Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

Ovo što je Alkaraz uradio danas me jako podseća na to šta je Novak drugima radio nekada.

 

Da, bilo je ozbiljnog loženja posle 4. seta, čak sam i posle brejka u petom bio optimista, ali mali je pokazao da je taj.

Edited by Milošica
  • +1 5
Link to comment

Nije Alcaraz nista bolji nego sto je bio Novak kada je prvi put pobedio Federera.

Koliko jos je posle toga uzeo Federer slamova, da ne govorimo da je imao jos i Nadala u kompeticiji. 

Novak uzima bar jos 3 slama do kraja karijere.

 

 

Edited by 3opge
Link to comment
22 minutes ago, BWA said:

Mali je u ovom momentu najbolji teniser na svijetu.

To ne vidi samo ko ne želi da vidi.

Zasto Djokovic vodi 2:1 u osvojenim slemovima ove godine?

 

Ili mislis, najbolji teniser veceras?

Edited by JohnnyD
Link to comment
33 minutes ago, Milošica said:

Ovo što je Alkaraz uradio danas me jako podseća na to šta je Novak drugima radio nekada.

Secanja pre puberteta su varljiva :D

  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, 1n54jd3r said:

Zato sto je klinac zbog povrede propustio AO

Povrede su sastavni deo sporta. Ako si povredjen i ne igras, ispadas iz konkurencije da budes najbolji.

  • +1 1
Link to comment

Понављам се али мали има апсолутно све предиспозиције да буде велики шампион и да сурово доминира тенисом у наредној деценији. То не значи да ће да освоји 40/40 слемова нити било шта слично али је очигледно да је он следећа велика ствар у тенису и да ће их освојити подоста. На крају крајева дечко је пре два месеца напунио 20 година а већ има два јебена слема, на бетону и на трави, а шљака би требало да му је најјача подлога. Новак је рецимо свој други слем освојио са 23.5

 

Што се Новакових шанси за даље тиче, у Аустралији и на Вимблдону ће и те како имати шансе капирам у бар још два наредна покушаја, у Њујорку никад и није баш бриљирао, делује да тамо може да изгуби и од неког неалкараза, док би на РГ мали требало да буде прилично доминантан. Ако рачунамо да ће учествовати на још неких десетак слемова капирам да постоји могућност да се докопа још два рецимо.

Link to comment
12 minutes ago, Tsai said:

Pi bas sam se smorio nesto sad. U glavi mi onaj volej/smec iz petog seta, nece da izadje

 

Evo Novakov stav bi morao da te oraspoloži:

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, ducca said:


Ovo je većina mislila posle onog čišćenja od strane Medvedeva na USO pa opet uze par GS posle toga. Novak je konstanta, videćemo da li može visok nivo držati u kontinuitetu i Carlos u naredne 2-3 godine. Jedan ili eventualno 2 GS su apsolutno realni za Novaka, i dalje izgleda bolje od većine igrača na turu pa ćemo videti. Valjda se u narednim slemovima desi neko ludilo 3. lica da skloni ponekad malog s puta. Kraj se bližu ali još ima da se pegla do toga.

 

Da pojasnim, nisam otpisao Đokovića i poslao ga u penziju, komentar je samo za Wimbledon - došao je i taj dan kada je mladi lav zasluženo svrgnuo dugogodišnjeg starog, a stari će imati novu šansu sledeće godine. Slažem se, ćeraće se on još uspešno sa novom generacijom.

  • +1 2
Link to comment

Ma meni je bilo zbog šanse za kalendarski GS, kao najbolji mogući pečat na njegov status koze. Ali dobro, šta ćeš, ne može sve u životu.

Bio bih i optimista po pitanju još 1-3 slema da nije Karlosa, baš je upao u nezgodno vrijeme.

Link to comment
7 minutes ago, red star forever said:

Ma meni je bilo zbog šanse za kalendarski GS, kao najbolji mogući pečat na njegov status koze. Ali dobro, šta ćeš, ne može sve u životu.

Bio bih i optimista po pitanju još 1-3 slema da nije Karlosa, baš je upao u nezgodno vrijeme.

Gledaj to sa vedrije strane, kao jos jedan boost Djokovicu i cuvenom inatu u momentu kada je i zvanicno postao najbolji svih vremena i upitna je dalja motivacija. Ustvari, pobednici, kao sto je Djokovic, ne samo u sportu nego u svim sferama zivota, izvlace ono najbolje iz poraza, i taj isti poraz pretvaraju u pobedu. Tu se ustvari bije najveca bitka, osim na terenu. Optimizam, odnosno sposobnost da gledaju na taj poraz kao nesto sto ce te usmeriti za dalje i doneti ti bolju buducnost koju mozda i ne bi imao da nije bilo tog poraza. I onda si motivisan za dalje i ne proganja te ono sto je bilo. Siguran sam da Djokovica, Nadala, Federera... od mora tenisera izdvaja taj stav kroz celu karijeru, inace bi sto puta pali u depresiju zbog jednog poraza, ili jedne lopte koja je presudila mec. Kalendarski GS je precenjen i ne toliko bitan, a Djokovic je i drzao sva 4 slema u isto vreme, tako da...

  • +1 3
Link to comment

Imao je iznimno glup drop šot u tajbrejku pri rezultatu 3:2. Tu mu je Karlos uzvratio mini brejk i otišao na promenu sa 3:3 umesto 4:2. Isto bitan trenutak meča, s obzirom da Novak retko pravi takve gluposti u TB.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...