Jump to content
IGNORED

Pronađi me/Amber Alert


Zaboravan

Recommended Posts

4 hours ago, Malvo said:

 

Kao da slučaj više ni ne postoji. Nema deteta, nema tela, nema optužnice, raziđite se. Jezivo. 

 

optužnice će biti gotovo izvesno. koliko solidna će biti, to je manje izvesno

 

u normalnim okolnostima, kakve ovde nisu, sad bi tužilaštvo trebalo da izađe sa informacijom za javnost, pošto je slučaj u njihovim rukama. to što ne izlaze sa informacijom ne mora nužno da znači da nemaju ništa ili ništa novo, tužilaštvo ovde ima dugačku tradiciju koja se zasniva na principu "pravi se mrtav i čekaj da prođe"

 

najaveći pritisak će ovde biti na sud, ako se pred sudijom nađe nesolidan predmet i ako bude prinuđen da donese bilo kakvu odluku koja nije osuđujuća. iako je sud, u takvim slučajevima, ni kriv ni dužan

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

Sad će da smisle priču da je sam sebi nešto uradio.

 

A možda će da bude i ono klasično "pa šta"?

 

 

Link to comment
1 minute ago, bejzbolka said:

Sad će da smisle priču da je sam sebi nešto uradio.

 

Ne znam samo kako.

 

Quote

 

Veštačenje Instituta za sudsku medicinu u Beogradu je, međutim, pokazalo da D. D. nije umro prirodnom smrću, već od posledica batinanja, čiji su tragovi bili jasno vidljivi i detaljno opisani u nalazu veštaka.

 

 

  • Tužno 2
Link to comment

U kojoj mi kaljugi živimo, lebe mekani :ph34r:.

 

Ono nije da sam iznenađena, bila sam u grupi onih koji su sumnjali, ali ovako potvrđeno je baš užas.

 

Jedino pozitivno u ovome je da u ovoj zemlji ima još ljudi sa integritetom.

  • +1 6
Link to comment
21 minutes ago, mraki said:

NIje tema za pošalice ali :pretends to be shocked:

Bukvalno. Jel ce neko biti iz narodne milicije suspendovan na mesec dana zbog ovoga ili je to preterana kazna? :fantom:

Link to comment

Imajući u vidu godine brata osumnjičenog i praksu srpske policije, nisam iznenađen da je tučen, ali jesam iznenađen da je to utvrđeno veštačenjem Instituta za sudsku medicinu koje navodi Radar. Nisam video da su tabloidi preneli ovu vest.

 

Ukoliko se ne nađe telo ovaj slučaj će zavisiti od DNK u kolima. Politika javlja da je naloženo veštačenje predmeta iz vozila kojim je (navodno, edit moj) udarena Danka Ilić.

Link to comment

 Poginulog pilota su nazvali alkoholičarem.

 

Stradale u namenskoj industriji jasno razdvojili od manekena na pisti.

 

Maroderski gang, kojem ništa neljudsko nije strano, osmisliće "odgovarajuće" kvalifikacije i ovom, u svakom smislu nesrećnom čoveku.

 

 

  • +1 7
Link to comment

i ja sam iskreno sumnjao da je bio pretučen, zato što nije bilo nikakve logike pošto se radi o potencijalno ključnom svedoku ili licu koje ima saznanja od kojih može da zavisi ishod slučaja. a ako je preminuo od posledica batinanja (kao što se u ovom tekstu navodi) onda je to skandal.

 

ja razumem ogorčenost, i sam sam bio izbezumljen i tužan, i plakao sam kao kiša kada je vest o smrti objavljena. ali ti koji su ga prebili jesu autentični moroni (pored toga što moraju da lete iz službe i završe sa krivičnom prijavom), pošto su batinali svedoka koji je mogao da odvede do lokacije tela, odnosno može da da ispostavi da su eliminisali potencijalno ključnog svedoka.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...