Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

5 hours ago, peralozac said:

Odličan je bio Alkaraz, nije mi žao od njega ovakvog da izgubi. Mislim teško mi je palo, ali sam brzo prihvatio :). Može se lako ispostaviti da će mu mladac (na našu radost) dodatno produžiti karijeru - posle Federera i Nadala konačno pravi ložački izazov. Eto šanse da pre penzije usavrši smeč, ovi bojažljivi neće ič da mu rade protiv Alkaraza.

 

Biće super krljanje na USO, njih dvojica + Meda i ostali usual suspects, jedva čekam. @Ros, ka'će ta tema više? 

 

vec sad tema?

Link to comment
3 minutes ago, aram said:

@Milošica

znam i ja o čemu pričaš - o sujeverju i budalaštinama. I nemam ništa protiv kad to radiš na chitchatu, ali ovde nemoj. 

 

Pitali me ljudi, glupo da im ne odgovorim.

Link to comment

Kapa dole i naklon do zemlje malom za ovaj mec :ziga:

Novak je u zadnjem gemu izgledao bas jadno :sad: igrao se s njim Karlitos kao macka s misom. Magija je bila totalno na njegovoj strani. Ovaj nas je delovao kao Pepeljuga posle ponoci. 

Sad treba smisliti taktiku kako dobiti mec protiv 3u1 iz najboljih dana + pomamljena Fedal publika i sve to u triset sedmoj godini zivota. 

 

 

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

kakav bi car bio da se izvini organizatorima i da im objasni da ima svadbu bratovljeve sestre od tetke njegove zene i da ne moze da stigne na tu veliku atrakciju NY crem de la cremea.

 

neka se psihicki spremi za australiju i neka igra 500 turnire i da se pazi povrede.

kome on ima bilo sta da dokazuje? neka deca igraju. gledaj ih i proucavaj.

ako rafa vaskrsne, menjace se taktika.

Link to comment

sad pogledah kad su prethodni topici za us open otvarani.

iznenadjen sam koliko prethodnih nisam ja otvorio, vec kojekakvi nesoji i dzinkseri

stoga, nisam iznenadjen da kljako bas nije bio dobar na usopenu koliko je ocekivano

  • Haha 2
Link to comment

Treba privoditi koncu ovu temu...

Loš mi je bio predosećaj, turnir je bio već viđen u kolekciji, a završen na žalost po navijače NĐ.

 

W YT kanal je po završetku turnira bio poprilično aktivan, a pored ostalog tamo je već i kompletan snimak muškog finala.

 

Izbor Novakovih najboljih poena iz svih mečeva, osim onog u drugom kolu protiv Jordana Tompsona.

 

 

Svi pobednički poeni turnira:

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...