Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

 

2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

A onaj Tibor? Ja nemam tviter niti bilo koga pratim, ali kad god neko okaci nesto od njega, meni je smesno. On mi deluje kao neko ume da poentira u malo reci..

 

Da, on je ok. Samo mu je sav akcenat na ismevanju domaćeg apsurda dok ja pokušavam da se distanciram od konstantnog humorizovanja domaće scene. Dovoljno su mi života uzeli umobolijama. 

  • +1 1
Link to comment

odličan je tibor.

@Mos
dresina ili drešina? ovo prvo je ono što ide po šinama, a ovo drugo je izraz koji se koristi za bilo šta što se trese, lupa, izgleda kao da će da se raspadne. potiče od poljoprivredne mašine, dreš za žito, preteča kombajna.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

A onaj Tibor? Ja nemam tviter niti bilo koga pratim, ali kad god neko okaci nesto od njega, meni je smesno. On mi deluje kao neko ume da poentira u malo reci..

 

Taj lik je totalni ludak u najpozitivnijem smislu. Stvari koje mu nekad padnu na pamet zahtevaju skoro pa određenu dozu genijalnosti. Što je najgore, verujem da sruči sve iz rukava kada mu dune. 

 

Ovo što neko reče je cringe nad cringe-ovima na tw... Želja ljudi da budu impaktni, upečatljivi, duhoviti, vispreni, u jako malo reči, uglavnom ispadnu baš suprotno, bude blam čitati. 

Link to comment

Nekako su "klasicni" mediji opet najjadniji (bar deo njih). Deluju kao da ceo dan prate feed i onda od svakog tvita prave posebnu vest u kojoj nasiroko i nadugacko sagledavaju sta je pesnik hteo reci. Nek se ugase ako o sebi ne misle bolje

  • +1 4
Link to comment

Revolucionarna ideja - pretplata. Svaka cast Ilonu i ostalim sa allin podcasta ( calacanos, sacks verovatno su tu negde i chamath i friedberg)

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Više od odnosa prema korisnicima govori njegov odnos prema zaposlenima, a on je prilično agresivno uleteo tamo, raspustio odbor i doveo svoje ljude iz Tesle i drugih kompanija. Zastrašuju se zaposleni i preti otkazima bez otpremnina, daju nerealni rokovi za neke promene, ljudima se traži da rade u smenama od 12h 7 dana nedeljno itd…

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment
Just now, mraki said:

Više od odnosa prema korisnicima govori njegov odnos prema zaposlenima, a on je prilično agresivno uleteo tamo, raspustio odbor i doveo svoje ljude iz Tesle i drugih kompanija. Zastrašuju se zaposleni i preti otkazima bez otpremnina, daju nerealni rokovi za neke njegove ideje, ljudima se traži da rade u smenama od 12h 7 dana nedeljno itd…

Kako ovo znas ? 
bas dosta ima shuma i nekritickog prenosenja tvitova u vesti. Pa i one komedijase prvi dan su u nekim vestima preneli kao otpustene inzenjere
 

  • Haha 1
Link to comment

Na previše mesta se vrte slične informacije da bi bilo neistinito.

Twitter, Teamblind, Reddit… a i mediji potvrdjuju preko svojih izvora da je totalni haos.

Imaju preko 7k zaposlenih, nije tako nešto lako sakriti. Kontam da ima tu i nepotrebne panike zaposlenih, ali sam je to izazvao uletevši u fazonu “sad ću da vam jebem majku”. :isuse:
 

edit: recimo ovo…

https://www.cnbc.com/2022/10/31/elon-musk-has-pulled-more-than-50-tesla-engineers-into-twitter.html

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...