Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, Nikodije said:

Ako penzos Teo dođe to znači da GM Čović i dalje sastavlja tim, a onda piši propalo

Kad ga vec pomenu, jel izasao on iz bolnice?

I pominjalo se da ce u penziju ovog leta, prelazi u gradjevinarstvo.

Link to comment
2 minutes ago, ducca said:

Teo da ulazi sa klupe? Da li će to ego podneti :think: 

Drugo Duškovi treninzi, ne znam kako se taj film može završiti hepi endom, ali jebeš ga, biće bar blockbuster.

Ulazi sa klupe i sada i igra manje od 20 minuta. Al sa ovim drugim se slažem, nikako mi ne ide uz Duška. 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, munze said:

Kad ga vec pomenu, jel izasao on iz bolnice?

I pominjalo se da ce u penziju ovog leta, prelazi u gradjevinarstvo.

 

Ne znam za bolnicu.

Protiv toga sam da nas veterani čašćavaju prisustvom na kraju karijere, nikad nije dobro ispalo. Kad već nije došao ranije, a zvali smo ga, ne mora ni sad.

  • +1 2
Link to comment

Ne bih voleo da dodje jer je ispao picka ono leto kad je bilo nevidjeno lozenje, ali bas nevidjeno, cimanje Jelisavete koja je zamajavala narod, Zvezda je bila zagrizla a on otisao u raspali Virtus da igra evrokup. 

Ako tad nije ispostovao koji ce nam sad kad je mator i nervozan. Imali smo ove sezone i bolje plejeve pa videsmo da to nije garancija nicega a kamoli nervozni Teo. 

  • +1 6
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Ne znam za bolnicu.

Protiv toga sam da nas veterani čašćavaju prisustvom na kraju karijere, nikad nije dobro ispalo. Kad već nije došao ranije, a zvali smo ga, ne mora ni sad.

 

A čekaj buraz vratio nam se svaki jebeni kurac koji je ikad otišao i što je valjao i što nije, uvek smo bili utočište za sve beznadežne slučajeve i propale inostrane karijere, evo i sad Deda, neki nikad ni neće otići, ali je problem jedan od najboljih igrača koje smo imali u poslednjoj deceniji ako dođe da ovde završi karijeru? Pa nemoj zajebavati. Nije Teo idiot, ne može da igra 30 sve i kad bi Teo. 

 

Jedno pitanje: koji igrač je doneo Realu titulu prvaka  Evrope i koliko ima godina? Hvala lepo.

Link to comment

Teodosic je ove sezone ulazio sa klupe, bio rezervni plej u Virtusu i te minute je, manje-vise, odlicno odradjivao. U nekim utakmicama je i sam vukao ekipu. Uz sve pluseve i minuseve, za Markovica i Ivanovica je izmislio kosarku. 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

A čekaj buraz vratio nam se svaki jebeni kurac koji je ikad otišao i što je valjao i što nije, uvek smo bili utočište za sve beznadežne slučajeve i propale inostrane karijere, evo i sad Deda, neki nikad ni neće otići, ali je problem jedan od najboljih igrača koje smo imali u poslednjoj deceniji ako dođe da ovde završi karijeru? Pa nemoj zajebavati. Nije Teo idiot, ne može da igra 30 sve i kad bi Teo. 

 

Jedno pitanje: koji igrač je doneo Realu titulu prvaka  Evrope i koliko ima godina? Hvala lepo.

 

Titulu Realu je doneo Kevin Panter, ima 30 godina

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

 

 

 

Na nivou celih karijera, kad se sve uzme u obzir, Ljulj je Medzik Dzonson za Teodosica. Covek dao otprilike 17 hiljada ovakvih i mnogo tezih suteva za pobedu a mi Teodosica dizemo u nebesa mahom zbog one jedne trojke protiv Garbahose, bas ti nije trebalo ovo poredjenje. 

Edited by Zli Gli
  • +1 3
Link to comment

To ga možda totalno casual fanovi dižu u nebesa zbog jednog šuta. Ko malkice prati zna da se radi o članu idealnog tima decenije Evrolige, dvostrukom članu idealne petorke svetskog prvenstva, članu idealne petorke evropskog prvenstva, MVP-ju Evrolige, MVP-ju Evrokupa, osvajaču medalja na OI, SP i EP, osvajaču Evrolige i Evrokupa. Priznanja i trofeje iz nacionalnih prvenstava, kao i individualna priznanja za pojedinačne statističke kategorije me mrzi da nabrajam. Mislim da je dovoljno za poređenje sa Ljuljom, koji je imao još bolju karijeru, ali je po meni imao niži plafon od Tea. Radi se o dvojici najboljih plejmekera Evrope svog vremena, što je i potvrđeno izborom tima decenije EL. 

 

Ne znam da li ga treba dovoditi u Zvezdu, pošto ne znam o kojim parama i ulozi pričamo. Ja bih voleo da ga vidim kod nas iz sentimentalnih razloga i jer je i danas zabavan za gledanje. 

 

Edited by Heaviside
  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

 

Na nivou celih karijera, kad se sve uzme u obzir, Ljulj je Medzik Dzonson za Teodosica. Covek dao otprilike 17 hiljada ovakvih i mnogo tezih suteva za pobedu a mi Teodosica dizemo u nebesa mahom zbog one jedne trojke protiv Garbahose, bas ti nije trebalo ovo poredjenje. 

Kakvo crno dizanje u nebesa zbog trojke preko Garbahose, kad pomislim na Teodosića, ta trojka mi nije ni na kraj pameti. Lucidniji i kreativniji plej se skoro nije pojavio na Evropskim prostorima. Intenzivno sam pratio Virtus prošle godine baš da vidim da li i dalje ima te lucidnosti i kreativnosti i mogu ti reći da itekako ima, tako da, ako Teodosić bude dolazio kao neko ko će igrati po 15, 20 minuta, odnosno ako dolazi kao drugi plej, obe ruke dižem za njega.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...