Jump to content
IGNORED

Streaming servisi


Grunf

Recommended Posts

Just now, steins said:

 

Stvarno? 

Instalirao si na EON? 

I povezao kablom modem-EON-TV?

Ja imam neko glupo mikroseckanje, ono kao da svake pola sekunde zakoči po frejm, tako nešto. 

Nope, nema seckanja, kabel od rutera do switcha, pa od njega do eona, gledali svašta, ništa nije seckalo...

Link to comment
6 hours ago, radisa said:

Nope, nema seckanja, kabel od rutera do switcha, pa od njega do eona, gledali svašta, ništa nije seckalo...

i kod mene EON secka - ne stalno i ne toliko da je negledljivo ali s vremena na vreme ima nekog stucanja

 

*jel bese samsung nema ni nba aplikaciju ?

Link to comment
1 minute ago, jorma shparga said:

i kod mene EON secka - ne stalno i ne toliko da je negledljivo ali s vremena na vreme ima nekog stucanja

 

*jel bese samsung nema ni nba aplikaciju ?

Jbt, gledao popodne sa ćerkom neki film, ni u jednom trenutku nije secnulo... Koliki vi protok imate, da nije do toga? Ja sa na maksimalnom, valjda 500 mbps...

Link to comment
12 hours ago, jorma shparga said:

i kod mene EON secka - ne stalno i ne toliko da je negledljivo ali s vremena na vreme ima nekog stucanja

 

*jel bese samsung nema ni nba aplikaciju ?

Nema NBA za Samsung. A koliko vidim nema najave ni da ce biti. Meni je trenutno to glavni kontent/sadrzaj koji pratim na tvu. Uzeo kada je bilo 50% na black friday, totalno opustajuce,  mozak na odmor. Osim sto pogledam neki film ili seriju nista drugo i ne gledam vise. Gledati kako Jokic cestita Bozic na srpskom posle utakmice, ultra smesno.

Link to comment
Jbt, gledao popodne sa ćerkom neki film, ni u jednom trenutku nije secnulo... Koliki vi protok imate, da nije do toga? Ja sa na maksimalnom, valjda 500 mbps...
Ja imam gigabit al mislim da nije do toga.
Mislim da je do optimizacije.
Ne znam ... :unsure:

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

Ljudi, zajebite placene servise. Ja sam placao skoro sve koje sam nasao a da su legalni. Postali su stetocine, kakve nikad nisu bile.

  • +1 1
Link to comment

Ima nas raznih. Ja sam uvek kupao markicu dok sam se vozio prevozom, nisam krao čokoladice, i uvek sam kupovao jogurt uz burek.

Link to comment

Ja vrtim u krug, platim mesec dva jedan servis, pogledam ono sto me interesuje, otkazem, predjem na sledeci i tako cele godine u krug. Sad ih ima dovoljno da se vrti.

Link to comment
Ja vrtim u krug, platim mesec dva jedan servis, pogledam ono sto me interesuje, otkazem, predjem na sledeci i tako cele godine u krug. Sad ih ima dovoljno da se vrti.

Otprilike tako.
Još sada imaju ovi servisi što puštaju po epizodu ne celu sezonu...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
9 hours ago, dvb-t manijak said:

 

Probao. Uspeo. 

Al ne lezi vraže - Samsung aplikacija traži striming sa nekog aparata /mobilni, tablet...../ a ni ios ni gplay nemaju tu mogućnost za naš region :mad:

 

Plus, krstario sam malo ponudom - pa bukvalno je pola kataloga prepisano sa drugih striming servisa - jedino što ima interesantno su neki stari filmovi - e sad, dal to vredi 5 dolara mesečno, nisam normalan. Iskoristiću sedmodenvnu probu svakako - samo me nervira što trenutno jedino mogu na kompu da gledam. 

 

I naravno, nema titlova :mad: :mad: 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...