Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

Čitala sam neki intervju sa Craig Mazinom gde kaže da je namerno izabrao glumicu koja je poznata po ulogama u komedijama jer je hteo da dočara kako obični ljudi,ako se nađu u odgovarajućim životnim okolnostima, postaju tirani. Zato mu je bilo bitno da glumi neko koga ne očekuješ u takvoj ulozi. Istu logiku je primenio i kada je kastovao Nika Ofermana. Samo što… da, i meni je Melani Linski potpuno ko pala s Marsa. 

  • +1 3
Link to comment

Da je bas sporedna uloga (sestra, majka, cerka, supruga nekog od glavnih likova) bilo bi ok, ali dati (djeluje mi) vaznu ulogu u postapokalipticnoj prici prakticno polanetarnom sinonimu za komediju nije bas genijalno.

Link to comment
20 minutes ago, Patty Lee said:

Čitala sam neki intervju sa Craig Mazinom gde kaže da je namerno izabrao glumicu koja je poznata po ulogama u komedijama jer je hteo da dočara kako obični ljudi,ako se nađu u odgovarajućim životnim okolnostima, postaju tirani. Zato mu je bilo bitno da glumi neko koga ne očekuješ u takvoj ulozi. Istu logiku je primenio i kada je kastovao Nika Ofermana. Samo što… da, i meni je Melani Linski potpuno ko pala s Marsa. 

 

To je to. Momenat gde glumi samilost - paše. Scena gde glumi nemilosrdnost - lol, ne. 

Link to comment

Da su tako razmišljali ovi što su pravili Breaking Bad nikad ne bi kastovali glumca koji je bio najpoznatiji po Malcom in the middle. Linski je skroz OK odglumila

  • +1 1
Link to comment

I Better Call Saul, Bob Odenkirk je pre te uloge isto bio poznat kao komičar. Btw, Craig Mazin je baš ta dva primera (Breaking Bad i BCS) naveo kao inspiraciju :sleep:

Link to comment
15 minutes ago, arheolog1981 said:

Da su tako razmišljali ovi što su pravili Breaking Bad nikad ne bi kastovali glumca koji je bio najpoznatiji po Malcom in the middle

Kranston je glumcina, karakterna gromada u BB.

Link to comment

Pa nije Linski poznata samo po komedijama, imala je makar podjednako zapažene uloge u Heavenly Creatures i Yellowjackets koji su sve samo ne komedije.

Svejedno, ne sviđa mi se kako je odigrala ovde i biće tragedija ako bude imala veću ulogu od Ane Torv koja je fantastična.

  • +1 1
Link to comment
Pa nije Linski poznata samo po komedijama, imala je makar podjednako zapažene uloge u Heavenly Creatures i Yellowjackets koji su sve samo ne komedije.
Svejedno, ne sviđa mi se kako je odigrala ovde i biće tragedija ako bude imala veću ulogu od Ane Torv koja je fantastična.
Neće, sledeće epizoda je kraj za nju očigledno
Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

Pa nije Linski poznata samo po komedijama, imala je makar podjednako zapažene uloge u Heavenly Creatures i Yellowjackets koji su sve samo ne komedije.

Svejedno, ne sviđa mi se kako je odigrala ovde i biće tragedija ako bude imala veću ulogu od Ane Torv koja je fantastična.

 

Ja je samo iz Yellowjackets znam, iritantna pojavom i glasom tamo, iritantna pojavom i glasom ovamo. 

 

11 hours ago, omiljeni said:

brt taj njihov generator je trošio 10 litara na sat možda samo u tvojim dungeon master's guide for forgotten kingdoms ćitapima.

nemoj biti lud.

 

Brt razumeš se u generatore koliko i u mostogradnju.

 

Link to comment
10 hours ago, Shaq said:

nachi serija u kojoj se ljudi shape shiftuju u pecurke je prihvatljiva sve do momenta, kad kola treba da se poteraju na benzin star 20 godina, posto se tu povlaci granica o zdravom razumu..

 

Povukli smo granicu i ranije, kad se ispostavilo da su pečurke zarazne samo ako te ujedu (ili ti njih), da ono sa početka o sporama koje lebde kroz vazduh nije imalo veze ni sa čim.

Link to comment

A deder @Patty Lee ili bilo ko ko malo bolje konta (ili ima prednost igranja igrice iz koje je ovo nastalo),

Spoiler

što je bilo ono što klokoće & brboće ispod onog ispucalog poda u podrumu zgrade na kraju 4. epizode? ono što je komičarka-diktatorka rekla svome bradatome zamjeniku da ne podijeli sa ostalima, nego “zasad samo zapečati zgradu”?
 

pretpostavljam da je u pitanju Povratak & Osveta Gljivica, ali dajte mu ga po detalju, pls…

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...