Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

  • aram pinned this topic

Verovatno ima i do okruzenja i ABA lige, svih skandaloznih desavanja tokom finalnih serija, ali mi je mnogo krivo, da nikako nemamo neki kontinuitet sa kvalitetnim strancima. Sem Berona i Djenke, nismo uspeli zadrzati igraca vise od sezone. Panter, Lojd, sada Vildoza/Kampaco...

 

Ovo sviranje qurcu sa domacom bazom mi malo ide na zivce...

 

Sem Kalinica i Micica nema domaceg igraca koji donosi neki ekstra kvalitet. Mirotic i Davidovac se vide kao sigurni, ali Olimijakos je bacio oko na Mirotica zbog mogiceg odlazka Vezenkova...

 

Posto je Dobrica otisao, pored centra nam treba suter i plej, neozbiljno je da Topic moze biti prvi plej

Link to comment

Ma kakav Mirotic, to su zamajavanja. A i za Kalinu promenom trenera blede sanse da ga vratimo. Uzdao sam se u zlu krv izmedju njega i Jasikevicijusa

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, MiddleClass said:

Ne razumijem likove koji misle da postoji promil sanse da Mirotic dodje ili da Kampaco ostane...

 

Pa po mnogima nije bilo promil sasne da Kampaca ili Vildoza uopste dodju, a kada su vec dosli, ne vidim razlog zasto nebi ostali (sem onog sto sam naveo, a nema veza sa parama), pogotovo jer je Vildoza koliko se secam im potpisan na dve godine (ili je info pogresan i bilo je 1+1)....

 

Znaci cao Martin, cao Holand, da vidimo sta je sa Benjaminom

 

I nebi se iznenadio da izpusimo za EL, jer ce Turkish Airways kao glavni sponzor ubaciti zj izlobirati Turk Telekom....

Link to comment

Pa ok, sudjenjem koje je Zvezda dobila prošle sezone, posebno drugom delu dok je postojala mogućnost za top 8, EL je jasno poslala poruku koliko joj treba CZ u EL, tako da strepnja mi je daleko dublja od nade danas. Jbg ne ide i da zvizdiš himni, jebeš majku sudijama, pišeš saopštenja, vodiš kampanju na društvenim mrežama, zajebavaš se sa zaostalim zaradama, i onda da očekuješ wild card za to isto takmičenje (kakvo god ono bilo). 

 

Dakle za sad otišla realno cela prva petorka (OK, Petrušev nije još zvanično), dosta solidan tempo... 

Edited by ducca
  • +1 1
Link to comment

Vildoza sigurno nije mogao baš da bira, izašao iz duple teške povrede, dugo nije igrao, sezona se tek zahuktala, rosteri oformljeni. 

 

Kampaco je druga priča i po svemu sudeći je preplaćen da bi ga doveli. Nijedan formiran igrač neće ovde da dođe, zbog ćevapa, lepih devojaka, toplih preporuka, trenera ili navijača. Sve je pitanje para, a ako su pare tu negde, sigurno da neće da bira Srbistan pre Berlina, Monaka, Barselone ili Atine. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...