Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Meni je kod Tea jedini problem to što je Duško trener. On kao četvrti, peti bek u rotaciji i dalje može da uđe na 10 minuta i reši evroligašku utakmicu. Čovek je legedna, bilo baš kul da kod nas završi karijetu. Naravno, sve je pitanje para. 

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment
Just now, Heaviside said:

Meni je kod Tea jedini problem to što je Duško trener. On kao peti četvrti, peti bek u rotaciji i dalje može da uđe na 10 minuta i reši evroligašku utakmicu. Čovek je legedna, bilo baš kul da kod nas završi karijetu. Naravno, sve je pitanje para. 

Slazem se, ali je problem sto Teo sigurno ne bi zeleo takvu ulogu, a definitivno mozemo naci bolji izbor za prvog pleja.

Link to comment
7 minutes ago, ducca said:

Jel odigrao Davidooovac nešto u toj Rusiji, nisam propratio? 

Ja sad pogledao, igrao je oko 20 minuta, odlični procenti ali malo šuteva uzimao. Poneki skok i asistencija...pojma nemam kako je to izgledalo na terenu ali ne deluje da mu je propala sezona.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Slazem se, ali je problem sto Teo sigurno ne bi zeleo takvu ulogu, a definitivno mozemo naci bolji izbor za prvog pleja.

Ja bih pre rekao da je sigurno da ne bi očekivao da bude prvi plej. U Virtusu je igrao ispod 20 minuta i obično nije prenosio loptu. On ne može nigde da dobije više od 15 evroligaških minuta. Slažem se apsolutno da ga ne treba uzimati kao prvog pleja, zapravo ti trebaju dva regularna pleja uz njega po meni.

 

Nema šanse da ga Duško uzme kao prvog pleja, ne bih se time uopšte bavio.

Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Ja bih pre rekao da je sigurno da ne bi očekivao da bude prvi plej. U Virtusu je igrao ispod 20 minuta i obično nije prenosio loptu. On ne može nigde da dobije više od 15 evroligaških minuta. Slažem se apsolutno da ga ne treba uzimati kao prvog pleja, zapravo ti trebaju dva regularna pleja uz njega po meni.

 

Nema šanse da ga Duško uzme kao prvog pleja, ne bih se time uopšte bavio.

Videcemo u narednih mesec,dva sta su zamislili. Kad budemo imali siru sliku i sastav lakse cemo ocenjivati prelazni rok ( iako se prosle godine vrlo rano videlo da ce biti katastrofa :D )

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Videcemo u narednih mesec,dva sta su zamislili. Kad budemo imali siru sliku i sastav lakse cemo ocenjivati prelazni rok ( iako se prosle godine vrlo rano videlo da ce biti katastrofa :D )

 

Zamislili su domaću osnovu plus nekoliko stranaca, to mogu odmah da ti kažem. Samo se nadam da će Dukljanin birati tih par stranaca, da se izbegne debakl koji smo imali ove godine sa crncima.

  • +1 1
Link to comment

izgleda je i mitar produzio. imao ponude sa strane, ali suze su kanule... kazu da je pristao na manje para da bi lazic i kuzmic ostali. :wub:

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

izgleda je i mitar produzio. imao ponude sa strane, ali suze su kanule... kazu da je pristao na manje para da bi lazic i kuzmic ostali. :wub:

A radulj, jel ostaje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...