Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

10 hours ago, Ros said:

terra incognita na podrucjima:

 

tim

strucni stab

takmicenja koja cemo igrati

 

bez obzira na to, zna se ciljevi su jasni:

top 4

aba

kls

kup 

 

Igraće se Evroliga, nema ni promil dileme oko toga. 

Ovo ostalo je isto kao i svake godine. 

Objektivno, ovo je moglo i da se ne igra, uspeli su i Abu da obesmisle sumanutim kalendarom, odlaganjem zbog svakakvih gluposti, delegiranjem sudija, etc. Ostala je tenzija zbog kontinuiteta od ranijih godina kada je titula nosila prohodnost u EL, samim tim i privilegovanu poziciju u odnosu na konkurente za ubuduće i činjenice da je Grobarima bilo vanredno bitno da bilo šta osvoje. Inače, ova titula bi imala istu težinu kao i KLS. Ubeđen sam da je Čović bio ucenjen i da ne bi igrao ovo finale da je u punoj snazi i moći.

 

Što se tiče njegovog odlaska, plašim se da nećemo biti te sreće. Koliko pre nedelju dana se pičkarao sa žandarima, nije da je delovalo da mu nešto fali. Naravno, postoji i mogućnost da Alek i Andrej intervenišu bez obzira na Nebojšino zdravlje. Eto imamo ta dva bedna izbora. Da se ja pitam, više bih voleo da nas resetuju u 3 ligu, daju budžet koliko sleduje iz opštinskog budžeta i da se bijemo sa juniorima sa Teom kao predsednikom i Topom kao kapitenom, al prilično sam siguran da će se pregovarati sa Mirotićem. 

  • Wub 1
Link to comment

pocinje omiljena ciganska zabava.

 

snazno smo zainteresovani za polonaru i kasijusa vinstona iz bajerna. taj nas je razbio u prvom poluvremenu u minhenu

Link to comment

Ljulj, Topić, Teo

Nedović, Lazić

Kalenić, Lazarević

Bdzelika, Polonara

Topalović, Jestratijević, Bobi

---

Kuzmić, Rebić, Tejić, Blažič, Dangubić

 

Uzimamo sve domaće i osvajamo Evrokup

  • Wub 1
Link to comment

I Branko Lazić

 

Nedović, Lazić, Lazarević, Topić i nadam se Mitrović.

 

Čovića mislim da ne mogu da oteraju od danas do sutra, a on će se povući jedino ako mu baš nije dobro. Pominjao je to par puta, ali on je navučen na ove igrarije i teško da će otići. Ako i ode, dobićemo nekog Limara. Meni isti kurac u principu. 

Link to comment
4 hours ago, Plajvi said:

Ljulj, Topić, Teo

Nedović, Lazić

Kalenić, Lazarević

Bdzelika, Polonara

Topalović, Jestratijević, Bobi

---

Kuzmić, Rebić, Tejić, Blažič, Dangubić

 

Uzimamo sve domaće i osvajamo Evrokup

Sto je Jestratijevic bio dobar igrac steta za povrede..

  • Haha 2
Link to comment
11 hours ago, Frank Pembleton said:

Kolike su šanse da se onaj Čović nekako udalji iz kluba? A da to ne dovede do potpunog raspada?



....shiit has hit the fan.

 

11 hours ago, Ros said:

Ko bi došao?

to mi je veći problem

 

 

Stojan Vujko iz Milenijum tima, a u prvi red bi izbacio Bozu Maljkovica ili Rakocevica kao predsednika kluba.,

 

Tako kazu tracevi...

Edited by Milosh76
Link to comment

Ako ne potpisu ugovor sa Topicem za manje od mesec dana i ne naprave od njega igraca  sledece sezone, klub treba ugasiti:sleep:

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
  • aram pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...