Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

ako bi mogli samo bobija da zaobidju... dosta nam jedan rauljica!

nek mu stranka sredi preko mts-a ugovor za neku seriju ili film.

Edited by cvrlle
Link to comment

Za sad smo izbegli Stefana Jovica, ostaje u Spaniji.

 

Ja sam poprilicno siguran da se Bobi nece vracati iz Amerike nikad, ne samo dok mu traje karijera.

 

Nadam se da cemo Bjelicu da izbegnemo. Takodje mislim da se Teov povratak ne bi zavrsio lepo, ali ako mora neki domaci povratnik uz Davidovca sledece sezone, neka bude on.

 

Mada, onaj klempavi hipster je najavio da ce nam baza kao i uvek biti domaca, uzas. Ne znam koliko ce Dusko da se pita

  • +1 1
Link to comment
56 minutes ago, pantelia said:

Ne znam koliko ce Dusko da se pita


da ga jebem bas ako se ne pita... onda koj kurac ostaje. 
iskreno ne verujem da ce se posle proslogododisnjeg zajebavanja oko pravljenja ekipe iko drugi pitati osim trenera(repica). 
pogotovo ako na sve dodamo i njegove trenerske "specificnosti".
 

  • +1 1
Link to comment

Kad bismo se konacno resili Lazica i ostalih defanzivno ofanzivnih specijalaca i igraca zadatka koji ne sluze nicemu, bilo bi sjajno. I ako moze Petrusev da pokupi svoja mudasca i odnese ih u NBA ili gde ce se to vec ceniti...

 

Neka dovedu neke lozace crnce i ako ima neki slican domaci, jebo rezultate i sve nego ne mogu vise da gledam da budemo toliko mekani. Nek vrate Tundzija Avodzobija, eto, makar je pojava da se useres. 

Link to comment

Ma pitaće se Duško ako je uopšte sigurno da ostaje. Ne treba njemu da se blamira sa Čovićevim rosterom.  Ima li on ugovor? 

 

A nećemo biti mekani sigurno sve i da Ćoki sastavi roster jer takvi ne žele uopšte da igraju za Duška. 

 

Teo, pa još ovako mator mi nikako ne ide uz Ivanovića. Mislim da bi došlo do sukoba ako uopšte i pristanu da sarađuju.

Edited by Heaviside
Link to comment
7 minutes ago, Segundo said:

Ivanović ima ugovor i za sledeću sezonu. 

Ako on ostane, mišljenja sam da Nedović neće. 

 

ja se najiskrenije nadam da ce tako i biti.

  • +1 1
Link to comment

nedovic ima 2+1 ugovor. sad vec 1+1

ne bih da vam rusim sneska ali tesko mi je da poverujem da ce neko preuzeti njegov ugovor a jos teze da ce ga se sam odreci.

  • +1 1
Link to comment
  • aram pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...