Jump to content
IGNORED

Ruskinje /i poneki Rus ali retko/ - u Beogradu i Srpijici


Eleniko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
2 hours ago, banecare1 said:

fotografije sa ruskog kviza u beogradu. ako stignem idem opet u cetvrtak.  https://disk.yandex.ru/d/SjHR1BbbwYlOcA

 

simpaticna ekipica, chick factor prilicno nizak

 

ja sam igrao kao gost (aka легионер)

 

QP-9.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Kakav je to kviz? Mislim da si i ranije spominjao (ali u Kini? Možda mešam)

Link to comment
On 16. 11. 2023. at 1:26, salerokada said:

Drugar radi sa njima i kaže da su većinski tihi, povučeni, poslušaju te kada im kažeš da nešto urade bez prigovora iako smatraju da rešenje nije optimalno.

 

Ovima sto rade sa mnom u habu jedna arhitektica zamerila sto nam se ne javljaju kada udju u kanc, od tada se uredno javljaju kao roboti, meni uvek neprijatno.

 

Jesu povuceni i medjusobno se samo druze, nema mesanja. Cak i kod njihovih su vidljive podele po grupicama. Juce bila neka lepuskasta ruskinja blogerka zgodna ko djavo (pravila neki video u konferens sali) ... nos podignut, apsolutno nikoga ne vidi sem ekrana. Apple oprema, neka fensi dizajnirana torbica koja ko zna koliko kosta a tablet nosi u crnoj platnenoj torbi za pijac od max 300 dinara. Letos koristila sto na dan i bila u mini suknji, ceo sprat se cudno ponasao tog dana.

 

Super je sto su tu ali pizdim od cene kirije.

  • Haha 6
Link to comment
24 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Kakav je to kviz? Mislim da si i ranije spominjao (ali u Kini? Možda mešam)

https://beg.quizplease.ru/

 

ruski kviz, igra se u vecini gradova gde ima ruske dijaspore. ja sam igrao u budvi, sangaju, pekingu, moskvi i beogradu. u srbiji ima i u novom sadu

Link to comment

e ako ima neshto shto cu istochnim sestrama i braci bit zahvalna, to je shto ce uci u opticaj kolachi sa  sirom, slatki kolachi sa sirom po beogradu, ono, vojvodino sedi pa gledaj kako se radi taj 1 neki uticaj :lolol:

  • +1 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...