Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

5 hours ago, peralozac said:

Odličan je bio Alkaraz, nije mi žao od njega ovakvog da izgubi. Mislim teško mi je palo, ali sam brzo prihvatio :). Može se lako ispostaviti da će mu mladac (na našu radost) dodatno produžiti karijeru - posle Federera i Nadala konačno pravi ložački izazov. Eto šanse da pre penzije usavrši smeč, ovi bojažljivi neće ič da mu rade protiv Alkaraza.

 

Biće super krljanje na USO, njih dvojica + Meda i ostali usual suspects, jedva čekam. @Ros, ka'će ta tema više? 

 

vec sad tema?

Link to comment
3 minutes ago, aram said:

@Milošica

znam i ja o čemu pričaš - o sujeverju i budalaštinama. I nemam ništa protiv kad to radiš na chitchatu, ali ovde nemoj. 

 

Pitali me ljudi, glupo da im ne odgovorim.

Link to comment

Zato nisam ni obrisao nego ti lepo rekao da to ne radiš. Ovaj naknadni edit sam ti obrisao, glupo ti je to. I molim te, ne nastavljaj.

  • Haha 1
Link to comment

Kapa dole i naklon do zemlje malom za ovaj mec :ziga:

Novak je u zadnjem gemu izgledao bas jadno :sad: igrao se s njim Karlitos kao macka s misom. Magija je bila totalno na njegovoj strani. Ovaj nas je delovao kao Pepeljuga posle ponoci. 

Sad treba smisliti taktiku kako dobiti mec protiv 3u1 iz najboljih dana + pomamljena Fedal publika i sve to u triset sedmoj godini zivota. 

 

 

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

kakav bi car bio da se izvini organizatorima i da im objasni da ima svadbu bratovljeve sestre od tetke njegove zene i da ne moze da stigne na tu veliku atrakciju NY crem de la cremea.

 

neka se psihicki spremi za australiju i neka igra 500 turnire i da se pazi povrede.

kome on ima bilo sta da dokazuje? neka deca igraju. gledaj ih i proucavaj.

ako rafa vaskrsne, menjace se taktika.

Link to comment

sad pogledah kad su prethodni topici za us open otvarani.

iznenadjen sam koliko prethodnih nisam ja otvorio, vec kojekakvi nesoji i dzinkseri

stoga, nisam iznenadjen da kljako bas nije bio dobar na usopenu koliko je ocekivano

  • Haha 2
Link to comment

Treba privoditi koncu ovu temu...

Loš mi je bio predosećaj, turnir je bio već viđen u kolekciji, a završen na žalost po navijače NĐ.

 

W YT kanal je po završetku turnira bio poprilično aktivan, a pored ostalog tamo je već i kompletan snimak muškog finala.

 

Izbor Novakovih najboljih poena iz svih mečeva, osim onog u drugom kolu protiv Jordana Tompsona.

 

 

Svi pobednički poeni turnira:

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...