Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

On 1.2.2023. at 18:35, Pokojni Ruxin said:

vidim da se vini raspisao na ovom topiku, pretpostavljam da hvali seriju u 10000 karaktera. tako da sam otišao pravo na poslednji upis da izbegnem spojlere i počinjem odmah da gledam, hvala na preporuci.

 

obećava za sad, treća je bombona. znam odavno da vini ne ume da gleda fikciju, ali šta je sa svima vama da raspravljate o svojstvima benzina posle onakve epizode? :ajde:

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

obećava za sad, treća je bombona. znam odavno da vini ne ume da gleda fikciju, ali šta je sa svima vama da raspravljate o svojstvima benzina posle onakve epizode? :ajde:

da se potisne neprijatnost i rasprava o pederastiji koja je tema 3 epizode :happy:

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, gone fishing said:

da se potisne neprijatnost i rasprava o pederastiji koja je tema 3 epizode :happy:

 

teško mi je poverovati da je čak i ovaj desničarski forum toliko nesiguran u svoju muškost :fantom:

Link to comment

Pederastija je ipak nešto drugo.

 

Ali meni zaista nije jasno kakvu to ljubavnu priču između dvojica bradonja vi (i ostatak interneta) uspevate da vidite u toj epizodi?

 

Jedan bradonja uhvati drugog u rupu, nalije ga vinom i zečetinom, onda ga pojebe.

Cut na pet godina kasnije, još uvek su zajedno ali problem je što nemaju uređen travnjak ispred kuće, a gledati lepotu to je znate ljubav (tako nešto kenja, ne sećam se tačno).

Cut još par godina unapred, dovode krijumčare na večeru u sređenoj bašti.

Cut još par godina, upucan sam u stomak, umirem, nećeš moći bez mene tako nesposoban, idi kod Džoela.

Cut još par godina, moša, upucanom nije ništa ali neupucani umire od raka. Aj se obojica ubijemo.

Kraj.

Ništa više ne postoji osim gomile besramnih stereotipa i "tell, don't show" slikanja međuljudskih odnosa.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Jedan bradonja uhvati drugog u rupu, nalije ga vinom i zečetinom, onda ga pojebe.
 

 

Bilo je obrnuto, al da se ne zamaramo detaljima :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...