Jump to content
IGNORED

Ruskinje /i poneki Rus ali retko/ - u Beogradu i Srpijici


Eleniko

Recommended Posts

10 minutes ago, Svemir Zeka said:

Svi se smeju, ja problem ne vidim (ozbiljna sam)

Piton je hendlabilan i neće pojesti nikoga od gostiju.

Da ali će se većina gostiju razbežati, tako da je skroz legit da ga ne puste. Inače u pitanju je Toro kod beton hale

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Da ali će se većina gostiju razbežati, tako da je skroz legit da ga ne puste. Inače u pitanju je Toro kod beton hale

To jeste problem, ljudi beže od zmije pored vlasnika koji zna s njom. Piton, niti je otrovan, nit je brz. Mogu i da beže polagano

Link to comment
43 minutes ago, Svemir Zeka said:

To jeste problem, ljudi beže od zmije pored vlasnika koji zna s njom. Piton, niti je otrovan, nit je brz. Mogu i da beže polagano

Salma Hayek Latina GIF by Identity

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Nadam se da nije mnogo off-topik.

 

Da li neko zna da li mogu u Beogradu negde da se zamene rublje? mali iznos je u pitanju, 1200.

Link to comment
23 minutes ago, jms_uk said:

Nadam se da nije mnogo off-topik.

 

Da li neko zna da li mogu u Beogradu negde da se zamene rublje? mali iznos je u pitanju, 1200.

Manje od 10 funti ćeš dobiti za to. Veća zavrzlama nego vrednost.

Link to comment
6 hours ago, dragance said:

Manje od 10 funti ćeš dobiti za to. Veća zavrzlama nego vrednost.

1200 din (gledajuci onaj kurs gore) mogu da potrosim, ovo samo stoji u fijoci. 

Link to comment

Mislim da može i u skoro svakoj banci. Ja sam i jene menjao a cenim da su rublje dosta češće ovde.

 

Ili sedi u neki ruski lokal :D

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Svemir Zeka said:

Svi se smeju, ja problem ne vidim (ozbiljna sam)

Piton je hendlabilan i neće pojesti nikoga od gostiju.

 

Pa dolaze gosti sa "prikolicom",  sta ako smadrlja za poslasticu nekog od ovih u burberry oufitu sto se uklapaju u dimenzije <(35 cm ili 8/10kg)?

  • Haha 3
Link to comment
55 minutes ago, Moonwalker said:

 

Pa dolaze gosti sa "prikolicom",  sta ako smadrlja za poslasticu nekog od ovih u burberry oufitu sto se uklapaju u dimenzije <(35 cm ili 8/10kg)?

Zmijodiskriminacija!

Link to comment
On 19.2.2024. at 21:45, dragance said:


Moram nabaviti taj Deurić, otkad si pisao o onom penušcu! £20 za jednu flašu ovde. A ako je i kalvados dobar, eto me kod njih odmah.

 

Edit: ček, sad sam ukapirao da nije penušac, već “obični” Sauvignon blanc”!.

 

 

dragance, našao sam gde ima da se uzme ovaj pet nat kao i drugi od deurica koji je neka kupaža, proveriću tačno šta je kad odem tamo.

 

to je lokalna ispostava tog lika koji je celu proizvodnju /nisu to neke količine, čisto da ljudi ne steknu pogrešan dojam/ uvezao u UK

 

cena u beogradu je oko 10e što je skroz prihvatljivo, mada je suštinski proizvodnja pet nata jedna od tehnološki najjeftinih.

 

u istoj radnji ima i taj deurić kalvados /pulinero kalvadog/ za koji si pitao. isto razumna cena, ispod 25e za bocu - što je čudo u ovo doba luđenja sa cenama rakije.

 

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...