Jump to content
IGNORED

Pronađi me/Amber Alert


Zaboravan

Recommended Posts

7 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni i dalje nije jasno, ko je ubio dete?

Kako je izvesno za sad, ovaj Ljupče Palevski što je u bekstvu.

 

tj on je osumnjičen

Edited by Valkyrie
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Ja se nadam, kad već majka ima pare, da ima nekog raspoloženog u zatvoru da presudi “ocu”.

znam kako zvučim, ne brinite.

 

On bi trebao sam da se ubije posle svega (ako je ostala trunka ljudskosti u njemu, a sumnjam)

Edited by ducca
  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, DejanMilč said:

A koga su uhapsili u Hrvatskoj, ubicu? Siroto dete. :(

 

on je ranije izrucen i pusten iz hrvatske, kazu zbog duga

 

izmenjao sve politicke partije, od sdsm-a do podrske grujevskom

urbanomafijasio po debar maali, otvarao i zatvarao novine, imao televiziju

uspesan™ biznismen u ovom novom vremenu ne moze biti a da nije beskrupulozan to se zna

pa eto ... i beskrupulozni ubica

 

edit: sad sam tek iscitao ceo text na ovom drugom linku

nema sa kime nije bio slizan

nije cudo sto smo imali pokusaj stvaranja pravednijeg drustva

nazalost, nije se dovoljno duboko zahvatilo i sav taj polusvet ponovo orgija nad ljudima

o kako sam besan

Edited by cedo
  • Tužno 5
Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

Ali jebote, što ubiše dete… :blink:

Ono, jedno je iznuditi novac (iako i za to moraš biti ološ) ali ubiti bilo koga, kamoli dete… 

 

evo novih informacija ... a tu je i mozda zasto

majka je u 8:35 prijavila policiji nestanak deteta koje je u 7:20 krenulo u skolu, ali nije stiglo

vec sam kacio da je u 12:08 pisala na fejbuku da je dete oteto

rekli su da je dete ubijeno u 10 (valjda su im to rekli ovi sto su priznali delo)

otac™ je u 11 prijavio (rekao bih, kad je saznao da je dete ubijeno i pravio se tosa pred zenom)

 

izgleda da je nesreca sto je nesrecna majka bila brza od otkupnog zahteva, mamu im jebem

 

Spoiler

Утрото во 8.35 часот мајката на малолетничката Вања Ѓорчевска во полиција пријавила дека нејзината ќерка излегла во 7.20 од домот во Дебар Маало, но не стигнала на училиште. Некаде околу пладне на социјалните мрежи го објавува ликот на девојчето, и моли за помош. Во 11 часот во полициска станица пријавил и таткото на Вања.

 

  • Hvala 1
  • Tužno 3
Link to comment

Jezivo, jezivo...video sam privođenje odgovornih i sliku odbeglog, sve matore i sede glave. Pokušavam da zamislim oca koji iznuđuje novac od supruge tako što otmičarima prenosi informaciju kad mu dete izlazi iz stana...pa jebote, sopstveno dete, dete koje ti je verovalo. Monstrumi. :(

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Saznao sam od prijateljice čija poznanica iz Makedonije je veoma bliska sa majkom da je taj lik, nazovi otac, lečeni narkoman i da je taj stan koji je prodala oduvek bio u njenom vlasništvu a da je novac namenila za buduće školovanje tragično nastradale devojčice. Inače oni imaju i godinu dana mlađu ćerku sa nekom genetskom bolešću pluća kojoj se zbog stresa oko nestanka sestre pogoršalo stanje i trenutno je u bolnici izolovana od svih informacija vezano za ovu tragediju.

Jednom rečju, horor

  • Hvala 1
  • Tužno 19
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...