Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

96 members have voted

  1. 1. team



Recommended Posts

isto i ove

 

air-more-uptempo-96-shoes-444QJd.png

 

kada sam ih gledala po radnjama bile su mi :puke:

onda sam ih opet videla na nekoj devojčici fino uparene, i izgledalo je kul :D

 

sada ih ima raznije i želim i ja jedne

sreća pa su preskupe za mene ( + sam tim adidas)

  • +1 1
Link to comment

mene interesuje samo misljenje bratanice (12)

zajedno smo i videle pre neki dan one budze starke u promenadi, nose neke curice, kaze mi, ocekujuci potvrdu:' tetka, vidi, jel ovo tebi lepo?' reko' 'nije' i tako se slozismo

mogu misliti kako bi izgledale te traktorke na njenim pauk (tm by lancia) nogicama :heart:

   

 

 

Link to comment

Ima još jedna ružnija stvar od onih patika, a to su balencijaga model šareniš pre par godina

 

Patike su lepe kad im je đon skoro providan koliko je tanak :fantom:

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Aj što su ove zubate patike odvratne same po sebi, nego je meni generalno shit taj patike za Instagram po svaku cenu trend. Bukvalno i neke odrasle žene, relativno ozbiljne da kažem, pa imaju te look at my patike objave. Ja se ne sećam tolike opsesije ni u vreme najgore dizelaštine. 

 

A vidim po mojim sestričinama da su patike 1 vrlo važna tema u njihovim (cele generacije) životima. Volela bih da imam te brige na dva dana makar. 

  • +1 3
Link to comment

zubate patike su kul, odvratne su vase vanila patike. pardon, nisu, i njih volim.

 

enivej, patike su bile veoma vazne i krajem osamdesetih pa i pocetkom devedesetih kad je jedva ko mogao da ih kupi.

 

sjecam se nekih ribok iz recimo '89. i koliko su bile najbolje u svemiru, a to je bilo vazno, adidas silverki, pa onih teniskih adidaski, pa dubokih puma, u stvari sadasnji trend je bas izgradjen na osamdesetima i devedesetima.

 

balenciage ne volim ni ja, ono sto mi je kod tih ruznih patika fenomenoloski interesantno je sto su kao skupa moda gradjene na ulicnom trendu ruznih dad sneakers od prije par decenija. mislim prisvajanje odbijanja trenda, bottom up i to onda nosi svako i njegova sestra koji se oblace u rajicevoj sa sintetikom od 500 eura.

jos interesantniji mi je trend dekonstrukcije, opet sa slicnim usmjerenjem samo sada ne odozdo nego iz alternative ka centru.

 

 

edit, sori za 35 tajpoa u prvih 25 verzija posta

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...