Jump to content
IGNORED

Streaming servisi


Grunf

Recommended Posts

Kaže mi ortak koji je uzeo servis da na Disney+ nije titlovano ništa čak ni ono što je bilo titlovano na platforma sa kojih su povukli...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
17 hours ago, renne said:

Krenuo Sky

Sve je prevedeno

 

Jel ima nesto pametno, posto ne pokazuje biblioteku. Vidim da ima vise kuca ubacenih ali koliko stvari uopste ima. Koliko vidim radi i preko vpn-a, mada ne znam ni sta ce mi posto imam trafika/servis sa 80 hiljada filmova i serija al ajd da vidim i ovo o cemu se radi

Link to comment

Zato sto Samsung koristi TizenOs, koji jeste Linux kao i Android ali imas drugaciji nacin razvoja korisnickog dizajna (drugi UI Toolkit).

 

Problem je sto moras koristiti i drugaciji pipeline za distribuciju, imati dodatno kakve takve testere, verovatno nesto i placati Samsungu.

 

Ako su imali staru aplikaciju verovatno su preko telemetrije ( pracenje sta radi korisnik u aplikaciji i kako je koristi) skontali da im i nije bitna platforma.

U slucaju da uopste nisu imali aplikaciju verovatno su uradili cost benefit analizu trzista i shvatili da im ne bi donela dodatne pretplatnike.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...