Jump to content
IGNORED

DETOX


yolo

Recommended Posts

Da li ste čuli za dr Anu Gifing i principe hrononutricije?Nešto o tome imate na njenom sajtu http://drgifing.com/ a napisala je i knjižicu o tome (može se kupiti u njenoj ordinaciji kod Ateljea i pekare Aca :D ). Ne mogu da govorim iz prve ruke, ali vidim po forumima da je veoma hvale oni koji su kao njeni pacijenti bez muke smršali. Sami principi su vrlo jednostavni i uskladjeni su sa lučenjem hormona i enzima (najviše kortizola i insulina) tako da su preporuka za sve ljude bez obzira na kilažu. Uz principe se preporučuje i kombinovanje sa onim što je specifično za svakog od nas a to je tablica intolerancije (ali mislim da nije neophodna).Ovo je moja preporuka za April i Banatjanina i njihove "šta posle detoksa" planove i maštanja.Da vas podstaknem da se zainteresujete, malo reklame: slaninica je često pominjana u primerima doručka ;)edit: hrononutricija, ne hrononutrijica (nema ograničenja u količini)

Edited by Lucia
Link to comment
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    75

  • April

    33

  • banatjanin

    20

  • Indy

    19

Top Posters In This Topic

Ovo je moja preporuka za April i Banatjanina i njihove "šta posle detoksa" planove i maštanja.Da vas podstaknem da se zainteresujete, malo reklame: slaninica je često pominjana u primerima doručka ;)
ima ovakvih dosta. megjutoa, što se mene tiče, posle detoxa ponovo postajem čovek, nemam ja tih dilema, samo umereniji čovek. meni je dobrim delom posao da jedem i pijem (ne zezam se) a i volim. krvne grupe, intolerancije, džidži - midži, to samo ako se - daleko bilo - razbolim.inače, moja žena, sa erozivnim gastritisom godinama neuspešno lečenim po klinikama, od Rade pored čajeva i prahova dobila spisak namirnica, koji uključuje dimljenu slaninu 5 dana u nedelji za doručak. sreća, pa se za pravog udala :D a slaninica mi je u poslednje dve godine :wub: šta da kažem, adidas, sa tri crvene crte
Link to comment

occupational hazard, šta ćeš. ali moja preporuka ostaje za sve, ne samo za vas detoksikovane. meni nije bilo potrebno da smršam, ali odkad sam po preporukama hrononutricije samo pretumbala vreme i sastav obroka (nekad do podneva ništa nisam jela osim voća, sada mi je doručak glavni) rekla bih da se još bolje osećam (6x sedmično fitnesi i mogla bih još...).edit: koliko brojiš banatjanine?

Edited by Lucia
Link to comment
Da li ste čuli za dr Anu Gifing i principe hrononutricije?Nešto o tome imate na njenom sajtu http://drgifing.com/ a napisala je i knjižicu o tome (može se kupiti u njenoj ordinaciji kod Ateljea i pekare Aca :D ). Ne mogu da govorim iz prve ruke, ali vidim po forumima da je veoma hvale oni koji su kao njeni pacijenti bez muke smršali. Sami principi su vrlo jednostavni i uskladjeni su sa lučenjem hormona i enzima (najviše kortizola i insulina) tako da su preporuka za sve ljude bez obzira na kilažu. Uz principe se preporučuje i kombinovanje sa onim što je specifično za svakog od nas a to je tablica intolerancije (ali mislim da nije neophodna).Ovo je moja preporuka za April i Banatjanina i njihove "šta posle detoksa" planove i maštanja.Da vas podstaknem da se zainteresujete, malo reklame: slaninica je često pominjana u primerima doručka ;)edit: hrononutricija, ne hrononutrijica (nema ograničenja u količini)
Mislim da Rada zaslužuje poverenje i nakon tečne faze, pa ću ja nastaviti po njenim preporukama. Radio sam ja i sa velikim nutricionističkim zvezdama, poput Jagode Jorge i sve je to ferceralo, kilogrami su silazili, samo je sve sada mnogo efikasnije uz jednako mučenje. I tada sam sanjao o gastronomskim perverzijama koje me čekaju nakon dijete, gladovao, čak bio puno nervozniji, i opet je sve išlo sporije nego sad.Meni nije cilj da se vratim na neku svoju staru težinu i budem lep kao na maturi. Ja hoću da ukrotim svoju strast za prežderavanjem. Već tri puta sam dosad skidao po 25kg i sva tri puta vraćao po 30, skinuću i četvrti put tu masu, da li će ovog puta biti drugačije? Nemam razloga da verujem sebi jer sam jebeni zavisnik od hrane, koji nakon svake uspešne dijete po njenom završetku ne zna kako da nastavi život u hroničnoj polugladi.Zato hvatam ritam svojih dnevnih kriza i pokušavam da ovladam njima, učim tips'n'tricks za granične situacije da bih nekog marta kada više ne bude Radinih preporuka imao odakle da krenem u Normalu, a to u mom slučaju znači ponovno aktiviranje odavno pokvarenog alarma koji na pola odličnog ukusnog obroka kaže - sad je dosta.
Link to comment

3, 2, 1 .... NULA!!!!gotovo jbt. jutros pojeo prvo čvrsto, rendanu šargarepu sa semenjem suncokreta. prelazni period je narednih dana preno, pa mešovito i tako redom..poslednji deo tečnog sam izdržao na zimovanju, evo me u Banskom sa klincima. i izrendam ja tu šargarepu jutros, uzem viljušku, i od svog sanjanja o hrani i svog balavljenja, pojedem 5 zalogaja i ... ne mogu više. počeo sam da se smejem kako odavno nisam. ludilo. želudac se smanjio ko ping pong loptica.najsrećniji sam što više ne moram da gutam one čajeve, pa taman ništa ne jeo.i eto. ja uspeo. hvala na pažnji i doviđenja.drž se April sapatniče :)

Edited by banatjanin
Link to comment
Uz principe se preporučuje i kombinovanje sa onim što je specifično za svakog od nas a to je tablica intolerancije (ali mislim da nije neophodna).
ovo je cist newage bullshit.mere biorezonanciju (niko ne zna tacno sta je to) hightech masinom u cijoj specifikaciji stoji:Automatic assignment of both channels according to Yin-Yang situation :isuse:
Link to comment

12kg dolemeđutim, vizuelni efekat ko da sam skinuo 21, jer sam se sav izduvao, otišla voda, lice splaslovidećemo kad se totalno vratim na normalnu hranu, a najviše me interesuju laboratorijski rezultatitaj period vraćanja ja malo ubrzavam, umesto po jednu, ubacijem po dve - tri namirnice dnevno. sad sam na bademu, šargarepi, mulju, jabukama, goliciama i suncokretu.

Link to comment

Samo da bacim jedan masivan hail mom bratu Banatjaninu!Inače -12 je prijavio i Gazza posle flašica, ja sam trenutno na -11, ali imam još 3 dana, pa mislim da vam neću pokvariti prosek.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...