Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, munze said:

A radulj, jel ostaje?

 

ako ne uleti ozbiljna ponuda iz nba, rekao da je ce ostati do kraja ugovora i pomoci timu

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Moze i nas marketing malo da poradi na situaciji i komercijalizuje patetiku

Bobi: The last dance

+ Bdzelika da osvoji prvi trofej u najdrazem dresu

 

Link to comment

Možda niko od top stranaca i ne želi da dođe kod nas... Ne kapiram ove potpise Mitrovića i DeDe na 3 godine i dovođenje Tea, a pominje dolazak i Simonovića iz NBA i Bjelice koji je završio sa ozbiljnom košarkom... To nije nikakav "iskorak"nego tavorenje od 12-og mesta pa nadalje u EL... Još ako ostanu Dobrić, Džoni i Kuzmić... Hajde da vidimo još... Ali ako bude ovako, to neće prodati mnogo sezonskih...

  • +1 2
Link to comment

valjda smo na sopstvenom primeru naučili da domaća baza jeste bitna za stabilnost kluba i za identitet tima i da može da donese čak i po neku pobedu kao prošle godine pobeda u Pireju sa samo jednim strancem u timu, ali da na nivou cele sezone ozbiljna košarka može da se igra samo gruvanjem ogromne količine para i sa strancima koji će biti plaćeni kao Vildoza i Kampazo, sve ostalo je sviranje q. i naravno ozbiljan trener od prvog dana

Edited by levi
  • +1 7
Link to comment

Meni je drago zbog Prla Davidovca, falila je ta zlicica vegete u finalu, malo napad licem, malo sa niskig posta, mali neka blesava trica, malo citanja u odbrani i tako.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Čitam od eksperta sa drugog foruma da se Deda defanzivno raspištoljio prošle sezone, punili su ga samo tako sa niskog posta, gde je ranije bio izuzetan. Al neka bude da ga je samo boleo kurac da se cima u mrtvom cska, biće bolje u Zvezdi.

Link to comment

Za mene je Teodosic i u 36, 37 godina i dalje klasa za Stefana Markovica i Nikolu Ivanovica i misljenja sam da, ako dolazi kao bek ap plej, da je to odlicno pojacanje. 

Ove godine sam malo intenzivnije propratio njegove partije u Virtusu i mogu reci da je i dalje klasa. Po meni, kao drugi ili treci plej, odlicno pojacanje.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Hroničar said:

Za mene je Teodosic i u 36, 37 godina i dalje klasa za Stefana Markovica i Nikolu Ivanovica i misljenja sam da, ako dolazi kao bek ap plej, da je to odlicno pojacanje. 

Ove godine sam malo intenzivnije propratio njegove partije u Virtusu i mogu reci da je i dalje klasa. Po meni, kao drugi ili treci plej, odlicno pojacanje.

 

Suludo je govoriti šta znači imati u timu igrača kakav je Teo, makar i u ovoj poznoj fazi karijere. Al jbg, navikli ljudi na ove  specijaliste u odbrani i takav jedan virtuoso nam ne odgovara :sad:

  • +1 2
Link to comment

Teo da ulazi sa klupe? Da li će to ego podneti :think: 

Drugo Duškovi treninzi, ne znam kako se taj film može završiti hepi endom, ali jebeš ga, biće bar blockbuster.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...