Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

2 hours ago, jezovuk said:

Čisto onako psihofenomenološki (© by Murga drot), šta tera najbogatijeg lika na svetu na ovako nešto

 

Čisto onako psihofenomenološki, kako misliš da se postaje najbogatiji na svetu ako ne putem sociopatije? Nije ostao vlasnik skromnog porodičnog rudnika smaragda, imao je veće ambicije.

 

Čovek ne troluje što voli, nego da bi se o njemu i njegovim podvizima pričalo u pozitivnom svetlu. Inflated stock valuation mu je poslovni model.

 

(Na stranu to što ima savršenog smisla prodavati blue checks za $20 po komadu. U pitanju je debilni statusni simbol u rangu luxury license plates.)

 

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Čisto onako psihofenomenološki, kako misliš da se postaje najbogatiji na svetu ako ne putem sociopatije? Nije ostao vlasnik skromnog porodičnog rudnika smaragda, imao je veće ambicije.

 

Čovek ne troluje što voli, nego da bi se o njemu i njegovim podvizima pričalo u pozitivnom svetlu. Inflated stock valuation mu je poslovni model.

 

(Na stranu to što ima savršenog smisla prodavati blue checks za $20 po komadu. U pitanju je debilni statusni simbol u rangu luxury license plates.)

 

Ma jasno je sve to, ne postaje se uber bogataš bez takve ličnosti. Ali svaki put se iznenadim, ne mogu da se saživim sa tim misaonim procesom nikako...

  • +1 2
Link to comment

teško da tviter može biti gori nego do sad, nemam ništa protiv da elonara proba da sredi to malo. ne znam zašto je ušao u priču, ali cenim trud :sleep:

 

4 minutes ago, Filozof manijak said:

Nema twitter nalog, pa čitam ovu raspravu onako fenomenološki :D

 

13103422_1118637748186603_11731648233220

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

tviter je postao nepodnosljiv, red motivacionih citata, red nepodnosljivih 'vi ste glupi' socijalnih analiza (koje budu pisane tako, u drugom licu mnozine, to je in), red sisa i armatura od krla i djuke ali to nije do vlasnistva nego do sirenja do posljednje tetke i strica na slavi

 

ajmo na tiktok da ga sjebemo mladima, mladi su govna

 

na temu maska, je li uopste kupio platformu u rastu ili stagnaciji?

Edited by morgana
  • +1 3
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
31 minutes ago, Mos said:

Tviter postao kao forum, samo pozdravi i opraštanja. Taman kad misliš da je culture war gotov, they pull us back. 

 

Bezis od rl u neku online zajednicu, gde mislis da se ces osecati sigurnije i komfornije, jer si kao okruzen istomisljenicima, a ove druge ces da kao blokiras i stavljas na ignore listu. Pa onda vidis da to ne funkcionise i da ne mozes nikada da pobegnes u izmastani safe bubble.

 

Nije do platformi, do ljudi je..

  • +1 6
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Bezis od rl u neku online zajednicu, gde mislis da se ces osecati sigurnije i komfornije, jer si kao okruzen istomisljenicima, a ove druge ces da kao blokiras i stavljas na ignore listu. Pa onda vidis da to ne funkcionise i da ne mozes nikada da pobegnes u izmastani safe bubble.

 

Nije do platformi, do ljudi je..

 

Najgora stvar kod Tvitera je taj princip po kome ljudi moraju biti zanimljivi i smešni u malo reči. Do sada mislim da je to, od naših, samo MPejcu uspelo. Naročito u ranijim formama dok nije ovoliko otišao u vulgariju. Sećam se tamo 2016. kad je pisao kako ide na sajam influensera u Liku, pa je svaki tvit bio neko sranje koje se desi na putu :lolol: na kraju je bio neki tvit kako je završio vozeći drešinu na putu nazad, danima sam se smejao zamišljajući sa sve onom fotkom Zapada Todorovića. 

Link to comment
9 minutes ago, Mos said:

 

Najgora stvar kod Tvitera je taj princip po kome ljudi moraju biti zanimljivi i smešni u malo reči. Do sada mislim da je to, od naših, samo MPejcu uspelo. Naročito u ranijim formama dok nije ovoliko otišao u vulgariju. Sećam se tamo 2016. kad je pisao kako ide na sajam influensera u Liku, pa je svaki tvit bio neko sranje koje se desi na putu :lolol: na kraju je bio neki tvit kako je završio vozeći drešinu na putu nazad, danima sam se smejao zamišljajući sa sve onom fotkom Zapada Todorovića. 

 

A onaj Tibor? Ja nemam tviter niti bilo koga pratim, ali kad god neko okaci nesto od njega, meni je smesno. On mi deluje kao neko ume da poentira u malo reci..

  • +1 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...