Jump to content
IGNORED

Streaming servisi


Grunf

Recommended Posts

2 hours ago, djeneralche said:

Ja vrtim u krug, platim mesec dva jedan servis, pogledam ono sto me interesuje, otkazem, predjem na sledeci i tako cele godine u krug. Sad ih ima dovoljno da se vrti.

 

Imam valjda sve, samo treba naći ekipu i podeliti naloge, pa sve zajedno ne ispadne ni 10ak eura mesečno 3 servisa + hbo uz Supernovu.

 

Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:

 

Imam valjda sve, samo treba naći ekipu i podeliti naloge, pa sve zajedno ne ispadne ni 10ak eura mesečno 3 servisa + hbo uz Supernovu.

 

Ok je i ta opcija ali cela poenta striming servisa je da je sve dostupno kada god, tako da ne propustam nista ako par meseci nemam pretplatu i posle odgledam. Mada cesto mi se desavala da vrtim danima Netflix bez zelje da gledam nesto.

Link to comment

Mene užasno nervira nekoliko stvari oko ovih streaming platformi, prva je što nemaš sve na jednom mestu, nego moraš da vodiš računa o pet naloga na isto toliko servisa. Drugo je što muljaju i odbacuju sadržaj kako im se ćefne, serem im se na to, nikada ne možeš biti siguran da će biti onoga što želis da gledaš. Treće je što su svi zbog ovoga prešli u ozbiljnu hiperprodukciju, što se nema strpljenja za teže i ozbiljnije priče i drame, pa sve što nije popkorn zabava i instant uspeh biva krajcnuto posle jedne sezone i, na kraju, što su se ulenjili i umesto da napišu dobar film za nepoznate glumce napišu neku trešinu i gurnu holivudsku zvezdu u isti, usput prosipajući govna i woke čekliste.

 

/rant mode off

  • +1 1
Link to comment

Ja sam zato rant-ao gore da ljudi zajebu striminge. Postalo to alavo na pare pa koristi svaku priliku da skine nesto sa repertoara a uzme više para. Ajd razumem ljude koji žive po zemljama gde jure i kažnjavaju ali Srbija, sve je dostupno i lako se nadje u tri klika dugmeta. A i u za nas strance, 5 klika dugmeta i imam svoj striming servis sa svime što poželim /rant on

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

Ja sam zato rant-ao gore da ljudi zajebu striminge. Postalo to alavo na pare pa koristi svaku priliku da skine nesto sa repertoara a uzme više para. Ajd razumem ljude koji žive po zemljama gde jure i kažnjavaju ali Srbija, sve je dostupno i lako se nadje u tri klika dugmeta. A i u za nas strance, 5 klika dugmeta i imam svoj striming servis sa svime što poželim /rant on

Sta je alavo u 5e mesecno? Na kraju krajeva ogroman broj itjevaca rade na tim ili slicnim platformama i bilo bi prilicno retardirano da kradu kontent. Sto se tice ostatka Srbije apsolutno treba da kradu. A na kraju krajeva nije samo tri klika, za vecinu obicnih ljudi mnogo je komplikovanije.

  • +1 1
Link to comment

Pa mozda samo za HBO, ako o deljenju pričaš. Ali na tom HBO-u nema bas svega. Ako hoću da gledam netflix stvari moram da platim Netflix, ako hocu Harija Potera moram da imam dizni ili amazon, gde god da je. Lepo reče goofs, kao da su se dogovorili: puste kontent na jednu platformu pa je zadrze 2 meseca pa je spiče negde drugde, pa mesec dana pa u neku treću. Ja sam plaćao 5 servisa, 60ak evra mesečno do pre nekog vremena (uglavnom zbog zene i deteta) dok nisam dosao u situaciju da krenem da gledam sa klinkom Harija pottera na amazonu, udarimo pauzu da ide da spava, sa namerom da ga pogledamo ujutru kad vidis ujutru nema vise harija pottera jer je na nekom drugom servisu.
U pravu si, za običan svet je mozda malo komplikovano ali gde ima volje i vremena ima i rezultata.

(Anyways, nisam mislio na korisnike sa alavo nego na servise)

Link to comment

Ja uzeo sam HBO Max (dobio sam EON mesto i Disney+). Hulu sam nahvatao neku akciju i imam onu basic pretplatu za dzabe, isto tako i Peacock, Netflix sam dobio ko kompenzaciju, radim sa drugaricom engleski pa mi sama uplatila Netflix (samo zamenila moju karticu sa njenom na nasem nalogu). Planiram da uzmem americki Prime Video za 7.5$ (studentsku pretplatu), treba mi samo Paramount+ sa Showtimom. Nas SkyShowtime je dosta los, jer vidim da im mnoge stvari fale.

Link to comment

Uzmi turski Prime Video. Manje od pola eura mjesečno.

Kako si uspio Hulu? Ja probao kad je bio Black Friday, Revolut kartica mi nikako nije prolazila ....

Link to comment

Hulu imam vec 2-3 godine unazad, preko US PayPala sa Mastercardom iz Mobi banke. Tada je mogao da se otvori US PayPal samo sa US brojem (za to sam korstio TextNow). Sad nisam siguran, da li tako moze. Jedino da probas sa US App Store ili US Google Play. Takva varijanta mozda uspe.

  • +1 1
Link to comment




Hulu imam vec 2-3 godine unazad, preko US PayPala sa Mastercardom iz Mobi banke. Tada je mogao da se otvori US PayPal samo sa US brojem (za to sam korstio TextNow). Sad nisam siguran, da li tako moze. Jedino da probas sa US App Store ili US Google Play. Takva varijanta mozda uspe.


Pokušavao I PayPal (ali naš) i direktno karticom. Ništa ne prolazi.. Preko Google Playa nije bio discount..
Link to comment

Ja sam pokusavao isto to za Paramount+. VPN je najmanji problem, upadnes u zacarani krug US broj mobilnog -> US kartica -> US Paypal, nista ne prolazi. Pokusavao sam i sa nekim gift vaučerima i sa virtuelnim karticama i virtuelnim brojevima telefona, nista nije proslo, na kraju odustao.

Link to comment
Probaj sa VPNom. Ako mislis na MGM+ on je samo u US dostupan.
Pa kako sam mogao da se registrujem bez VPNa a ne mogu da gledam?
:unsure:

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...