Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

34 minutes ago, slepa živana said:

al su zato lepe. kažu kad im se stavi onaj neki tipa šol uložak, da onda budu i udobne.

kao, nisi normalan 30 pari, ja nemam ni 17 :lolol:

pa pa pa patikići

Aj starke ali vans je meni jedna ružnoća, kako je to postalo nekada, neki, nešto... Đavolja posla. Neki sektaši, drogoši... :D

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

imam takve samo zmijski dezen, crno braon, obozavam!

grubinke su fantazija, imam u 100 boja :D

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

 

+ za svih 100

 

omiljene grubinke one arizona sa kravljim printom :wub:

  • +1 1
Link to comment

@InvisibleLight gledam ovu ludnicu u tvom cipelarniku i dođe mi da te pitam šta će ti toliko patika - a onda se setim da sam u jednom trenutku imala skoro 50 parfema. Sad nemam, već neko vreme ne kupujem, u nameri da smanjim broj na socijalno prihvatljiv.

 

Pošto si ekspert, daj savet šta da uradim sa đonom patika da se ne kliza. Imam jedne bele, kožne New balance, udobne i dobre, ali klizam se u njima i na ravnom i suvom. Poslednji put sam ih obula kad je bila neka blaga kišica i ja pala na dupe a bila sa sinom koji je to posle ispričao SVIMA koje smo sreli, uključujući prodavačicu u Aksi. 

  • Haha 5
Link to comment
42 minutes ago, slepa živana said:

 

kao, nisi normalan 30 pari, ja nemam ni 17 :lolol:

 

 

E sad cu da uh izbrojim u glavi.

7 pari, (jedne su za basket koji ne igram) nijedne ne liče na druge i nijedne ne volim. Ok, Vansice su mi drage al ostalim stalno nešto gunđam i prigovaram. 
Sad samo želim jedan par wallabees cipelića i biću presrećan ako ih nabavim.


 

 

Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

@InvisibleLight gledam ovu ludnicu u tvom cipelarniku i dođe mi da te pitam šta će ti toliko patika - a onda se setim da sam u jednom trenutku imala skoro 50 parfema. Sad nemam, već neko vreme ne kupujem, u nameri da smanjim broj na socijalno prihvatljiv.

 

 

 

 

reci mi da je medju njima i trussardi action donna i da ga prodajes. ne proizvodi se vise, a izmakao mi je nedavno na limundu. 

Link to comment
3 minutes ago, maheem said:

 

E sad cu da uh izbrojim u glavi.

7 pari, (jedne su za basket koji ne igram) nijedne ne liče na druge i nijedne ne volim. Ok, Vansice su mi drage al ostalim stalno nešto gunđam i prigovaram. 
Sad samo želim jedan par wallabees cipelića i biću presrećan ako ih nabavim.


 

 

Ovo ko one sebago s kraja 80ih, nisila ih 1 god reda radi:lolol:

Link to comment
2 minutes ago, slepa živana said:

trebalo bi da imamo topik samo za patike, zbog ove snikers kulture što bi reko mlađa :lol:

 

nego, ovog leta nisam jela nijednom lubenicu i kupim za vikend u maksiju onu malu da me mine želja. kad sam došla s posla zaklala sam je, ide mi voda na usta, nešto čudne boje, ima žućkasto srce, auuuu kad sam zagrizla, kao da je neko sipao bezin u nju... ne znam šta je ovo. ne smem da jedem ići će u đubre. otvorim konzervu ananasa kad ono neki žilav nesladak... e jebi se voće baš i kad sam rešila da se zdravo hranim

nutela nikada čoveku ne bi priredila ovakva neprijatna iznenađenja

Word! Voće je izdajica samo takva.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, slepa živana said:

trebalo bi da imamo topik samo za patike, zbog ove snikers kulture što bi reko mlađa 

Da, te naucim, ko sto sam bratanicu, ima to svoj naziv, sneakerhead(onism)

Medjutim, nije bas za zenske osobe, kaze net,garant una donna, una madre giorgia ima 1 patike

 

Female sneakerheads aren't exactly common. You might even be reading this and feel a bit confused about what the term "sneakerhead" even means. Well, allow us to explain. The word is a way to describe people who are obsessed with trainers

 

:lolol:

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...