Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

10 hours ago, samo_opusteno said:

Ne bih voleo da dodje jer je ispao picka ono leto kad je bilo nevidjeno lozenje, ali bas nevidjeno, cimanje Jelisavete koja je zamajavala narod, Zvezda je bila zagrizla a on otisao u raspali Virtus da igra evrokup. 

Ako tad nije ispostovao koji ce nam sad kad je mator i nervozan. Imali smo ove sezone i bolje plejeve pa videsmo da to nije garancija nicega a kamoli nervozni Teo. 

Ovo je dosta dobar argument protiv dovodjenja Teodosica i slazem se. Ali opet, razmisljam, da sam bio u njegovoj poziciji i da moram da biram izmedju Bolonje i "blato je do kolena i seljaci se bodu nozevima", ne mogu ni da ga krivim za izbor. Neka ostane dosledan tadasnjem izboru i iskulira nas i sad.

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

 

Na nivou celih karijera, kad se sve uzme u obzir, Ljulj je Medzik Dzonson za Teodosica. Covek dao otprilike 17 hiljada ovakvih i mnogo tezih suteva za pobedu a mi Teodosica dizemo u nebesa mahom zbog one jedne trojke protiv Garbahose, bas ti nije trebalo ovo poredjenje. 

 

Uopšte ih nisam poredio igrački, već kao primer da neko u tim godinama i te kako može da doprinese. 

 

Za Ljulja mi se jebe, Teo je košarkaški virtuoz i jedan od najboljih plejeva u Evropi u poslednjih 10, 15 godina.  

Al šta da ti objašnjavam, kad tebi i jedan Jokara ne valja jer je "mlitav" :D

Link to comment

Nije Teo za svakoga. Treba malo više voleti košarku nego klub da bi se on tolerisao. U takvoj podeli karata, Teo kao esencija košarke, plašim se da jedva prelazi cenzus u Pioniru. 

 

Btw, kada mu je Mesina sredio telo, ono je bila poezija. Šta je to trauma posejalo, i onu benignu asistenciju za čildresa, kakvih je imao na milione, ljudi i danas prepričavaju. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, Defunctus said:

Ovo je dosta dobar argument protiv dovodjenja Teodosica i slazem se. Ali opet, razmisljam, da sam bio u njegovoj poziciji i da moram da biram izmedju Bolonje i "blato je do kolena i seljaci se bodu nozevima", ne mogu ni da ga krivim za izbor. Neka ostane dosledan tadasnjem izboru i iskulira nas i sad.

Dobio je fantastičan višegodišnji ugovor tamo tada, Ðorđević je tada postavljen za trenera i insistirao je na njegovom dovođenju, a mi nismo bili ni blizu sadašnjem budžetu. Plaćali smo najbolje igrače tipa 500k, a on je u Virtusu po tračevima dobio preko 1.5 miliona godišnje garantovano za tri godine. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

Nije Teo za svakoga. Treba malo više voleti košarku nego klub da bi se on tolerisao. U takvoj podeli karata, Teo kao esencija košarke, plašim se da jedva prelazi cenzus u Pioniru. 

 

Btw, kada mu je Mesina sredio telo, ono je bila poezija. Šta je to trauma posejalo, i onu benignu asistenciju za čildresa, kakvih je imao na milione, ljudi i danas prepričavaju. 

Bravo, pokušao sam nešto ovako da napišem ali sam previše nemušt pa sam odustao.

Link to comment
15 hours ago, Ros said:

izgleda je i mitar produzio. imao ponude sa strane, ali suze su kanule... kazu da je pristao na manje para da bi lazic i kuzmic ostali. :wub:

 

Brate, a zasto je Mitru bitno da Kuzmic ostane, od njega zadnje dve sezone nismo imali nista... Ajde ljudina kapiten.... I kakve veze ima njegova plata sa tim....

Link to comment
15 hours ago, Ros said:

izgleda je i mitar produzio. imao ponude sa strane, ali suze su kanule... kazu da je pristao na manje para da bi lazic i kuzmic ostali. :wub:

 

Znači znamo koga da krivimo...

Link to comment

Lazic i Mitrovic svakako treba da ostanu. Lazic kao srce ove generacije, njega treba drzati dokle god moze da igra. Pre bih rekao da on nije za svakoga niti mnogo ljudi razume njegov doprinos i ulogu. 

Mitrovic kao drugi/treci centar, tesko ces naci bolje od toga a i on je deo trofejne generacije. 

Uopste nije lose imati u ekipi dosta zvezdasa i domacih igraca, problem sve ove godine je sto im nijednom nisu bili pridodati vrhunski stranci u broju koji prelazi jednog - dvojicu. 

Dodaj im 4-5 takvih i borice se i oni za top 8. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

 

Brate, a zasto je Mitru bitno da Kuzmic ostane, od njega zadnje dve sezone nismo imali nista... Ajde ljudina kapiten.... I kakve veze ima njegova plata sa tim....

 

nisi ispratio.

pale suze, pa smanjio platu da bi ostali egzum i ledej. :)

 

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, samo_opusteno said:

Lazic i Mitrovic svakako treba da ostanu. Lazic kao srce ove generacije, njega treba drzati dokle god moze da igra. Pre bih rekao da on nije za svakoga niti mnogo ljudi razume njegov doprinos i ulogu. 

Mitrovic kao drugi/treci centar, tesko ces naci bolje od toga a i on je deo trofejne generacije. 

Uopste nije lose imati u ekipi dosta zvezdasa i domacih igraca, problem sve ove godine je sto im nijednom nisu bili pridodati vrhunski stranci u broju koji prelazi jednog - dvojicu. 

Dodaj im 4-5 takvih i borice se i oni za top 8. 

 

Od ove sezone krece i play-in, tako da se sa 10tog mesta moci osvojiti EL :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...