Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

3 hours ago, mustang said:

Pokazi mi jedan brend koji je zaradio na woke. 

Bud je izgubio 800 miliona dolara u jednom danu posle kacenja ove budale. 

Nike ajd opet ga bojkotoju. Ja to sranje od brenda ne kupujem pa sigurno 10godina. 

CNN moli gledaoce da budu strpljiviji sa njima. Rejting nula i posle silnih otpustanja. 


Nike se fura na inkluzivnost svih i svakoga, tako da im je ovaj razobadani lik u helankama legao kao budali shamar 

Naravno da ce uvek biti i nekih koji se bune, ali i to je ok, vazno je samo da se prica i dize brand awareness

Sto se mene tice kupujem ono sto mi se svidja da nosim, drustveno odgovorni brend ionako ne postoji 

 

  • +1 4
Link to comment
13 minutes ago, Leia said:


Nike se fura na inkluzivnost svih i svakoga, tako da im je ovaj razobadani lik u helankama legao kao budali shamar 

Naravno da ce uvek biti i nekih koji se bune, ali i to je ok, vazno je samo da se prica i dize brand awareness

Sto se mene tice kupujem ono sto mi se svidja da nosim, drustveno odgovorni brend ionako ne postoji 

 

 

To nije istina za nike.

Ajd sto furaju iskljucivo crne sportiste godinama, em sto su te iste crne, zene, smanjivali im premije za 70% kada su ostajale trudne a neke su morale da se vrate reklamiranju posle 3 meseca od porodiljskog da ne bi izgubile sponzorstvo. Ja sam prestala njihove proizvode da kupujem kada je izaslo na videlo da im radnici rade u katastrofalnim uslovima sa ispod minimalcem placanja. Cisto robovlasništvo.  

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Leia said:

Ja lepo rekoh, drustveno odgovorni brend ionako ne postoji …

 

 

 

Prvo kazes jedno pa drugo. 

 

Patagonia se drzi svog principa od pocetka na primer. 

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

 

Prvo kazes jedno pa drugo. 

 

Patagonia se drzi svog principa od pocetka na primer. 


 

Joj bree :wacko:

Ajde da ne trolujemo ovu temu, lepo kazem da je tzv. drustvena odgovornost brendova ni manje ni vise nego deo marketiske strategije

Uprosceno, nije firma Nike stvarno borac za bolji svet u kom vlada sloga i inkluzija nego koriste tu pricu da bolje prodaju te svoje helanke i patike

Kao sto i Patagonia ima headquarters u Americi a proizvodnju u fabrikama po kojekakvim Bangladesima i Sri Lankama, ubedjuju svet da su mnogo posteniji od konkurencije i onda se samo povremeno ah zaprepaste :rolleyes: uslovima u kojima rade ti sweatshops i nastave dalje. Pusti, neke stvari i bolje ne znati


 

 

 

 

 

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Leia said:


 

Joj bree :wacko:

Ajde da ne trolujemo ovu temu, lepo kazem da je tzv. drustvena odgovornost brendova ni manje ni vise nego deo marketiske strategije

Uprosceno, nije firma Nike stvarno borac za bolji svet u kom vlada sloga i inkluzija nego koriste tu pricu da bolje prodaju te svoje helanke i patike

Kao sto i Patagonia ima headquarters u Americi a proizvodnju u fabrikama po kojekakvim Bangladesima i Sri Lankama, ubedjuju svet da su mnogo posteniji od konkurencije i onda se samo povremeno ah zaprepaste :rolleyes: uslovima u kojima rade ti sweatshops i nastave dalje. Pusti, neke stvari i bolje ne znati


 

 

 

 

 

 

 

 

sve se slazem samo bih dodao da tu ima dosta i straha od onih najzvucnijih u drustvenim medijima "ako nisi sa nama onda si protiv nas". glupo je naterati nekoga da uradi nesto protiv svoje volje i pod pretnjom, npr sutra to mogu biti hriscanski talibani koji ce da kukaju zasto nema krsteva u patikama i da argumentuju kako je to protiv hriscanstva

Link to comment

Ima manjih brendova koji su drustveno odgovorni, gde se maltene svaki deo lanca moze ispratiti, neki imaju dosta transparentno to sve. Samo ti onda uglavnom i budu $$$ u odnosu na H&M i slične.

Just sayin'

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Leia said:

 I mi transfobiju za trku imamo :fantom:

 

 

 

Kakav im je ovo pravopis, koji je ovo jezik? :lolol::rolf:

20230409_101224.jpg

 

Jadni ljudi. :sad:

  • Haha 3
Link to comment

u ovoj zemlji se toliko petlja oko svega i toliko svi petljaju, da vishe nije jasno ko koga angazuje, ko se petlja sam ko po zadatku, domacin bi mogao sve da nas placa samo shto pravimo shum na signalu :isuse:

sent from my not bubamoto

Link to comment
6 hours ago, I*m with the pilots said:

Ima manjih brendova koji su drustveno odgovorni, gde se maltene svaki deo lanca moze ispratiti, neki imaju dosta transparentno to sve. Samo ti onda uglavnom i budu $$$ u odnosu na H&M i slične.

Just sayin'


Ma to je zanemarljivo gledajuci siru sliku.

A i postaje mi sve vise odbojno to nabijanje moralne superiornosti na nos kad dolazi od strane bogatih pa im valjda samo to fali da kompletiraju wellbeing.

  • +1 3
Link to comment
22 minutes ago, Mos said:

Preimenovati topik u Krstaški rat jednog Joze. 

 

Znači ako ti napišeš na topiku o Vučiću da je kreten, to je onda tvoj krstaški rat? Malo si bezobrazan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...