Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

Meni nakon oko 30 godina pracenja tenisa, i dalje nije jasno zasto je igracima neophodna tisina tokom poena. Za sah razumem, ali ovde gde se fizikalise za svaki poen, primerenije bi bilo navijanje kao na fudbalu.

Link to comment
6 minutes ago, JohnnyD said:

Djokovic prvi favorit za USO po kladionicama, Medvedev drugi, Alkaraz treci

Kolko ja vidim, Nole prvi, blizu njega Alkaraz, malo lufta pa Meda, opet lufta pa Siner, Cici, Rune, Rud, Zverev...

Edited by Greek Freak
  • +1 1
Link to comment

Tacno, Google je pokazao ovo:

 

Novak Djokovic +137
Daniil Medvedev +275
Carlos Alcaraz +350
Nick Kyrgios +800
Rafael Nadal +900

 

ali nije apdejtovan, sad su Alkaraz i Medvedev zamenili mesta

Link to comment

Не ваља то ништа, ово су реалне квоте (по бет365)

 

Ђокара 2.20

Алкараз 2.50

Медведев 4.50

  • +1 1
Link to comment

Vole ga u Injiji i Cajni  a to je vise od pola stanovnistva na planeti zemlji ako se ne vearam. Kada covek malo bolje razmisli, ovaj poraz i jeste bio poprilicna blamaza za Djokovica, izgubiti mec od tenisera koji ne ume da servira:)

Edited by Micko8
Link to comment
5 hours ago, kralj said:

 

😆

 

Džordan je imao verovatno za prosečnu četvrtinu imao više hecklera nego Đoković za karijeru. Istina, i on je umeo da odgovori. Retko, ali je umeo. 

 

Imao si i svežije primere Nedovića, Avramovića, Petruševa, Lesora... Njima se opštilo horski sa familijom, pa su ćutali i igrali. Da ne govorim o gađanjima, laserima i ostalim vidovima ometanja. Mogu misliti kako bi se ovaj prenemagao da ga tako nešto snađe. 

 

Zamisli samo, navijaju protiv njega. 

:laugh:  Dzordan je  bio univerzalno voljen u NBA ligi. Mesas babe i zabe , individualni i timski sport.

Edited by Micko8
Link to comment

Novak je juce bio samo bleda senka zahvaljujuci vetru, njegovom najvecem protivniku tokom cele karijere. 

U mecu od 5 setova, na W on odservira ukupno 2 asa :blink:

Izbacaj loptice je za njega jako bitan, to mora biti toliko precizno da bi mogao odservirati tacno ono sto zeli, a ne ono sto mu vetar dozvoli. 

Nadalu to nikada nije pravilo problem, a vidim ni Alkarazu. 

Ne secam se posle kog meca, ovde na W, pitaju ga da li mu je smeralo to sto je krov bio zatvoren, on pogleda gore i samo sto nije rekao, ja ga nisam ni primetio :lolol:

Mozda je Alkarazova taktika bila da prvi set ne zapinje puno makar ga izgubio dok se ne oslobodi pritiska, a onda da zaplese kao glavna zvezda baletske predstave u kojoj je Novak s vremena na vreme bio samo nemi posmatrac (ono busenje na mrezi koje je doziveo jedno desetak puta se ne moze drugacije okarakterisati). 

Sto se ponasanja publike tice i Novakovo kocijaskog psovanja iste, rekla bih samo da niko normalan ne pljuje i ne psuje nekog ko ga ne voli i ne izaziva, pa ni Novak. Mogao je biti Srbin, Hrvat ili Kazahstanac, ne bitno je, isto bi se proveo zbog cinjenice da je Fedal fanovima srusio sneska. 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

Prokletstvo Margaret Court se nastavlja. Serena je jzgubila 4 finala u pokusaju da se dokopa 24

E da.

Vidiš ti to.

 

Alkaraz je sjajan, ima sve udarce, zbilja je u jednom momentu izgledalo kao da se Novak sudario sa najboljom verzijom sebe.

E sad, da li je to što je Novak u pojedinim momentima delovao loše rezultat toga ko je bio preko puta, ne znam.

Istina je da je on brljao i u meču sa Rubljoviom a i sa Sinerom, ali tada je moglo da mu prođe.

Opet sam pogledala delove meča, baš je po nekad donosio loše odluke. Neke tipične za sebe. Recimo, neodlučnost da krene napred kada bi morao jer je takva situacija, pa se nađe na ničijoj zemlji i onda bude probušen najstrašnije, jer je prekoputa izvrstan teniser.

Nemam pojma.

Vreme će pokazati da li su ovi Novakovi hvalospevi čista istina ili možda i on sada malo tera neku taktiku, stavlja na mladca pritisak za ubuduće, recimo.

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, Micko8 said:

Vole ga u Injiji i Cajni  a to je vise od pola stanovnistva na planeti zemlji ako se ne vearam. Kada covek malo bolje razmisli, ovaj poraz i jeste bio poprilicna blamaza za Djokovica, izgubiti mec od tenisera koji ne ume da servira:)

Džaba. Tamo nema grandslemova.

Link to comment
37 minutes ago, dùda said:

Recimo, neodlučnost da krene napred kada bi morao jer je takva situacija, pa se nađe na ničijoj zemlji i onda bude probušen najstrašnije, jer je prekoputa izvrstan teniser.

 

Gubio je Djokovic i od Kverija i Berdiha, sto ne bi i od Alkaraza u finalu. Ja se nisam smorio jer na osnovu onog sto sam video u tom mecu, da igraju 10 meceva njih dvojica na travi, Djokovic bio dobio jedno 7, a Alkaraz 3. Jednostavno, prevagnulo je na njegovu stranu, jer je Djokovic ispustio 2 puta pobedu i dao mu sansu a sebe ubacio u problem gde cak ni on nije posle mogao da se izvuce. I bitna stavka  - servis nije bio dobar, inace bi sve lakse islo na njegovom gemu i imao snage za vise brejkova.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...