Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

@gospa buba Demisexual je neko ko može da oseti seksualnu privlačnost tek nakon što… wait for it… malo bolje upozna osobu :rolf: Kunem se, ovo su izmislili neki strejt ljudi koji po svaku cenu hoće da budu zanimljivi i posebni u društvu.

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Odo ja u pedere, pardon, gejeve, oni bar nisu vako komplikovani. 

Lančooooooo

 

 

 

 

Serious mode: koje je ovo proseravanje i izdrkavanje, da pppprosti pppopulacija, i posle se čude otkud backlash konzervi i desničara. Ovo već prelazi u apsurd i bizzare.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

@Patty Lee a je l tebi jasan koncept non-binary?

Čitala sam članak o glumici (sad glumcu) Elen (Eliot) Pejdž i komentare ispod tog članka i malo sam se pogubila u razumevanju.

Rodni identitet je spektar, ne jedna konkretna odrednica. Eto, toliko ne razumem da ne umem ni da prepričam. Pokušaću da nadjem i pejstujem.

 

Edit. Nema šanse da nadjem taj članak na engleskom sa dobrim komentarima, ali ima ovaj viki na srpskom:

https://sr.wikipedia.org/wiki/Небинарност

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Demiseksualci zvuci kao neki poluseksualci, mislim jesu kao seksualni ali onako u pola snage, slabasno ali mrdaju ipak itd itd

 

Ili neka ekipa sto voli vino demi-sec (half dry) :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Leia said:

Demiseksualci zvuci kao neki poluseksualci, mislim jesu kao seksualni ali onako u pola snage, slabasno ali mrdaju ipak itd itd

 

 

sustinski, to je i patty napisala.

  • Haha 2
Link to comment
12 minutes ago, Leia said:

Demiseksualci zvuci kao neki poluseksualci, mislim jesu kao seksualni ali onako u pola snage, slabasno ali mrdaju ipak itd itd

 

Oni što bi samo da prislone.

  • Haha 1
Link to comment
44 minutes ago, pt 2.0 said:

Čitala sam članak o glumici (sad glumcu) Elen (Eliot) Pejdž i komentare ispod tog članka i malo sam se pogubila u razumevanju.

Rodni identitet je spektar, ne jedna konkretna odrednica. Eto, toliko ne razumem da ne umem ni da prepričam. Pokušaću da nadjem i pejstujem

Aj, pliz. Nisam mnogo pratila ništa oko Eliot jer iskreno išao mi je na ganglije i dok je bio žensko. Znam samo da je rekao da se oduvek osećao kao muško, što je malo u koliziji sa non-binary jer to je za ljude koji nemaju jak osećaj pripadanja ni na jednu stranu. U principu nisu svi trans ljudi non-binary (ni obrnuto) mada je NB (ili agender) širi pojam, genderqueer je još širi pojam, ali sve to isti shit - genderqueer je možda više vezan za to kako se prezentuješ, a NB je kako se osećaš (nema veze sa biologijom, nije kao trans priča). NB ljudi isto mogu da imaju rodnu disforiju, mnogima čak ni ne smeta ako im omašiš pronouns upravo jer nisu ni binary male ni binary female, dok je za npr. većinu trans-muškaraca triggering da referišeš na njega sa “she” (logično). Ali sad, svako sebi bira label po nekim ličnim kriterijumima i opisuje se kako mu se čini da ima logike, npr. Tilda Svinton sebe svrstava u queer jer… je alternativno lepa i weirdo. Mislim, odrednica queer više ne znači ništa, evidentno.

Edited by Patty Lee
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
33 minutes ago, Leia said:

Demiseksualci zvuci kao neki poluseksualci, mislim jesu kao seksualni ali onako u pola snage, slabasno ali mrdaju ipak itd itd

 

Ili neka ekipa sto voli vino demi-sec (half dry) :fantom:

Ima i freysexual, to je kad imaš seksualnu privlačnost prema nekome ali samo dok ga ne upoznaš. Praktično, to je kad si fangirl, hehe.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Serious mode: koje je ovo proseravanje i izdrkavanje, da pppprosti pppopulacija, i posle se čude otkud backlash konzervi i desničara. Ovo već prelazi u apsurd i bizzare.

 

image.png.b6edf8bd54893c4fde4aadb6a62b4767.png

 

(Ne znam na koji post reaguješ, da li je balet, da li deprogramiranje gej dece u trans decu, da li ove demi-definicije...)

Link to comment
Quote

 

Demihuman ("half-human") was a term in Basic Dungeons & Dragons (1st Edition) for the Player Character humanoid ("human-appearing") races. This originally was composed of the Elves, Dwarves, and Halflings (which were also initially Character Classes as well). They were only allowed to be their racial class, so a Dwarf couldn't be a Fighter or Cleric.

Player Character races were expanded in Advanced Dungeons & Dragons (2nd Edition) to include Gnomes and Drow Elves. It also introduced the Half-Elf and Half-Orc Demihuman races, who are literally half-human. The 2nd Edition rules were revamped so that racial classes were removed. Non-humans now played as character classes, but had level caps to maintain balance. (This rule was usually ignored by Dungeon Masters and it was eliminated in 3rd Edition.)

 

 

Link to comment
18 hours ago, Weenie Pooh said:

 

 

 

(Ne znam na koji post reaguješ, da li je balet, da li deprogramiranje gej dece u trans decu, da li ove demi-definicije...)

Ma na ove demi(god) definicije. Sto budala, sto seksualnih definicija

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Svarog said:

my 2 cents: ti demiseksualci su, u stvari, ovi što im ne ide nikako na Tinderu pa su smislili opravdanje u svojoj posebnosti.

 

Prijavljujem se za demiseksualca :happy:

 

Ovi two-spirit mi zvuce ko neki superheroji, mogu da se pretvaraju iz jedne zivotinje u drugu, koristeci sta im je u tom momentu bolje za borbu. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...