kiša, moralo bi biti i nekih tragova u blatu... nešto ovde nije kako treba.

  • +1 6
Link to comment

Bojim se da ako majka nešto zna a upućeni su svi na šumu loše će se završiti.  Koliko god mučno mora se majka ispitati temeljno. Jbg 

Link to comment
5 minutes ago, Malvo said:

Ali ovo vuče ili na nešto što se uradilo uz znanje porodice 

 

 

I meni...neverovatno mi je da izgubi iz vida jedno dete dok drugom daje vodu. Ali opet, samo neka malu pronađu živu i zdravu. Posle neka odgovara ko treba.

Link to comment
8 minutes ago, Malvo said:

Ali ovo vuče ili na nešto što se uradilo uz znanje porodice 

meni je ovo apsolutno nezamislivo 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Babu Bhatt said:

Curica nestala baš u gradu Boru ili?

 

banjsko polje, rekao bih borsko "izletište"

Link to comment

Pa na vestima kažu da su podignuti i oni. 
 

Kako funkcioniše Amber po pitanju saradnje sa policijom okolnih zemalja, u ovom slučaju Rumunije? Valjda je i njima prosledjena informacija za ne daj bože, svaki scenario se mora razmotriti.

  • +1 1
Link to comment

Izgleda da za prvi put SMS nije funkcionisao najbolje - ja sam dobio poruku u 20.17h, Telekom. Neki pišu da su dobili SMSove otprilike malopre, to je za Yettel.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...