Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ove sto sam kacio nisu patike, vec HTZ cipele. Ima jos desetak modela. Moja kreacija, od dizajna, izbora materijala i sivenja direktno u fabrici pod mojom kontrolom. Projekat trajao 3 godine, na trzistu su vise od godinu dana. Prodato preko 20.000 pari na italijanskom trzistu. Malo su hevi stajl ali to mi je i bila namera da bi se probile u dzungli standardnih proizvoda. 

  • +1 7
Link to comment

@Poludziber htedoh reci da su HTZ cipele :) Dobre su. Upravo sam se vratio iz HTZ radnje sa novim cipelama, stare su juce pustile vodu posle 7 godina koriscenja RIP. Uzeo iste, Yalas, nisu imali Airtox :cry:  Čekiraj Airtox ako nisi do sada.

 

Trebao sam tražiti da mi napišu ĐUBRE:

F3D4CF29-5DB5-4389-A546-8144BCE5EE63.jpeg.0fd181cfdcc65b5bf8958554d4ac77a8.jpeg

 

Edited by maheem
  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Poludziber said:

I ovaj.

Necu vise smarati, obecavam.

62cc98ee9ee54_airitalysingola.jpg

Ovima bih vrlo rado zamenio moje trenutne (jako udobne, ali teske u 3PM), ako su po EN 20345:2011.

 

Da ne bude skroz off-topic sa ovim nosio sam sve i svasta, jedno 4-5 godina sam nosio samo reebok ali su onda postale isuvise ruzne i obicne.

Trenutno u svakodnevnoj upotrebi New Balance MT410

mt410ln7.jpg

 

Link to comment

Evo sad gledam stanje, tri para adidaski, tri para Reeebok, dva para Nike, po jedne Salomon, Helly Hansen i Merrell.

 

Kleo sam se ranije u Air Max kao nešto najudobnije na svetu, ali sam bio razočaran kvalitetom poslednjih koje sam kupio (Air Max Prime, bez jezika), koje jesu udobne ali se platno pocepalo relativno brzo pa sam morao da ga menjam.

 

adidas odavno nije izbacio neki model za koji bih se uhvatio mada su dosta udobne ove koje imam, a nakon decenijskog preskakanja, u poslednje dve godine sam kupio tri para Ribok patika, počevši od ovih:

collection-reebok-x-la-haine-06.png

collection-reebok-x-la-haine-07.png

 

New Balance nikada nisam kupio i razmišljam da im pružim priliku (ili ipak da ganjam neke preudobne Asics). U principu patike kupujem kada ih ugledam i odmah se zalepim za njih, nekada se dešavalo da prođu po dve-tri godine da ne vidim bukvalno ništa šta mi se dopada.

Da dodam: Vans patike su nešto najružnije što je snašlo tu industriju.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Tinman said:

Ovima bih vrlo rado zamenio moje trenutne (jako udobne, ali teske u 3PM), ako su po EN 20345:2011.

 

 

 

 

Jesu EN 20345:2011 S1P SRC.

Onaj gornji model je bio Limited Edition "Tricolore Italiano" 

Sad imamo isti model sa konzrvativnijim bojama.

 

62cc8cee8ec8e_airjunglesingola.jpg

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Za basket trenutno kyrie 6, fantastična patika. 

 

laser-crimson-psychic-blue-mens_ss4_p-12

 

Meni je pretvrda plus totalno nepotrebna traka preko risa. Dobar materijal gornjeg sloja za beton ali je zato totalno neelastican. Previse su debele nazad i ta ukrasna plastika pozadi je glupost. Ono što je super to je đon sa strane za one koji se kreću poput Kajrija.
Ventilacija = 0.

Jbga kupio sam ih u zemlji gde i nije neki izbor kosarkaskih patika a trebale su mi bas tad.

Anyhow, fala kurcu da su poceli da prave plitke patike za basket i bez previse detalja koji poboljsavaju stabilnost, ne godi svakom zakljucano stopalo.

Verovali ili ne Puma je odlična u tom segmentu.

 

 

Edited by maheem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...