Jump to content
IGNORED

Pronađi me/Amber Alert


Zaboravan

Recommended Posts

21 minutes ago, Patty Lee said:

@Shaq potvrdila je i FRA policija da nema šanse, jer je i potraga išla preko tog dela terena i prešli su taj deo nekoliko puta, i volonteri i policija. Sigurni su da je neko naknadno doneo kosti.

 

A za ovaj naš slučaj jedino ima logike ako suprug one žene što ne zna brojeve da čita laže kao pas da su ovu dvojicu počeli odmah da prate. Kao što je izmislio ovo za low IQ i poleteo da prepriča iskaz o davljenju da bi sebe predstavio kao srpskog Džeka Kroforda.

U početku je išla priča da su postali interesantni policiji tek kad su pali poligraf a pali su ga iz drugog puta (drugog ili trećeg dana istrage) jer su prvi put bili pijani.

 

sto onda implicira da nacelnik policije od samog starta svesno laze, sto dalje implicira da nije ni cudo sto slucaj i dalje nije resen, a govori nam, da nacelnik i gradjanje srbija smatra low iq stokom..

 

al opet i da nisu praceni od prvog dana, i da nisu u pitanju low iq gradjani, ne moguce da niko nikom nije pisao, nije zvao.. sve to moze naknadno da se proveri, kao i putanja kojom su kretali(pod predpostavkom da su imali telefon uz sebe).. a opet ako nisu likovi koji nose sat, veca je verovatnoca da su telefon imali uz sebe, nego da nisu..

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, mraki said:

Prilično sam siguran da je to majorka izjavila… pokušaću da nadjem kasnije.

 

31 minutes ago, Patty Lee said:

100% majorka, u nekoj emisiji na Insajder TV, čak je osudila ponašanje jednog svedoka (majka sa detetom) što nije stala da proveri da l je sa devojčicom sve ok.

 

sad sam proverio, majorka je rekla po navodnim svedocima, komsinica je videla dete, i jedna zena sa detetom u kolima je videla dete na putu izmedju 13:45-13:50.. spominje snimak u smislu analize da se dete vidi kao tacka a ne da postoji video snimak deteta koje se krece putem(uostalom taj bi snimak odavno bio prikazan, kao sto je prikazan skrinsot pande i onog komsijskog punta)

ali tu se opet vracamo na majku.. 13:45 je momenat kad poziva policiju, i kako je moguce da ne vidi dete na putu?

pri tom majorka kaze da su proverili da su ovi imali nalog za intervenciju u blizini, sto je posle par dana od te emisije demantovano..

da ne govorim da i ona kao i nacelnik kao i predsednik servira istu pricu, kako je milion posto sigurno da je dete zadavljeno u situaciji kada ne da jos nije uradjena autopsija, nego telo nije ni pronadjeno..

i to je sve sto treba da znamo o njenom legitimitetu, majorka zaduzena za sektor unutrasnje kontrole, bez nadjenog tela i bez autopsije saopstava kako je dete zadavljeno nakon udaranja kolima.

 

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment

@Shaq da da, jedini snimak koji imaju je ustvari ona fotografija koju je majka napravila i okačila na Fejsbuk, to je Gašić na onoj konferenciji rekao da su prvo proverili.
 

Mene ustvari ovde najviše uznemirava što ne znamo šta se tačno desilo, počev od toga da l su kola uopšte udarila dete pa nadalje, ne što nema tela (to mi više nema logike u smislu - čemu onda priznanje… čak i da je iznuđeno, šta onda ovi ljudi nedeljama kopaju pretražuju češljaju… čemu cimanje…; skoro je u USA završeno suđenje Michelle Troconis, ženi koja je pomogla svom dečku u ubistvu bivše supruge; tela nema i nikad ga neće ni naći, ali imaju bukvano planinu drugih dokaza i tačno znaju šta se desilo; dečko/suprug je izvršio samoubistvo pre suđenja i ostavio je ovu ženu da sama snosi posledice; dakle, možeš da se ceremonijalno slikaš s tom pričom “nema tela nema dela” ako te imaju na kameri gde bacaš kese s đubretom u kojoj je kasnije otkrivena krvava odeća žrtve) jer onda ovo ipak nije gotovo… mislim da sam negde i videla da sad više ni roditelji ne veruju u priznanja ove dvojice, da otac misli da je devojčica ipak negde živa itd.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, Patty Lee said:

@Shaq da da, jedini snimak koji imaju je ustvari ona fotografija koju je majka napravila i okačila na Fejsbuk, to je Gašić na onoj konferenciji rekao da su prvo proverili.
 

Mene ustvari ovde najviše uznemirava što ne znamo šta se tačno desilo, počev od toga da l su kola uopšte udarila dete pa nadalje, ne što nema tela (to mi više nema logike u smislu - čemu onda priznanje… čak i da je iznuđeno, šta onda ovi ljudi nedeljama kopaju pretražuju češljaju… čemu cimanje…; skoro je u USA završeno suđenje Michelle Troconis, ženi koja je pomogla svom dečku u ubistvu bivše supruge; tela nema i nikad ga neće ni naći, ali imaju bukvano planinu drugih dokaza i tačno znaju šta se desilo; dečko/suprug je izvršio samoubistvo pre suđenja i ostavio je ovu ženu da sama snosi posledice; dakle, možeš da se ceremonijalno slikaš s tom pričom “nema tela nema dela” ako te imaju na kameri gde bacaš kese s đubretom u kojoj je kasnije otkrivena krvava odeća žrtve) jer onda ovo ipak nije gotovo… mislim da sam negde i videla da sad više ni roditelji ne veruju u priznanja ove dvojice, da otac misli da je devojčica ipak negde živa itd.

 

a opet od te fotografije 13:22 do 13:41 kad poziva muza, znaci bilo je skoro 20 minuta, cak je i majka mogla da se npr odveze do borskog jezera i vrati nazad a kamoli da neko dodje tu i preuzme™ dete..

al opet to je sve nesto sto bi moglo preko mobilnih da se proveri, kako od prepiski tako do kretanja vozila ako bi bilo vozila na tom podrucju..

moj neki prvi osecaj kad sam video sliku je bio mucan i okrenuo mi se zeludac u smislu da nisam imao dobar osecaj u smislu njene sudbine, nazalost..

sa druge strane, ovo sto nam je prezentovano, ne moze da otkloni krivicu sa nikoga, ni sa majke, ni sa osumnjicenih ni sa policije..

i u tom smislu deluje da je ovde rec pre o  otmici(sto generalno vecina ljudi na netu misli), dok meni licni osecaj govori da to nije slucaj, al po dokazima i pricama koje su servirane ispada da sve ukazuje pre na otmicu nego na ubistvo..

 

sve je toliko nelogicno da bi jedino logicno resenje bilo da sve tri strane saradjuju, sto je totalno van logike.

Link to comment

i moram jos nesto napisati, nije za one za slabim stomakom da odmah upozorim..

 

ako je brat osumnjicenog zaista ucestvovao u premestanju telu, dal zajedno sa osumnjicenim ili solo, sta bi trebalo da je u pitanju da ne otkriva lokaciju tela ni pored batina do smrti?!

ipak je on samo™ premestio telo?!

dakle opcija da ne prizna gde je telo, bi bila da je on nad detetom od dve godine koje je bilo na deponiji izmedju 24 i 48h, izvrsio nekrofilju i potom raskomadao telo, spalio ga i resio se cak i kostiju..

ali koja je verovatnoca za tako nesto? mislim da ne postoji ni promil sanse, i da je pretucen do smrti posto ipak nista nije znao, u suprotnom bi rekao..

 

pri tom mi vec imamo vise nego apsurdnu situaciju,  prvo o deljenju pa onda i preuzimanju™ odgovornosti za zlocin..

dakle vozac udara dete i tom prilikom ga ubija, suvozac iz nepoznatog razloga pristaje da podeli krivicu vozaca, ucestvovanjem u ubistvu i sakrivanju tela, da bi nakon toga kad se dete probudilo, suvozac zadavio dete, i tako fakticki preuzeo odgovornost za ubistvo, a istovremeno oslobodio vozaca koji je do tada bio aspolutno odgovoran..

i da onda jos na to brat osumnjicenog, radi jos vecu gadost iako do tada tek on nema apsolutno nikakve dodirne tacke sa pocetnom situacijom bi bas bio zesci mindfuck koji nije realan ni za sf scenario..

dakle imali bi takav lanac apsurda, gde svaki sledeci sudionik u tom lancu bi preuzimao odgovornost, pri tom radeci goru stvar  od svake prethodne do tada..

 

 

Link to comment
Just now, booyaka said:

Šta hoćeš da kažeš, da se ubistvo nije ni desilo?

ne,  nego da niko nema cistu™ pricu..

ni majka, ni osumnjiceni, ni policija.

Link to comment

Neverovatno je da ne mogu da nađu telo toliko dugo, a imaju priznanje ubistva. Još i ovo ubistvo saučesnika u policijskoj stanici.

Izaziva sumnju sve to zajedno.

Link to comment

Samo nemojmo i ovde na majku.

Naravno da je moguće da nije videla i čula, teren je nezgodan, plac zatrpan otpadom… žena se uspaničila i tražila je sa druge strane kuće dok se dete kretalo ka putu.


Policija je opasno sjebala stvar, pod pritiskom vrha države i same javnosti… za sve dalje sumnje i spekulacije su apsolutno sami krivi.

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, б1lme3 said:

jel moze da se prestane sa ovim nagadjanjima da je majka odvezla svoje dete u borsko jezero?

 

sta je ovo, informer jebeni?

nije niko rekao da je odvezla, nego da teoretsku u tih 20 minuta je i to moglo da se uradi, u smislu da tih 20 minuta izmedju nisu bas malo..

a sve i da se telo nadje, tu bi opet itekako i majka a i policija trebali da snose odredjeni stepen odgovornosti..

 

da je majka bila odustna da kazemo 5 minuta, a da se sve ovo izdesavalo u tom intervalu, dakle da se dete u momentu njenog prvog poziva vise nije nalazilo tamo, onda bi mogli da je iskljucimo..

a ovo, da je nakon poziva dete i dalje narednih 10 minuta na udaljenosti od 10 metara od nje, bez da ga vidi i cuje, a vidi pandu i osumnjicenog na putu 2 minuta pre nego sto je dete udareno, da panda zatim 7 minuta prelazi rastojenje od 150metara.. 

ne pije to vodu..

  • -1 3
Link to comment
6 minutes ago, mraki said:

Samo nemojmo i ovde na majku.

Naravno da je moguće da nije videla i čula, teren je nezgodan… žena se uspaničila i tražila je sa druge strane kuće dok se dete kretalo ka putu…


Policija je opasno sjebala stvar, pod pritiskom vrha države i same javnosti… za sve dalje sumnje i spekulacije su apsolutno sami krivi.

ne moze da je trazi sa druge strane, ako su deca bila na sredini i majka isla ka autu u zadnjem delu dvorista.. dakle bio je prilicno suzen manevarski prostor, a da je dete upalo u siblje, zaglavilo bi se, plakalo itd..

ovako ispadne da je dete ne samo brze preslo razdaljinu od sredine dvorista do puta nego majka od sredine do zadnjeg dela, i da je dete jos potom postalo nevidljivo za majku kad se docepalo puta..

image.png.13aa57bc9f4b24b3bc3506d71cfeddf7.png

Edited by Shaq
Link to comment
7 minutes ago, Shaq said:

nije niko rekao da je odvezla, nego da teoretsku u tih 20 minuta je i to moglo da se uradi, u smislu da tih 20 minuta izmedju nisu bas malo..

Ne, nije mogla. Bila je tu i tražila dete. Na vezi sa mužem, policijom…

Da je otišla negde, to bi prvo i vrlo lako utvrdili. 
 

Ja apsolutno nemam sumnju u porodicu, mislim da je i sama policija vrlo brzo potvrdila njihovu priču i eliminisala ih kao osumnjičene.

 

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, mraki said:

Ne, nije mogla. Bila je tu i tražila dete. Na vezi sa mužem, policijom…

Da je otišla negde, to bi prvo i vrlo lako utvrdili. 

nije niko rekao da je tada to bilo, negu u periodu pre prvog poziva a nakon slike deteta u dvoristu..

U 13:22 slika je poslata na viber

13:41 prvi poziv muzu

13:45 policija

13:50 panda se zaustavlja

13:52 panda udara dete

To sa potencijalnim odlaskom se moglo dogoditi dakle u tom periodu izmedju 13:22(slika poslata na vibe) i 13:41 (kad je usledio poziv muzu..)

Edited by Shaq
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...