Jump to content
IGNORED

Streaming servisi


Grunf

Recommended Posts

Jesi li se registrovao preko sajta?

 

Quote

Imajte na umu da morate da se registrujete preko SkyShowtime internet stranice da biste bili podobni za ovu Promotivnu ponudu. Ova Promotivna ponuda vam nije dostupna ukoliko se registrujete preko platformi trećih lica (uključujući preko prodavnice aplikacija);

https://www.skyshowtime.com/rs/terms/offers

Edited by vememah
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pošteno je počeo da me nervira SkyShowtime - prvo nema aplikacije za Samsung TV /a koliko čitam, ne zna se ni kad će je biti/

Drugo, instalirao sam na EONu ali užasno secka

Treće, instalirao sam na drugom smart TVu, ali pošto je povezan preko WiFi stream je očajan - prvo sam pomislio da mi je pukao internet, ali svi ostali strimovi koje imam /a imam ih sve dostupne/ rade kao sat tako da je verovatno reč o lošoj optimizaciji. 

 

Za sad mi ostaje samo komp na kome mogu da gledam. Užas. :isuse:

Link to comment
47 minutes ago, steins said:

Pošteno je počeo da me nervira SkyShowtime - prvo nema aplikacije za Samsung TV /a koliko čitam, ne zna se ni kad će je biti/

Drugo, instalirao sam na EONu ali užasno secka

Treće, instalirao sam na drugom smart TVu, ali pošto je povezan preko WiFi stream je očajan - prvo sam pomislio da mi je pukao internet, ali svi ostali strimovi koje imam /a imam ih sve dostupne/ rade kao sat tako da je verovatno reč o lošoj optimizaciji. 

 

Za sad mi ostaje samo komp na kome mogu da gledam. Užas. :isuse:

Meni na eonu bez greške radi...

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Meni na eonu bez greške radi...

 

Stvarno? 

Instalirao si na EON? 

I povezao kablom modem-EON-TV?

Ja imam neko glupo mikroseckanje, ono kao da svake pola sekunde zakoči po frejm, tako nešto. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...