Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ima jedno tri godine kako nisam pojeo pravo slatku lubenicu.

 

A što se tiče patika - radio sam dva dana studentski poslić obezbeđenja na setu nekog holivudskog filma snimanog u Beogradu, Pirs Brosnan glumio. Reditelj, kamermani i rekviziteri su nosili patike za trčanje zbog udobnosti. Tu sam doživeo prosvetljenje. Pre toga sam se ložio na Stan Smith i Gazelle, a posle toga nisam kupio ništa tome slično i potpuno sam se prebacio na gore navedene high-tech đonove. Sad moja stopala pevaju po koncertima i festivalima, a ekipa u starkama i vansicama kuka da ih bole noge.

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment

jedne od najudobnijih ever patika su mi hoka, one bi mu došle pod ove malopoznate brendove. merkam i on

al to je malo komplikovano


8-C2-CEC7-C-2476-4119-A824-C205278427-A4

 

 

inače mi je scarpa mojito best of best

neprejebiva cipela

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 4
Link to comment

Tim new balance ... mislim, i asics volim i udobne su, kao i salomon , ali na slepo bih prvo uzeo NB. Sa adidas bas imam pomesana iskustva

reebok bas i ne prave moj broj, puma mi se brzo raspadne , nike ne volim, convers uglavnom lepe i neudobne ...

 

Da l treba da kacimo slike :D ?

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

nikad, ali nikad me u starkama nisu bolele noge. proudly since 1985. svashta s vama.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Sedeći i gledajući kako joj buđaju začini ili uzorci u labu. :D

Ozbiljno, kada probaš patike videćeš da su te gumene krpe zlo. 

Link to comment

Umrla je ljubav prema patikama, ranije su bile nedostupnije pa je bila veća draž i želja za nabaviti. Generalno sam team Nike vs team Adidas. Ima lepih adidaski al su neudobnije od Najka, nosi ih određena sekta ljudi, i to ljudi koje gotivim ali mi je iritantan taj njihov reprezent sekte. Isto kao i starke. 

Najk mislim da neću više nikad pazariti zbog robovlasništva tako da samo specijalizovane tike od sad dolaze u obzir (za sport ili terrain) a za po gradu Vans ili neki no name.

 

  • +1 1
Link to comment

Imam 2 adidaski s boost djonom i nikakav narocit osecaj jadnosti nemam kad nakon njih isti dan obujem vans il starke

Ko da idem na maraton il stojim za stelazom ceo dan pa da bole noge il kukaju..prosetas par km i ok je, ni prosecne cipele nisu udobnije

Edited by InvisibleLight
Link to comment

^^A gde nalazis te neke no name ? Prosle godine sam kupio miret (https://www.miret.co/), prave braca Hrvati, lepa vunena patika, ima 47-48. Meni zbog tezine (105kg) ili nepravilnog hoda brzo propadne djon, pa se to desilo i sa miret posle godinu dana 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

te skarpa estecki, sad sam išo vidit šta je može samo mid, jer su plitke kao neki vozić, i samo cele sive jer u raznim bojama su ko vozić tom sa hitlerovim brkovima. 

 

ja bi nosio lepu obuću, al brajo nema! 

tako da se odlučujem na ružnu, al udobnu. 

Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

zar adidas ne nose svi, ono, adidas su akiak i ciciban za odrasle?

Vrv misli na tzv adidas originals

Spoiler

Adidas Originals covers sports fashion styles with references to the decades between the 1940s and the 1980s. The brand has a distinctively retro old school feel. An extensive campaign was launched in 2008 to promote the label

Jesu bile hipsterske do 2015npr sad su bas ciciban, totalni mejnsttim

Nezavisno od trenda i znacenja (squating slavs) ja ih volim jbg

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...