Jump to content
IGNORED

Streaming servisi


Grunf

Recommended Posts

228CFA9F-4891-4E18-BBB0-7F022180576B.thumb.jpeg.c12dbd7664c8f29648dee40707f83a10.jpeg
 
šta je bre sad pa ovo?!
tačno će nas sludeti skroz na skroz
:blink:

Moguće da koriste katalog Sony Pictures-a



....shiit has hit the fan.
Link to comment
4 hours ago, omiljeni said:

*** uskoro ***

velja: "hbo mi nudi 12 meseci po 1 dinar, netflix sam odjebo jer daju akciju samo novim korisnicima, šta vi iz sony nudite?"

 

sony - hemijsku olovku

 

spacer.png

Link to comment

Kolko vidim to je samo za Sony tekevizore i to samo za nekoliko modela, btw kod nas prava na najnovije filmove iz Sony kataloga ima HBO Max dok za US ima Netflix. Tako da nista ne propustamo, svakako nakon HBOa ti filmovi idu ili Netflixu ili D+.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 8 months later...

Da li postoji neki sajt koji na lep, pregledan i slikovit način prikazuje šta je novo i šta se uskoro očekuje na ovim velikim streaming servisima - Netflix, Apple, Dizni, HBOmax?

 

U suštini IMDB ima sličnu sekciju, ali pokrivaju samo serije i filmove, nema dokumentaraca, nema stand up specijala, takođe maksimalno su fokusirani na mainstream.

Link to comment
7 hours ago, goofs said:

Da li postoji neki sajt koji na lep, pregledan i slikovit način prikazuje šta je novo i šta se uskoro očekuje na ovim velikim streaming servisima - Netflix, Apple, Dizni, HBOmax?

 

U suštini IMDB ima sličnu sekciju, ali pokrivaju samo serije i filmove, nema dokumentaraca, nema stand up specijala, takođe maksimalno su fokusirani na mainstream.

 

JustWatch - ali sad ne znam koliko je precizan i tacan za nase trziste.

  • Hvala 1
Link to comment

Stručnjacitm kažu da je Netflix ubio konkurenciju kupovinom onog WWE Raw paketa (za neupućene - to su kečeri). Svi štucaju i režu neke troškove, a ovo je kao baš big deal za američko tržište.

Link to comment
6 hours ago, DrIlic said:

Tubi me iznenadio, bolje prosao od Universalovog Peacocka, HBO tj Maxa i drugih.

Jel to može odavde da se gleda?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...