Jump to content
IGNORED

Pronađi me/Amber Alert


Zaboravan

Recommended Posts

Pa da vidimo šta imamo. 

Ili su dva polupijana radnika pošte u par minuta odradile ubistvo deteta koje je bilo živo nakon saobraćajkey a onda uz pomoć sad pokojnog brata odradili CSI Level čišćenja auta, kuće u praktično svega gde su se kretali.

 

Sa druge strane DNK analiza u trajanju od dva meseca i to u super hitnom slučaju. Nekako više vuče da su pokušali da neki DNK materijal nabiju na vozilo, ali pošto nema tela, nema ni lakog DNK materijala. Lažiranje DNK analize na "majke mi je bilo tako kada smo mi radili" verovatno niko ni neće da radi, a još verovatnije neće niko ni da predloži jer kraj te priče svakako vodi u Visbaden ili SAD gde bi se radila završna DNK analiza.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

Kratke crtice o pričama koje kruže po Zlotu i Boru:

 

1. Ovo što je Žukauskas već napisao ranije

 

 

 

2. Devojčica je navodno živa negde.

3. Devojčici je navodno malo pre celokupnog događaja ustanovljen autizam (za ovo me lično zanima da li je moguće ustanoviti autizam u tako mladom uzrastu?)

4. Majka čeka novo (treće) dete  (pa su mudri sabrali dva i dva i zaključili da su roditelji prodali Danku nekom) 

5. Policijska uprava u Boru je skup teških nesposobnjakovića totalno nedoraslih ovakvom jednom slučaju. Ali to se znalo l i ranije, samo se čekao prvi slučaj koji će to ogoljeno pokazati.

 

Samo prenosim šta se priča, don't shoot the messenger!

 

Devojchica je tamo vidjena, a samo 2 auta su proshla kroz zabit u vreme nestanka. (jedino ako i to nisu ismislili, da je dete vidjeno na putu). Takodje je fotografisana u dvorishtu. Znachi savlja je nekoliko momenata na to mesto i u to vreme, i onda je teorija da je primopredaja tamo izvrshena gde ima 10 kuca i sva shansa da neko vidi nepoznat auto. Besmisleno.

Link to comment
Just now, Mel said:

 

Devojchica je tamo vidjena, a samo 2 auta su proshla kroz zabit u vreme nestanka. (jedino ako i to nisu ismislili, da je dete vidjeno na putu). Takodje je fotografisana u dvorishtu. 

ništa od ovih tvrdnji nije stopostotno i bez sumnje  dokazano.

A sad smo videli i da su vlasti javno u medije iznosili neistinite tvrdnje i činjenice.

To je najveći mindfuck ovog slučaja, bukvalno ni u šta ne možeš potpuno verovati

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Jedina dobra stvar u svemu je sto je nisko tuzilastvo preuzelo rad na istrazi ubistva brata osumnjicenog u policijskoj stanici. Kapiram da su se usijali telefoni izmedju Bora i Nisa a mozda se umesala i centrala al bar postoji neka nada da ce procesuirati ubice iz policije.

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

ništa od ovih tvrdnji nije stopostotno i bez sumnje  dokazano.

A sad smo videli i da su vlasti javno u medije iznosili neistinite tvrdnje i činjenice.

To je najveći mindfuck ovog slučaja, bukvalno ni u šta ne možeš potpuno verovati

 

To da. Otprilike kako je izvestavano, svodi se na to da znamo da je dete postojalo kao fakat i ne mnogo vise od toga.

Link to comment
35 minutes ago, Shan Jan said:

Jebem ti zivot koje propagandno smece je ovaj Bljuc postao. I dalje osumnjicene naziva ubicama a sada prenosi i teorije zavere, verovatno direktno poturene od policajaca koji su ubili brata osumnjicenog.

 

Pazi ovaj sled vesti, prva vest: SAMO OVAJ ČOVEK ZNA GDE JE TELO DANKE ILIĆ Uhapšen nekoliko dana nakon njene smrti, od početka glavni osumnjičeni za skrivanje tela: "Najlukaviji je"

 

A onda odes na povezanu vest na Bljucu i nadjes ovo:

 

Ovim "novinarima" i uredniku najiskrenije zelim da se nadju u istoj situaciji kao ova porodica. Govna smrdljiva, jebeni saucesnici u zlocinu.

 

 

Sta ima mi da sumnjamo i smatramo..predsednik je u live nastupu rekao da je ubijena..ergo, govorimo o telu i ubicama. Taj covek nikada nije pogresio. 

 

Koliko nesrece je tu naneto raznim ljudima..Boga pitaj..

  • +1 4
  • Tužno 2
Link to comment

Pa da, isto kao sto su na pocetku porodicu provlacili kao moguce krivce kroz tabloide. 

 

Ne razumite me pogresno, sasvim je moguce da su ovi zaista ubice ili cak i da je porodica napravila sranje ili ko zna sta trece... al to je na tuzilastvu i sudijama, ne na medijima da sikaniraju ljude i na policiji da ih ubija.

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)
2 hours ago, Shan Jan said:

Jedina dobra stvar u svemu je sto je nisko tuzilastvo preuzelo rad na istrazi ubistva brata osumnjicenog u policijskoj stanici. Kapiram da su se usijali telefoni izmedju Bora i Nisa a mozda se umesala i centrala al bar postoji neka nada da ce procesuirati ubice iz policije.

Ne zajebavaj, kakvo niško tužilaštvo. U celoj Srbiji na prste jedne ruke mogu da stanu kvalitetni tužioci. Kad kažem kvalitetni, pod tim ne mislim imao je desetke na fakultetu ili završio je neke kurseve i obuke u organizaciji američke ambasade i OEBS-a. Mislim na to da ima muda da radi po zakonu, a ne po nalozima odozgo. Srbija nema tužilaštvo.

 

Pošten čovek nema šta da traži tamo, da mu nad glavom visi Zagorka Dolovac i slični.

Edited by bejzbolka
  • +1 2
  • Tužno 2
Link to comment

Da li je dete uopste bilo na imanju u trenutku prvog poziva?

 

Proslo je 35 dana od momenta kad su vucic, nacelnik I majorka proglasili dete dvostruko™ ubijenim, iako telo ni dan danas nije pronadnjeno I pored pretrazenih 30+ lokacija I nema nikakve potvrde dnka deteta ni pored izvestacenih 400+tragova(kako u kolima, tako I van njih)..

Kao sto vec rekoh nije da je mali gap od momenta slikanja u 13:22 do prvog poziva u 13:41..

 

*Mozete vi da lupate minuse do sutra, al cinjenicno stanje je sledece..

Majku od odgovornosti ne oslobadja ni njen iskaz a ni iskaz saopsten od sada vec bivseg ministra policije..

Dakle pitanje je samo koji je stepen odgovornosti u pitanju:

- da li zanemarivanje deteta

-da li lazan iskaz

-da li direktno ucestvovanje u otmici/ubistvu

 

*Cinjenica je takodje da je policija odradila katastrofalan posao, a spomenucu samo kljucne..

Nacelnik mupa izjavljuje da su osumnjiceni praceni od prvog dana, pa je nejasno kako su pored pracenja I 3 oduzeta automobila prvog dana, sutradan uspeli da premeste telo?!

 

Zatim imamo potvrdu™ vucica, nacelnika I majorke da je dete ne samo udareno kolima, vec naknadno zadavljeno, sto apsolutno ne moze da se dokaze bez obdukcije tela, a ne da obdukcija nije radjena, nego tela jos uvek nema, il mi imamo takve strucnjake™ u policiji I na mestu predsednika drzave, da nikakvi fizicki I materijalni dokazi nisu ni potrebni da bi se znala prava™ istina..

Ali tu nije kraj propustima policije..

Brat osumnjicenog, koji krivicno nije ni mogao da odgovara, pretucen je na smrt u policijskoj stanici, iako je prethodno lazno saopsteno da je umro prirodnom smrcu..

I tu dolazimo do apsurda ovog pravosudja I sistema drzave an general..

dete cijeg tela nema se proglasava mrtvim uz detaljan opis zlocina, a sa druge strane imamo nasilno pretuceno telo na smrt u policijskoj stanici od strane policije, bez da je iko odgovao niti je pokrenuta ikakva istraga..

 

*Sto se tice osumnjicenih, imamo najverovatnije njihovo prisilno™ priznanje, s obzirom na to da znamo kako je ispitivan™ brat od osumnjicenog, kao I da je osumnjiceni dvojac trazio lekarski pregled pre ulaska u celiju..

 

Dakle nema nikakvih fizickih ni materijalnih dokaza koji ih povezuju sa ovim slucajem..

 

I imamo jos I to da su se u kriticnim™ vremenskim intervalima nalazili na tom mestu, mada se nakon svega izrecenog I vidjenog od strane mupa(preko ministra, nacelnika, majarke) kao I samog predsednika, I to moze dovesti u pitanje?!

Link to comment
On 9. 5. 2024. at 8:30, Filozof manijak said:

Ustanovljen autizam (za ovo me lično zanima da li je moguće ustanoviti autizam u tako mladom uzrastu?)

 

 

 

Najmlađi uzrast je dve i po godine. Kad smo primetili da nam je nešto čudno sa ćerkom kad je imala 2 godine i tri meseca, u Palmotićevoj su nam rekli da sačekamo još tri meseca, pre nego sto je testiramo. Danka nije imala pune dve. Obzirom da gleda u kameru na nekim slikama, rekao bih, laički, da nije autizam.

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
2 minutes ago, ZerrorR said:

 

 

Najmlađi uzrast je dve i po godine. Kad smo primetili da nam je nešto čudno sa ćerkom kad je imala 2 godine i tri meseca, u Palmotićevoj su nam rekli da sačekamo još tri meseca, pre nego sto je testiramo. Danka nije imala pune dve. Obzirom da gleda u kameru na nekim slikama, rekao bih, laički, da nije autizam.

 

 

Zena ima fotografiju na telefonu koja je ishla i po medijima. Od trenutka nastanka slike, za toliko je nasha policija valjda kadra da ustanovi kad je slikana, do prijave nestanka proshlo je oko pola sata. Zato mi je malo far fetched sve to sa prodajom (mislim kome ti to tako prodash dete itd). Ja ne verujem u tu prichu.

Link to comment
1 minute ago, Mel said:

 

 

Zena ima fotografiju na telefonu koja je ishla i po medijima. Od trenutka nastanka slike, za toliko je nasha policija valjda kadra da ustanovi kad je slikana, do prijave nestanka proshlo je oko pola sata. Zato mi je malo far fetched sve to sa prodajom (mislim kome ti to tako prodash dete itd). Ja ne verujem u tu prichu.

 

Htela si nekog drugog da citiraš...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...