Jump to content
IGNORED

Pronađi me/Amber Alert


Zaboravan

Recommended Posts

Cek prvo da ispratimo druga Sija..pa da se malo slegnu utisci od druzenja sa drugom Sijem..pa onda cemo malo ope to izborima..A roditelji neka se snadju malo i sami..ne moze drzava sve. 

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, 189- said:

2 meseca im trebalo da dobiju rezultate testa?

 

dzabe ubili onog coveka. i na kraju, najvaznije, ko zna sta je sa detetom.

Ne, gresis, ovde je bas najvaznije kako se Drzava ponasa tokom slucaja. Manijaka, nestanka dece i sl. nazalost ima u svakoj zemlji. Ali ovoga nema bas svaka drzava. Pitanje je da li je dete uopste ubijeno tu ili da li je cak i mozda zivo negde drugde. Drzava je nasla dezurne krivce, drzi ih 2 meseca u zatvoru, batinama je izvukla priznanje jednog a njegovog brata na pravdi boga su ubili policajci ne bi li priznao sve sto su mu trazili. 

 

Ne znam da li vi uopste shvatate da je ovo moglo bilo kome od vas da se desi. Da ste se nasli tu u to vreme kolima verovatno bi vi bili ubice i manijaci za koje zakon ne vazi. Ako mislite da se to vama ne moze desiti, mogu samo da vam porucim da ste korisni vucicevi idioti. To je ono sto je zaista zastrasujuce u vezi ovog slucaja. A jednom kada prodje, samo ce da eskalira. 

  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Shan Jan said:

Ne znam da li vi uopste shvatate da je ovo moglo bilo kome od vas da se desi. Da ste se nasli tu u to vreme kolima verovatno bi vi bili ubice i manijaci za koje zakon ne vazi. Ako mislite da se to vama ne moze desiti, mogu samo da vam porucim da ste korisni vucicevi idioti. To je ono sto je zaista zastrasujuce u vezi ovog slucaja. A jednom kada prodje, samo ce da eskalira. 

 

Ja sam uspela da mi se nesto slichno desi u mnogo uredjenijem sistemu. Ali bar su morali koliko toliko da sakriju. Ovde cela zemlja vidi da su choveka na mrtvo premlatili u pritvoru. I - nishta.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, bejzbolka said:

Stigli rezultati DNK analize tragova nađenih u i na kolima. Nijedan trag ne pripada Danki.

 

Ovo je za smene i ostavke od policijske stanice u Boru, preko tužilaštva, do ministra policije. Naravno neće se desiti ništa.

au jbt

 

ovi ljudi moraju biti oslobodjeni ako ostane na ovom

i neki minimum razuma bi bio ne tretirati ih kao ubice/zlocince, pa ni na forumu

da zaboravimo sve sto znamo o ovoj drzavi i aktuelnoj vlasti, samo da uzmemo u obzir da je brat optuzenog ubijen u pritvoru

to ne baca sumnju na priznanje, nego ga cini potpuno irelevantnim

 

 

a tek o samom detetu i njegovim roditeljima, tu covek ne zna ni sta da kaze

po svemu do sad, za njih policija nije sluzba koja resava njihov slucaj, vec saucesnik u delu protiv deteta

  • +1 3
Link to comment
On 8. 4. 2024. at 15:26, Mindaugas Žukauskas said:

Ovi su ladno našli neku sirotinju da im napakuju ubojstvo. SNS posla. Daj bože da grešim

 

Bump

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 2
Link to comment

Mene iskreno iznenadjuje da na nekom nivou sistem ipak funkcioniše. Nisu lažirani rezultati obdukcije, nisu lažirani dnk nalazi…

  • +1 6
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
6 minutes ago, mraki said:

Mene iskreno iznenadjuje da na nekom nivou sistem ipak funkcioniše. Nisu lažirani rezultati obdukcije, nisu lažirani dnk nalazi…

 

a možda je fora u tome da sistem baš NE funkcioniše, da od previše lažiranja i fejkovanja, nešto mora i da zakaže, pa da se provuče istina

 

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

Mene iskreno iznenadjuje da na nekom nivou sistem ipak funkcioniše. Nisu lažirani rezultati obdukcije, nisu lažirani dnk nalazi…

Za sad. I da nam posle par dana stigne da je nadjen DNK deteta u kolima, ja im ne bih verovao na rec. Jedino sigurno je da su batinama izvukli priznanje i da su ubili coveka. I da i dalje drze osumnjicene u zatvoru sa tim istim policajcima ubicama oko njih koje niko ne pipa. Bitno je da su gomila njih u Srbiji (a nazolost i neki na PPPu) bacili pravo i zakon kroz prozor kad su ovi uhapseni i da su vristali kako zakon ne vazi za zveri. Nadam se da takvi nece osetiti istu sudbinu mada ne mogu da kazem da je ne zasluzuju.

 

Uzivajte u Srbiji.

  • +1 1
Link to comment

opet, jel se stvarno ceka dva meseca ili koliko je vec proslo, na rezulate testa?

Link to comment

Da, iako filmovi ne govore tako.

 

Mislim, može i kraće ali ni dva meseca nije neobično.

 

Link to comment

Jebem ti zivot koje propagandno smece je ovaj Bljuc postao. I dalje osumnjicene naziva ubicama a sada prenosi i teorije zavere, verovatno direktno poturene od policajaca koji su ubili brata osumnjicenog.

 

Pazi ovaj sled vesti, prva vest: SAMO OVAJ ČOVEK ZNA GDE JE TELO DANKE ILIĆ Uhapšen nekoliko dana nakon njene smrti, od početka glavni osumnjičeni za skrivanje tela: "Najlukaviji je"

Quote

Gde je telo Danke Ilić? Ovo pitanje se postavlja već mesec i po dana od kada je otkriveno da je dvogodišnja devojčica ubijena, ali do danas odgovora nema. Kako saznaje "Blic", sumnja se da samo jedna osoba zna gde je telo devojčice i to je Rade Dragijević, otac Dejana Dragijevića, koji je priznao da je ubio Danku Ilić.


Kako saznaje "Blic", sumnja se da tajnu o ubijenoj Danki Ilić i njenom telu, odnosno gde je sakriveno, zna samo Rade Dragijević koji se nalazi u pritvoru.


- On pokazuje najviši stepen inteligencije i lukavosti. Ubrzo pošto je uhapšen promenio je advokata i deluje da misli samo na svoju odbranu. Zbog toga se sumnja da je upravo on ključan za pronalazak tela devojčice - kaže izvor "Blica".

 

A onda odes na povezanu vest na Bljucu i nadjes ovo:

Quote

Radoslav Rade Dragijević se u dosadašnjem toku postupka branio ćutanjem, a njegova supruga Svetlana Dragijević je ranije rekla u intervjuu za naš portal da već duguje 1.000 evra advokatu Živanoviću za zastupanje supruga. S tim u vezi moguće je da Dragijevići nemaju novca za advokata, te da je to razlog otkazivanja punomoćja izabranom braniocu.

 

Ovim "novinarima" i uredniku najiskrenije zelim da se nadju u istoj situaciji kao ova porodica. Govna smrdljiva, jebeni saucesnici u zlocinu.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Ja sad navijam da se pojavi neki mladi ludi advokat koji će da raspička ceo ovaj clickbait cirkus. O detetu i porodicama ne smem ni da razmišljam. 

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Jedino sto znamo za sigurno je da je neko u policijskoj stanici ubio brata osumnjicenog. Nazalost pravda za to zavisi od toga da li ce dovoljno ljudi shvatiti to i popizdeti pa da vrhuska pusti niz vodu pocinioce. 

  • +1 2
Link to comment

Kratke crtice o pričama koje kruže po Zlotu i Boru:

 

1. Ovo što je Žukauskas već napisao ranije

 

On 8.4.2024. at 15:26, Mindaugas Žukauskas said:

Ovi su ladno našli neku sirotinju da im napakuju ubojstvo. SNS posla. Daj bože da grešim

 

 

2. Devojčica je navodno živa negde.

3. Devojčici je navodno malo pre celokupnog događaja ustanovljen autizam (za ovo me lično zanima da li je moguće ustanoviti autizam u tako mladom uzrastu?)

4. Majka čeka novo (treće) dete  (pa su mudri sabrali dva i dva i zaključili da su roditelji prodali Danku nekom) 

5. Policijska uprava u Boru je skup teških nesposobnjakovića totalno nedoraslih ovakvom jednom slučaju. Ali to se znalo l i ranije, samo se čekao prvi slučaj koji će to ogoljeno pokazati.

 

Samo prenosim šta se priča, don't shoot the messenger!

  • +1 2
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...