Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, John Coltrane said:

Vildoza, Kampaco, Stefon, Hasan, Holand,… ko je još otišao? 

 

Kampaco još nije, bar ne zvanično...

Link to comment
3 hours ago, kralj said:

Nije Teo za svakoga. Treba malo više voleti košarku nego klub da bi se on tolerisao. U takvoj podeli karata, Teo kao esencija košarke, plašim se da jedva prelazi cenzus u Pioniru. 

 

Btw, kada mu je Mesina sredio telo, ono je bila poezija. Šta je to trauma posejalo, i onu benignu asistenciju za čildresa, kakvih je imao na milione, ljudi i danas prepričavaju. 

Ako misliš na Etorea Mesinu, on mu nikada nije bio trener. 

 

Edit: jeste dve godine u CSKA. Moja greška 

Edited by smooth.Op
Link to comment
14 hours ago, Mil@n said:

 

A čekaj buraz vratio nam se svaki jebeni kurac koji je ikad otišao i što je valjao i što nije, uvek smo bili utočište za sve beznadežne slučajeve i propale inostrane karijere, evo i sad Deda, neki nikad ni neće otići, ali je problem jedan od najboljih igrača koje smo imali u poslednjoj deceniji ako dođe da ovde završi karijeru? Pa nemoj zajebavati. Nije Teo idiot, ne može da igra 30 sve i kad bi Teo. 

 

Jedno pitanje: koji igrač je doneo Realu titulu prvaka  Evrope i koliko ima godina? Hvala lepo.

 

Ček, ja sam bukvalista. Koliko se sećam Teo nije igrao za nas... ne računam FMP... :rolleyes:

Link to comment

Evo pisu da dolazi. Iako mi se ne dopada ta Pero Antic prica i nisam za to da dodje, kad vec dolazi pozitivne strane su sto ce prodati par hiljada sezonskih i za klub nije lose da kultni igrac domace kosarke upise sebe kod nas. Pridruzuje se nizu opakih (kombo) plejeva koji su u poslednjih 10-ak godina tu igrali, Rakoc, Markus, Vasa, Lojd, Lorenco, Nedovic, Vildosa, Kampaco... 

Link to comment
8 minutes ago, Michael Krueger said:

 

Ček, ja sam bukvalista. Koliko se sećam Teo nije igrao za nas... ne računam FMP... :rolleyes:

 

Pa upravo, Teo nije ni povratnik već bi došao ovde da završi karijeru. Vratili nam se svakojaki nesposobnjakovići ali Teo ne valja, niđe veze. 

Link to comment

Kako bi frajerski potez bio da nam plejmejkeri budu Teo, Top i zlu ne trbalo Nedović da krpi. 

 

Teo nije budala, zna šta ga čeka, mogu misliti šta je tražio za povratak. Ovoj nesrećnoj zemlji je samo falilo nadgornjavanje večitih oko najskupljih igrača Evrope. 

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Kako bi frajerski potez bio da nam plejmejkeri budu Teo, Top i zlu ne trbalo Nedović da krpi. 

 

Teo nije budala, zna šta ga čeka, mogu misliti šta je tražio za povratak. Ovoj nesrećnoj zemlji je samo falilo nadgornjavanje večitih oko najskupljih igrača Evrope. 

Rezerva Virtusa sa 37 godina nikako ne moze biti 1 od najskupljih igraca evrope, a i ne znam sta ga to posebno ceka, pre neki dan se sibao sa publikom u Milanu, ovde ne verujem da ce biti toga. 

  • +1 2
Link to comment

Ako Teo dolazi da ulazi sa klupe (u šta sumnjam s obzirom da cena neće biti sa popustom), plus je tu Topić koji bi morao ove godine da dobije više prostora, ostaje da se kao 3. opcija na pleju (da li starter ili zamena za Tea, ali neko ko će igrati 20+ minuta) pokupi neko ko zapravo može da odigra nešto u odbrani i to da mu defanziva bude primaran kvalitet, tako da neki američki kombo sa potencijalnih 20 poena u rukama sigurno ne dolazi u obzir na kecu, jedino na poziciji 2 nadam se inače nam ne gine Nedović kao starter :wacko:

Edited by ducca
  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Ros said:

 

 

Glava me boli od ovog mentola. Kao da produzuju Duranta a ne Luku Mitrovica, i jos aludira na Pantera. I tu muceni Luka nista nije kriv, naravno.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, ducca said:

Ako Teo dolazi da ulazi sa klupe (u šta sumnjam s obzirom da cena neće biti sa popustom), plus je tu Topić koji bi morao ove godine da dobije više prostora, ostaje da se kao 3. opcija na pleju (da li starter ili zamena za Tea, ali neko ko će igrati 20+ minuta) pokupi neko ko zapravo može da odigra nešto u odbrani i to da mu defanziva bude primaran kvalitet, tako da neki američki kombo sa potencijalnih 20 poena u rukama sigurno ne dolazi u obzir na kecu, jedino na poziciji 2 nadam se inače nam ne gine Nedović kao starter :wacko:

 

Ma nema sanse da Teo bude prvi pley, ja njega vidim kao zamenu za Markovica, sa mozda nekom minutom vise... Topic treba da dobije minute, ali jer stvarno mislis da je dorastao da igra EL a da nas ne kosta na terenu? On moze i treba da dobije minute u ABA, i mozda garbage time u EL, ali vise od  toga realno (jos) ne vidim...

 

Link to comment

Ako mogu Branko Lazić, Kuzmić i Stefan Lazarević da igraju EL, garantujem da će mali Topić biti bolji od sve trojice, i to duplo. 

 

 

Link to comment
8 minutes ago, assignment said:

 

Ma nema sanse da Teo bude prvi pley, ja njega vidim kao zamenu za Markovica, sa mozda nekom minutom vise... Topic treba da dobije minute, ali jer stvarno mislis da je dorastao da igra EL a da nas ne kosta na terenu? On moze i treba da dobije minute u ABA, i mozda garbage time u EL, ali vise od  toga realno (jos) ne vidim...

 

 

Mogu da ga vidim da za početak dobije neki garbage time u EL plus minute u ABA, ali i da se tokom sezone izbori i za poneki bitniji minut kad zatreba, faulovi onih ispred njega npr ili ako treba promeniti dinamiku utakmice i rizikovate, zašto da ne. Uostalom kad je mogao Reba beba svojevremeno što da ne dobije i on. Svakako kao 3. opcija vrlo izvesno većinu EL mečeva će biti DNP ali neka ga tu, bolje nego da carinik Ivanović to zauzima. U nekom momentu se dečko mora istrpeti i biće tu dosta sranja, al bolje sad nego kasnije.

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...